Kaip sėkmingai mesti rūkyti kiekvienam Zodiako ženklui?

rukymas-zodiakai„Tikriausiai žinote, kad visuomenei žalingą įprotį rūkyti „padovanojo“ Amerikos atradėjas Christopheris Columbus, atvežęs šią „dovaną“ ir į Europą. Dabar ne vienas nori mesti rūkyti, bet nepaisant to, nikotino vergų gretos nenumaldomai didėja“, – tvirtino populiarios laidos „Susituokime“ („Davaj, paženimsia“), rodomos per Rusijos pirmąjį kanalą, vedėja, žinoma astropsichologė Vasilisa Volodina. Anot jos, „laimingieji“, kuriems pasisekė išvengti šios priklausomybės paprastai samprotauja taip: „Visai lengva mesti rūkyti!

 

Paprasčiausiai reikia nerūkyti. Tačiau tie, kurie bent kartą mėgino tai padaryti, žino, kad išeiti iš „dūmų vergijos“ nėra paprasta. „Esu įsitikinusi, kad tai gali padėti tik žmogaus stipri valia, didelės pastangos ir, žinoma, vidinės jėgos, būdingos kievienam žmogui nuo pat gimimo pagal jo astrologinį Zodiako ženklą“, – sakė astropsichologė.

 

Žurnalistė Sniegė Pilypienė kartu su naujienų portalu anglija.today bando rasti atsakymą į klausimą: „Kaip sėkmingai mesti rūkyti kiekvienam Zodiako ženklui?“.

 

Ugnies stichija

 

V.Volodinos manymu, paprastai Ugnies stichijos atstovai griebiasi cigaretės kaip gelbėjimosi rato, padedančio sumažinti nervinę įtampą, labiau pasitikėti savo jėgomis. Bet neretai ir norint suteikti sau reikšmingo bei neprieinamo žmogaus įspūdį. Taip pat Ugnies stichijos žmonės gana dažnai pradeda rūkyti kopijuodami savo tėvų ar draugų elegsį, į kuriuos lygiuojasi. Arba tiesiog norėdami pritapti prie kitų. Tai yra dėl kompanijos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Iš pirmo žvilgsnio vaikiškos priežastys gali ilgiems metams „apvesdinti“ su cigarečių pakeliu. O apiforminti ilgai lauktas „skyrybas“ bus tikrai nelengva. Juo labiau, kad Ugnies stichijos atstovai – Avinas, Liūtas ir Šaulys paprastai žiūri skersomis į artimų žmonių patarimus ir dažniausiai juos ignoruoja“, – sakė pašnekovė. Anot jos, pagrindinis „ugninės“ kovos su rūkymu principas – pasikliauti tik savo jėgomis ir jokio spaudimo iš šalies.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Avinas

 

Bet kuriam šio Zodiako ženklo atstovui gyvenimo prasmė – kuo daugiau pasisemti iš jo malonumų. Ir bet kuris mėginantis atimti ar kaip nors kitaip suvaržyti Avino gyvenimo būdą, baigsis pralaimėjimu. Kadangi įtikinti jį mesti rūkyti – bergždžias reikalas. Kai tik Avinas pajus, kad mėgina jį „perauklėti“, akimirksniu stos piestu ir užsispirs kaip Avinas. Todėl iš esmės jam reikėtų pamėginti pačiam susitarti su savimi. Kitaip tariant, eiti lažybų su savimi. Pavyzdžiui, kad mesite rūkyti iki atostogų pradžios!

 

Turėtų padėti, nes iškyla pavojus prarasti savigarbą ir principus, kurie Avino žmonėms labai svarbūs dalykai. Įdomu tai, kad impulsyvūs, pernelyg emocingi, bet atkaklūs ir užsispyrę Avino žmonės gali lengvai susigundyti cigaretėmis. Tiesiog iš smalsumo, noro parodyti, kad jis – laisvas ir nepriklausomas. Arba apėmus prieštaringiems jausmams. Bet lygiai taip pat lengvai jis nesunkiai gali mesti rūkyti, be jokių ypatingų motyvų. Beje, paklauskite Avino, ar jis galėtų prisiminti bent porą argumentų apie tai, kad rūkymas kenkia sveikatai. Greičiausiai ne. Aišku, jis daug kartų girdėjo ir skaitė apie rūkymo žalą, tačiau tarsi tai jo nelietė.

