Kaip gali klostytis meilės reikalai pagal Zodiako ženklus?

meile-astrologija-skaiciaiАstrologai ir numerologijos specialistai įsitikinę, kad visą žmogaus gyvenimą valdo žvaigždės ir skaičiai. Be to, kiekvieno konkretaus žmogaus likimas priklauso nuo to, kaip jo gimimo momentu buvo išsidėsčiusios planetos.

 

Sveikata, pasisekimas, populiarumas, nesėkmės, pasiekimai – viskas priklauso nuo žvaigždžių ir skaičių. Ir net meilė bei šeiminė laimė, rašo naujienų portalas ANGLIJA.today.

 

Labai nelengva mylėti Dvynių vyrą

 

Pavyzdžiui, Avino žmonės turi išskirtinę savybę: gali įsimylėti iš pirmo žvilgsnio sulaukę bet kurio amžiaus ir visam gyvenimui. Bent jiems taip atrodo. Dėl meilės šio ženklo atstovai pasirengę nuversti kalnus ir užkariauti savo meilės objektą bet kuria kaina. Jie myli aistringai ir nuoširdžiai.

 

Tuo tarpu Jautis užkariauja meilę neskubėdamas, iš lėto, viską gerai apgalvojęs. Šio ženklo vyras – pavydus ir niekada nepakęs varžovo ar konkurento savo „teritorijoje“. Užtat šio ženklo moterys siekia, kad po jų kojomis prikluptų vyrai. Jos puikios meilužės ir tiksliai žino, kaip išlaikyti vyrą, kad jis nepabėgtų.

 

Labai nelengva mylėti Dvynių vyrą, nes moteris turi nuolat keistis, tobulėti, būti nenuspėjama ir paslaptinga. Priešingu atveju, šio Zodiako ženklo atstovas ims nuobodžiauti su tokia moterimi ir paliks ją. Bet Dvynių vyras irgi ne dovanėlė. Gali išeiti su šlepetėmis nupirkti duonos, o po metų atsiųsti atvirutę iš Brazilijos. Žodžiu, su Dvyniais niekada nebus nuobodu.

 

Vėžio žmonės bene emocingiausi, romantiškiausi ir jausmingiausi, lyginant su kitais Zodiako ženklais. Jaunystėje moterys svajoja apie tobulą (kartais platonišką) meilę. Jos nuo jaunumės stengiasi kurti savo namų židinio jaukumą. Tai puikios žmonos ir motinos. O subrendusios šio ženklo moterys tiesiog idealios partnerės lovoje. Tiesa, bet jos negali gyventi be gilių jausmų ir sentimentalių išgyvenimų. Tuo tarpu Vėžio ženklo stiprioji lytis – atsidavę vyrai ir puikūs šeimos žmonės.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Neįsivaizduoja gyvenimo be kūniškos meilės

 

O Liūto žmonėms meilė – tarsi amžinoji ugnis. Kai tik liepsna sumažėja, jie iš karto puola į neviltį ir depresiją. Liūto vyrai – dosnūs moterų gerbėjai ir jautrūs meilužiai. Šio ženklo moterims svarbiausia – ištaigingumas, todėl jos jaučiasi tarsi karalienės. Apskritai atkreipti Liūto dėmesį galima tik intelektualumu, išmintingumu, garbinant jį bei žavintis jo talentais.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Mergelės Zodiako ženklo žmonės gana santūrūs jausmuose, užtat darbais jie įrodo daugiau nei žodžiais. Nelaukia mainais atsidavimo, bet visada laikosi savo duoto žodžio. Mergelės ženklo atstovai neretai lieka vienišiais, taip ir nesugebėję atrasti sau tinkamos poros. Lovoje šio ženklo žmonės gali būti ir aistringi, ir šalti.

 

O Svarstyklės ieško meilės visą gyvenimą. Atradusios, atsiduoda jai visa savo esybe. Negali pakęsti vulgarumo, palaidumo ir abejingumo. Visada pasirengusios ieškoti kompromisų dėl mylimo žmogaus. Bet niekada neatleidžia išdavystės.

 

Tuo tarpu Skorpiono Zodiako ženklo žmonės – vieni iš seksualiausių ir jausmingiausių asmenybių. Neįsivaizduoja gyvenimo be kūniškos meilės. Skorpiono moterys – tikros burtininkės, nes patikusį vyrą prirakina prie savęs nematoma grandine ir nebepaleidžia. Vyras turi priklausyti tik jai. Bet to ženklo vyras – nepaprastai pavydus, todėl nereikia jo provokuoti, nes Skorpiono kerštas – negailestingas ir žiaurus.

 

Dažniau teikia pirmenybę karjerai, o ne meilei

 

Šaulio žmonės nuolat keičiasi. Ir niekada nepavargsta ieškoti meilės nuotykių. Atradę, su džiaugsmu pasineria į juos. Šaulio vyrai gali pakerėti bet kurią moterį, o šio ženklo moterys – tikros amazonės: drąsios, nepriklausomos ir išdidžios.

 

Ožiaragis, bėgant metams, tampa kantresnis ir išmintingesnis. Ne vienas šio ženklo atstovų ieško tikros meilės iki pat senatvės ir neretai lieka vienišiais. Ožiaragio moterys dažniau teikia pirmenybę karjerai, o ne meilei, šeimai ir namams.

 

Vandenio Zodiako ženklo žmonės – šiuolaikiniai svajokliai, iš meilės dažnai skrajoja padebesiais. Šio ženklo moterims labai svarbu, ką pagalvos ar pasakys aplinkiniai. Todėl jos gali paaukoti mylimą žmogų dėl šventos ramybės ir prestižo.

 

Žuvys nenuspėjamos. Tai ir neištikimi vyrai, meilužiai, vėjavaikiai gražuoliai, keičiantys partneres kaip pirštines arba priešingai: ištikimi ir atsidavę riteriai, nuolankios žmonos. Jiems meilė – pats gyvenimas.

 

Kiekvienam Zodiako ženklui – savo atsakymas

 

Taigi, jūsų dėmesiui pateikiame atsakymus į labiausiai jums rūpimus klausimus, susijusius su meile ir mylimu žmogumi. Kiekvienam Zodiako ženklo atstovui – konkretus atsakymas pagal nurodytą numerį. Belieka susirasti savo numerį ir išsiaiškinti, kaip klostysis jūsų meilės reikalai.

 

Kaip mes susipažinsime?

 

Avinas – 15
Jautis – 70
Dvyniai -15
Vėžys – 34
Liūtas – 13
Mergelė – 8
Svarstyklės – 59
Skorpionas – 41
Šaulys – 8
Ožiaragis – 55
Vandenis – 37
Žuvys – 21

 

Kur prasidės mūsų meilės romanas?

 

Avinas – 60
Jautis – 50
Dvyniai – 3
Vėžys – 66
Liūtas – 14
Mergelė – 27
Svarstyklės – 7
Skorpionas – 24
Šaulys – 67
Ožiaragis – 24
Vandenis – 3
Žuvys – 60

 

Ar tai tikra meilė?

 

Avinas – 35
Jautis – 2
Dvyniai – 40
Vėžys – 44
Liūtas – 40
Mergelė – 53
Svarstyklės – 10
Skorpionas – 68
Šaulys – 49
Ožiaragis – 23
Vandenis – 18
Žuvys – 49

 

Ar mes tapsime mylimaisiais?

 

Avinas – 25
Jautis – 45
Dvyniai – 22
Vėžys – 45
Liūtas – 30
Mergelė – 20
Svarstyklės – 19
Skorpionas – 29
Šaulys – 25
Ožiaragis – 5
Vandenis – 31
Žuvys – 38

 

Kas jis – mano svajonių vyras(moteris)?

 

Avinas – 56
Jautis – 48
Dvyniai – 65
Vėžys – 58
Liūtas – 9
Mergelė – 1
Svarstyklės – 69
Skorpionas – 28
Šaulys – 39
Ožiaragis – 48
Vandenis – 65
Žuvys – 52

 

Ar jis patiks mano draugams?

 

Avinas – 63
Jautis – 16
Dvyniai – 54
Vėžys – 12
Liūtas – 32
Mergelė – 26
Svarstyklės – 12
Skorpionas – 51
Šaulys – 54
Ožiaragis – 4
Vandenis – 57
Žuvys – 42

 

Koks(ia) aš, įsimylėjęs(usi)?

 

Avinas – 33
Jautis – 6
Dvyniai – 61
Vėžys – 47
Liūtas – 33
Mergelė – 46
Svarstyklės – 11
Skorpionas – 36
Šaulys – 43
Ožiaragis – 17
Vandenis – 64
Žuvys – 62

 

Atsakymai

 

 1. Su juo(ja) bus paprasta ir lengva, tarsi būtumėte pažįstami ištisą amžinybę.
 2. Jis(ji) pradžioje rodys itin didelę iniciatyvą ir bus labai atkaklūs, kad net išgąsdins jus. Bet greitai suprasite, jod iš tikrųjų sutikote savo antrąją puselę apie kurią seniai svajojote.
 3. Sporto salėje, teniso kortuose ar tiesiog kuriame nors sporto renginyje, kuriam dalyvausite arba ateisite „sirgti“.
 4. Jis(ji) pasirodys jūsų draugams per daug santūrus, tylus ir drovus. Bet  jums svarbiausia ne draugų nuomonė. Kadangi judviem bus labai gera.
 5. Greičiausiai.  Patinkantis jums vyras (moteris) labai rimtai priims jūsų  prisipažinimą meilėje. Tikėtina, jūsų akimis, net per daug rimtai. Todėl pasistenkite  neapvilti jo(jos)  jausmų.
 6. Kažkodėl bijote ar vengiate atverti savo jausmus. Atsipalaiduokite ir nekompleksuokite. Būk savimi.  Jūs jam(jai) patinkate tokie, kokie esate.
 7. Kaimo sodyboje arba užmiesčio vasarnamyje. Tuo metu kalbėsite apie apie pažįstamus kolegas, vyrus ar moteris ir tuo atkreipsite jo(jos) dėmesį.
 8. Lengvai! Jūs tarsi iš anksto susitarę duetu pasakysite: „Labas!“ ir imsite susitikinėti kasdien.
 9. Tas vyras(moteris) aštraliežuvis ir su humoro jausmu. Jis(ji) tikrai įvertins  jūsų rodomą meilę ir plačią šypseną bei juoką dėl kiekvieno jo šmaikštaus pokšto. Viskas bus tiesiog nuostabu.
 10. Deja, nors jis(ji) ir simpatiškas, patraukliai atrodo, bet tai ne jūsų antroji puselė. Todėl nesitikėkite nieko daugiau, kaip trumpalaikių santykių.  
 11. Po kiek laiko atsidursite nuolatinės euforijos būsenoje. Be jokios priežasties šypsositės,  o jūsų veidas spinduliuos ypatingu geismu. Galvosite, kad atradote savo gyvenimo meilę. Bet ar ilgam?
 12. Jei neįkyrėsite  savo kalbomis ir sakomais komplimentais, koks(ia) jis(ji) gražus, nuostabus ir nepakartojamas. Suteikite galimybę patiems parodyti save ir palaikyti su visais gerus santykius.
 13. Koncerte, vakarėlyje ar naktiniame klube su draugais. Greičiausiai pasiūlys kartu išgerti šampano arba pakvies šokti.
 14. Paplūdimyje. Jo(jos) žvilgsnis užklius už jūsų dailios, sportiško sudėjimo figūros ir įdegusio kūno.
 15. Esate pernelyg santūrūs ir drovūs, todėl praeis nemažai laiko, kol „įsisiūbuosite“. Vis dėlto vieną gražią dieną išdrįsite prieti prie jo(jos) pažiūrėsite tiesiai į akis ir paklausite, ar jis(ji) norėtų su jumis draugauti.
 16. Žinoma! Be to, gerai padarysite, nusprendę juos supažindinti: jie atras daug ką bendro.  
 17. Esate per daug pavydūs ir kerštingi. Vienas jo(jos) žvilgsnis į šoną ir pradedate galvoti, kad jis(ji) susidomėjo kitais. Mokykitės suprasti žmones.
 18. Gaila, bet ne. Judu galite būti tik draugai.
 19. Taip. Bet būkite atsargūs. Jis iš prigimties mergišius ir jam patinka kitos moterys. Žiūrėkite, kad jis nesudaužytų jums širdies. Ne ką geresnė ir ji – keičia vyrus kaip pirštines: suvilioja ir palieka.
 20. Galite būti užtikrinti. Pamatę vienas kitą, iš karto suprasite, kad judu skirti vienas kitam.
 21. Draugai perduos jam(jai), kad įsimylėjote iš pirmo žvilgsnio ir jis(ji) paskirs jums pasimatymą.
 22. Tapsite. Jis(ji) pakvies jus pas savo draugus į vasarnamį arba į iškylą už miesto. Ten viskas ir įvyks.
 23. Norint tai suprasti,  prireiks nemažai laiko.
 24. Vienoje šeimyninėje šventėje ar giminės susitikime. Jis(ji) gali būti jūsų gerų pažįstamų giminaitis(ė).
 25. Taip. Bet turėkite omenyje, kad jam(jai) patinka ryžtingos, drąsios ir atkaklios asmenybės, o ne „ožkos, tempiamos už virvės“.
 26. Ne.  Bet jis(ji) ir nesiekia to. Jų tikslas vienas – užkariauti, o po to besąlygiškai valdyti. Pristabdykite jo(jos) ambicijas, kol nevėlu.
 27. Pačioje netikėčiausioje vietoje ir neįtikėtinoje situacijoje.
 28. Tai stiprus ir iniciatyvus iš prigimties žmogus. Jis(ji) žino, ko norite, todėl padarys jus laimingais.  
 29. Taip, bet jis(ji) nebus vieninteliai. Tokie jau jūs esate: pradžioje nekalti bučinukai su mokyklos gražuoliukais, paskui įdomūs pokalbiai su vietinės reikšmės „genijais“, kol galų gale viską pamiršite pasaulyje atsidūrus lemtingo žmogaus glėbyje.
 30. Tapsite, bet ne viskas iš karto gerai susiklostys. Padės tai, kad jums yra ką pasakyti vienas kitam.
 31. Jūsų santykiai tiesiog bus pasakiški, tačiau deja, ne ilgalaikiai. Tai voso labo elinis susižavėjimas. nelauk, kad ji peraugs į tikrą meilę.
 32. Greičiausiai ne.  Tau geriau atskirai bendrauti su juo ir su draugais. Priešingu atveju, jis neišlaikys jų sarkastiškų, vulgarių  juokelių ir pabėgs.
 33. Darausi panašus(i) į auką: dieną ir naktį galvoji tik  apie jį(ją) ir daugiau nieko nematau.
 34. Vakarėlyje. Kai tik susitiks jųdviejų akys, jus nudegins aistros kibirkštis ir daugiau nieko nebepamatysite aplink, tik vienas kitą.
 35. Sunku pasakyti. Panašu, kad jūs trokštate naujos patirties, neištyrinėtų pojūčių. Pamėginkite – sužinosite.
 36. Tikras uraganas. Viską sutrypsite savo kelyje, sugriausite jo(jos) ir savo planus, kad tik būtumėte kartu.
 37. Koncerte. Jums abiems patinka  ta pati muzika, todėl daug laiko praleisite kartu besiklausydami ir kalbėdami apie jųdviejų mėgstamas muzikos grupes ir kompozitorius.  
 38. Taip, bet ne taip paprasta, kaip anksčiau galvojote. Jis(ji)  ne iš kelmo spirta.  Panorės supažindinti jus su savo tėvais, o po to primygtinai prašys supažindinti ir su jo(jos) tėvais. Be to, pasistengs susidraugauti ir su jūsų draugais.
 39. Тai tas žmogus apie kurį svajoja visos moterys ar vyrai.
 40. Taip.  Ir jis(ji) pakeis visą jūsų ankstesnį gyvenimą.
 41. Jis(ji) neva organizuos vakarėlį draugams, bet iš tikrųjų pakviesi į jį tik jus, o paskui visą vakarą ims „graužtis“, kad kiti „apgavo“.  
 42. Be jokios abejonės, nes tai jūsų antroji pusė.
 43. Panašu, kad jūs nemokate saugoti paslapčių, nes papasakosite jam(jai) apie savo ankstesnius meilės romanus. Partneris(ė) susitaikys su tuo ar ne – paaiškės lovoje.
 44. Praėjus keliems mėnesiams būtent taip ir galvosite. O kas bus toliau – parodys laikas.
 45. Taip. Tas žmogus bus žavingas, atviras, retsykiais gal per daug rimtas, bet labai jausmingas ir sentimentalus. Tai būtent tas žmogus, kurio ilgai ieškojote ir kurio jums reikia.
 46. Per daug kalbate. Neatverkite savo širdies per pirmąjį pasimatymą, nes galite viską sugadinti.
 47. Būkite tokie, kokie esate, nes jums pasisekė sutikti giminingą sielą.
 48. Tai stiprus ir pasitikintis savimi žmogus. Tokio jums ir reikia, nes pagal savo prigimtį esate silpna ir lengvai pažeidžiama asmenybė, todėl jums reikia tvirtos atramos ir stipraus užnugario.
 49. Tikėtina. Bet neskubėkite su išvadomis, kas bus po kelių mėnesių.
