Tu tapai nepatogi

Kai artimieji nepriima jumyse vykstančių pokyčių, ateina momentas, kai suabejojate ar tos permainos apskritai reikalingos? Kartu su taip lauktomis maloniomis permainomis neretai stebime iš pradžių tokį slegiantį reiškinį kaip santykių su artimaisiais ir draugais irimą Aplinkiniai staiga pradeda reikšti pretenzijas, kad jūs jų nesuprantate, nekreipiate į juos dėmesio, pamirštate juos, nustojote juos palaikyti ir t.t.

 

Jų akyse tampate egoiste, kuri galvoja (kur tai matyta, negirdėtas akiplėšiškumas!!!) tik apie save.

 

Jūs nustojate klausytis nesibaigiančių skundų dėl sunkaus gyvenimo, nebesusirašinėjate ištisą parą internete, nebėgate į susitikimą, jeigu jis ne laiku ir ne vietoje, nebedalinate patarimų arba atvirkščiai – aklai neklausote aplinkinių patarimų ir nepriimate jų pagalbos, kurios visai neprašėte. Ir taip toliau.

 

Kalbant trumpai ir aiškiai – jūs tapote jiems nepatogi.

 

Ir juos galima suprasti. Kaip patogu, kai esi tikras, kad lemputė užsidegs, jei paspausi mygtuką netgi apgraibomis! Net į galvą nešauna, kad mygtukas gali pradingti iš savo vietos.

 

Tas pats ir su draugu, kuriam ant galvos galima bet kuriuo paros metu išlieti susikaupusį negatyvą, net nesusimąstant, ar galima taip elgtis, o gal jis dabar turi kitų reikalų?

 

Tu imsi jį pertraukinėti, kai jis tau kalbės apie save, todėl kad tu jau paskyrei jį savo gelbėtoju ir jam jau negalima skųstis savu gyvenimu.

 

Kai jis staiga kažkur pradingsta, tave apima šventa Persekiotojo rūstybė, būtina, kad galėtum jį sugrąžinti į jo vietą.

 

Šioje situacijoje mano klientai pradeda abejoti, ar išties naudingi tokie asmenybės pokyčiai, kurie veda į barnius ir netgi santykių nutraukimą. Šiame etape jie staiga supranta, kad mano perspėjimai, išsakyti per pirmuosius susitikimus, apie galimus pokyčius santykių sistemoje – ne šiaip žodžiai, o visiškai dėsningos gyvenimo realijos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tuo momentu, kai žmogus spėjo pajausti pirmuosius vidinės laisvės požymius, staiga paaiškėjo, kad išorėje esama galingų jėgų, kurios priešinasi, ir kad tos jėgos – tai jo socialiniai ryšiai.

 

Neretai tokios Aukos draugai priekaištauja, kad jų draugystei tiek daug metų ir jeigu santykiai nutrūks, tai būtent Auka bus kalta dėl to, kad jos draugas jaučiasi nelaimingas. Ir tai ne kas kita, kaip dar vienas manipuliatoriaus triukas, kad auka jokiais būdais neištrūktų iš įprastų ir patogių manipuliatoriui santykių.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Visa tai, kas čia parašyta veikia ir santykiuose su giminaičiais.

 

Be to, jei artimi žmonės sužino apie jūsų darbą su psichologu, kalta dažnai tampa trečioji pusė, kas žymiai palengvina žaidimus klasikinio psichologinio trikampio viduje.

 

Mano manymu, yra dar viena priežastis, kodėl artimieji nesuinteresuoti jūsų pokyčiais ir tobulėjimu.

 

Jiems teks atsigręžti į save, pažvelgti į save iš šalies ir pradėti kažką keisti savyje, savo santykiuose!

 

O tai labai sudėtinga, sunku, reikalauja daug pastangų ir energijos. Galbūt netgi baisu.

 

Dėl to jie gali net patys nesuprasti savo baimių, tačiau atkakliai nesąmoningai ginti savo poziciją, visais įmanomais būdais tempdamiesi jus atgal į senų santykių narvą, pasinaudodami visomis jiems prieinamomis emocinėmis ir psichologinėmis manipuliacijomis.

 

Sustokite minutėlei ir pagalvokite, ką dar be savo altruizmo gaunate iš šių santykių:

 

Kokie bendri interesai jus sieja su tais žmonėmis?
Ar teikiate vienas kitam pagalbą, o gal ta pagalba teikiama tik viena kryptimi?
Ar įdomūs jūs vienas kitam kaip asmenybės?
Ir ką prarasite bei ką įgysite, jeigu santykiai nutrūks arba išliks?

 

Detali analizė padės kitomis akimis pažvelgti į santykius ir būti pasirengusiam jų transformacijai arba nutraukimui.

 

O galbūt jums kils noras palikti viską kaip buvo – tai irgi gali būti protingas sprendimas konkrečioje laiko atkarpoje.

 

Dauguma klientų pažymi, kad drauge su asmenybės pokyčiais vienaip ar kitaip ima keistis ir pati aplinka: kai kurie žmonės pradeda keistis drauge su klientais, kai kurie dingsta iš akiračio, atsiranda nauji žmonės, kurie pasirodo esą tokie artimi, tarsi pažinotumėte juos tūkstantį metų.

 

Kartais tik atsigręžę atgal galime padaryti vienareikšmišką išvadą, kiek daug gero mums davė socialinių ryšių pokyčiai.

 

Šaltinis seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite