Lėktuvo keleivis nufotografavo ant debesų gyvenančią būtybę?

butybe-debesysKeleivinio lainerio keleivis 10 km aukštyje užfiksavo kadrą, kurį matant gyvai, ko gero, net ir “kailis pašiurpti” gali. Pro iliuminatorių keleivis išvydo debesų paviršiumi žygiuojančią milžinišką būtybę.
Kai kurie internautai jau spėjo ją pakrikštyti robotu iš 1999 m. animacinio filmo The Iron Giant (Plieninis Milžinas)

 

30-metis programinės įrangos vadybininkas iš Airijos Nickas O’Donoghue avialinijų EasyJet skrydžių keliavo iš Austrijos į Corką (Airija), kai staiga tolumoje, ant debesų šydo pastebėjo keistą figūrą. Keleivis įsijungė fotoaparatą ir nieko nelaukdamas įamžino debesimis vaikščiojusį mįslingą milžiną.

 

“Skridau namo iš Austrijos, mano vieta buvo prie iliuminatoriaus, o šalia sėdėjo du kolegos, – apie įsimintiną skrydį pasakojo įspūdingo reginio autorius. – Draugai pliurpė visokias nesąmones, o aš žiūrėjau pro langą – ką daugiau daryti? Staiga tolumoje pastebėjau priešais mus juoduojančią kažkokią figūrą. Kai lėktuvas priskrido arčiau, figūra pasirodė visu gražumu.”

 

butybe-debesys2

 

“Paklausiau už manęs sėdinčių damų, ar jos irgi mato tą patį, ką ir aš – nebuvau tikras tuo, ką matau, – prisimena airis. – Pažvelgusios pro iliuminatorių keleivės irgi apstulbo. Tuomet aš įsijungiau fotoaparatą ir, kai lėktuvas skrido pro šalį, keletą kartų nufotografavau tą būtybę ant debesų.”

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

“Juodasis siluetas matėsi apie porą minučių, nors buvo tolokai nuo mūsų lėktuvo, – pasakoja įspūdingų kadrų prišaudęs lėktuvo keleivis. – Man asmeniškai ta žmogysta buvo panaši į Michelin logotipo žmogeliuką, bet, jei atvirai, aš nė neįsivaizduoju, kas ten galėjo būti iš tikrųjų.”

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

butybe-debesys3

 

“Kai kuriuose komentaruose perskaičiau, kad tai galėjo būti dūmų tumulai – jų šiluma iškėlė juos virš debesies, – sako N. O’Donoghue. – Bet man taip neatrodo. Ar galėjo dūmai būti tokie vientisi? Manyčiau, ten buvo tiesiog keistos formos debesis – ir tiek. Tiesa, būtų įdomu išgirsti apie debesis išmanančio specialisto nuomonę ir komentarą.”

 

Ne taip seniai, prieš porą mėnesių Kinijoje tūkstančiai žmonių danguje stebėjo kitą su debesimis artimai susijusį optinį reiškinį. Jiangxi ir Foshano gyventojai liko be žado, ant debesų išvydę dangoraižių bokštus ir smailes. Nors tąkart buvo manančių, kad virš Kinijos trumpam buvo atsivėrusi paralelinė visata, vis dėlto meteorologai paaiškino, kad kinai tąkart grožėjosi ypač įspūdinga optine iliuzija, kuri vadinama Fata Morgana arba tiesiog miražu.

 

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Rokas

Peilinis milžinas?:Dd wtf srsly? Aš esu to filmuko gerbejas. O šitas labiau primena padangų – Michellin ikoną, putlų zefytinį berniuką. Bet ne Iron Giant, liet. *Geležinis milžinas*

Dormammu

is silueto ir stovesenos panasu ,kad visagalis DARKSEID atvyko sunaikinti zemes. https://cdn1.artstation.com/p/assets/images/images/000/877/745/large/artur-rocha-darkseid-01.jpg?1435117518

Tront

BBD.

taragaba

Grynai grynai Kvepe ,,BLUE BEAM,, projektu…..prie pasaulio pabaigos isterijos ismeta kita korta ,,masine psichine manipuliacija,,Tai bus labai veiksminga,,,Ypac kai bus dar daugiau,,jie prades sneketi,,Gal ir jezus danguje pasirodys,,,Man tai teatras,,sudeges,, bet kiek bus bukaprociu kurie valandu valandas uzuot tobuline savo gyvenima,,jie tiesiog tusciai diskutuos,,,Kitaip tarent bus pakibe ant jauko…

;D

na taip tikra tiesa :D bet va yra durniu kurie pakimba ant tokiu veju…juokas ima is tokiu :D o man smagu kartais su bukaprociais padiskutuot…gal jie i prota ateina

Magas magina

Cia vienas is mano hobitu pasiklydes,

Taip pat skaitykite