 50. Parduotuvėje. Jūs kažką pirksite ir padarysi jam(jai) neišdildomą įspūdį.
 51. Dėl jūsų jis(ji)  bus pasirengę ir ne tokiam didvyriškam žygdarbiui. Pavyzdžiui, kaip įtikti jūsų kaprizams arba diplomatiškai bendrauti su flirtuojančiais jūsų draugais.
 52. Jūs esate romantiška ir sentimentali asmenybė, todėl jums reikia ne žiūrinčio į gyvenimą per rožinius akinius, praktiško  žmogaus.
 53. Tas žmogus negailės jums komplimentų ir šiaip gražių bei šiltų žodžių, bet neskubėkite atverti savo širdeis. Pirmiausiai duok sau ir jam(jai)  2-3 mėnesių „bandomąjį laikotarpį“.
 54. Тik todėl, kad tas žmogus artimas jums. Patys savaime jie nebūtų tapę draugais, nes per daug skirtingi žmonės.
 55. Tas žmogus turės problemų su darbu ar mokslais. Pasiūlykite jam savo pagalbą net jei ir nelabai išmanote tuos dalykus. Jis bus vistiek labai dėkingas.
 56. Inteligentiškas, jaunas žmogus, kuris privers  į save pažvelgti ne tik kitomis akimis, bet ir suteiks galimybę būti savimi. Be to, padės atskleisti anksčiau snūduriavusius jūsų sugebėjimus.   
 57. Tarp jų susiklostys lygiaverčiai, bet gana šalti santykiai. Beje, tas žmogus bus nekokios nuomonės apie jūsų draugus.   
 58. Žmogus protingas ir išsilavinęs, siekiantis užimtį gerą padėtį visuomenėje. Bet turėkite omeny: į „Forbes“ – pasaulyje turtingiausių žmonių sąrašą tikrai nepateks.
 59. Paprasčiau nebūna: tas žmogus – tikras energijos šaltinis, nes net nespėjus jums atsitokėti, nutemps į vakarėlį pas savo draugus arba naktinį klubą, kur šėlsite iki paryčių. O paskui klausite savęs: „Kaip mes susipažinome?“
 60. Koncertų salėje arba muziejuje. Greičiausiai tai bus atvykėlis iš užsienio.
 61. Panašu, kad jūs vengiate pasakyti tiesiai šviesiai: „aš myliu“, nes mėginate išsisukinėti diplomatiškai: „patinki“, „artimas“, „reikalingas“. Beje, darote didelę klaidą.
 62. Pasakysite „taip“ pamatę, kokias didžiules pastangas deda tas žmogus, norėdamas jums patikti ir užkariauti.
 63. Net greičiau, nei jūs galite įsivaizduoti. Bet tas žmogus jiems tinka  labiau, nei jums.
 64. Akivaizdu, jums reikia nemažai laiko, norint susigaudyti savo jausmuose. Būkite atviresni ir nuoširdesni. Labiau pasitikėkite kitais žmonėmis.
 65. Mėgstate linksmybes, todėl tas žmogus bus kaip tik jums, nes savo humoru jausmu išves jus iš pusiausvyros ir padės pamiršti negandas.
 66. Ganėtinai originaliai: vestibiulyje prieš veidrodį. Besivilkdami paltą ar šukuodamiesi plaukus, veidrodžio atspindyje pamatysite įsmeigtą į jus įdėmų, nužiūrinėjantį žvilgsnį.
 67. Per atostogas ar išvykoje. Greičiausiai tas žmogus bus iš kito miesto, todėl jūsų laukia meilė per atstumą.
 68. Net jei tas žmogus gerokai vėluos į pirmą pasimatymą, kantriai laukite. Jis – jūsų gyvenimo meilė.
 69. Tas žmogus – jūsų antroji pusė: tokia pat aistringa, jausminga ir seksuali. Neabejokite, išpildys visus jūsų norus ir troškimus.
 70. Tai bus meilė iš pirmo žvilgsnio. Jūs susidursite kažkurioje nepatogioje abiems situacijoje. Abu pasimesite, sutriksite, bet sumišimui praėjus, tarp jūsų įsiplieks aistros kibirkštis.

 

anglija-today

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
sąsaja

zodiako reikšmė yra žvaigždynų pavadinimai, šie pavadinimai niekaip nesisieja su Žemės gyvuliais ar vabalais. tik visiški idiotai čia randa sąsajas.

zoje

kazkokia nesamone :D :D

Asilai jus

Aha…

Taip pat skaitykite