 

Liūtas

 

Šio Zodiako ženklo žmonėms reikėtų susimąstyti, kad tabako dūmai daro neigiamą įtaką jo karališkam įvaizdžiui. Ar Liūtui tinka pilkšva veido spalva, pageltę nagai, sklindantis nemalonus burnos ir drabužių kvapas? Galų gale praleidžiantys pertraukėles ne gryname ore, o rūkymui skirtoje patalpoje atrodo labai apgailėtinai prieš savo pavaldinius ar verslo partnerius! Taigi, ar verta? Tiesa, jei Liūtas ir užtraukia dūmą, tai tikrai ne dėl to, kad nori būti kaip visi. Jei perka cigaretes – tai brangiausiai kainuojančias. Jei rūko cigarus, tai būtinai jie turi būti žinomo prekės ženklo. Vis dėlto Liūtui mėgstamiausia pypkė.

 

Tada jis rūko išdidžiai, oriai, estetiškai ir didingai. Beje, tuo momentu Liūtas atrodo arogantiškas ir garbėtroška, kupinas savimeilės. Bet iš tikrųjų jis lengvai pažeidžiamas ir ganėtinai jautrus. Todėl užtenka jam priminti arba tiesiog į akis pasakyti, kad spektaklis, pavadinimu „Pasaulio bamba, rūkantis pypkę“ nepavyko ir Liūtas, labai giliai įtraukęs dūmą, paskui pagalvos… ir ims ieškoti paties originaliausio būdo mesti rūkyti. Aišku, būtinai jį atras ir atsikratys šio žalingo įpročio. Kokiu būdu? Ne tai svarbiausia. Bet, tikėtina, gali pasinaudoti naujausiu gydymo nuo šios priklausomybės metodu.

 

Šaulys

 

Šio ženklo atstovams vertėtų žvilgterėti į šią problemą iš filosofinės pozicijos. Senovėje kinai mėgo kartoti: „Įprotis nulemia likimą“. Taigi, Šaulys turėtų suklusti ir paklausti savęs: „Negi tokiam niekingam įpročiui turiu patikėti savo likimą?“. Nes paprastai šio Zodiako ženklo atstovai neabejoja, kad jie verti geriausio! Ir paskutinis argumentas Šauliams – rūkyti jau nebemadinga. Žinia, Šaulio žmonės mėgsta viešumą, visuomenę, o visuomenė mėgsta Šaulius. Nepaisant išoriško šio ženklo žmonių pakylėjimo, linskmo nusiteikimo ir rafinuotumo, bet iš tikrųjų jiems nusispjauti į viską. Tiesa, jie būna jautrūs ir pažeidžiami.

 

Neretai ir stveriasi cigaretės, kai širdį pradeda draskyti skausmas ir nepakeliami išgyvenimai. Nors neretai tiesmukiški ir aštraliežuviai Šaulio ženklo žmonės kitų nepasitenkinimą užuominomis, kad jie rūko, prašo rėžti teisybę tiesiai šviesiai į akis. Ir pabrėžti, kad jam – nepriklausomam, įdomiam ir gyvenimą mylinčiam rūkymas gali sugadinti ne tik jo sveikatą, bet ir sugriauti gyvenimo tikslą ir prasmę. O jei dar pasakius, kad nerūkantį Šaulį visuomenė ims labiau mylėti, tai, tikėtina, kad cigaretės dūmo kvapas išnyks negrįžtamai iš šio Zodiako ženklo žmogaus akiračio.

 

Žemės stichija

 

“Beje, Žemės stichijos Zodiako ženklų atstovams atsikratyti nikotino sunkiausiai nei kitiems Zodiako ženklams. Nes bet kuris įprotis šios stichijos žmonėms tarsi antrasis „aš“. Kitaip tariant, jiems tai bemaž gyvenimo stabilumo pagrindas, kurio atsisakyti neturi jėgų“, – tvirtino astropsichologė. Anot pašnekovės, vis dėlto Žemės stichijos žmonės turėtų žinoti, kad rūkstanti cigaretė – ne geriausias stabilumo ir pastovumo simbolis. Greičiau priešingai – tikėtinos chroniškos bronchito, plaučių vėžio ir priešlaikinės mirties pasekmės piešia itin niūrų ateities paveikslą. Ir vargu, ar tai gali suteikti pasitikėjimo ir stabilumo pojūčiu rytdiena.

 

Jautis

 

Šio Zodiako ženklo atstovams turėtų padėti mesti rūkyti elementari matematika. Taigi, išvien su dūmais jie paleidžia į orą, tarkim, vidutiniškai 3 eurus per dieną. (Žinoma, jei jie nėra užkietėję rūkoriai). Vadinasi, per metus, arba per 365 dienas jų sąskaita banke sumažės 1095 eurais. O tai reiškia, kad už tuos pinigus galėjo nupirkti ištaigingą žiedą mylimai moteriai arba labai gerą kompiuterį sau.

 

O jei apskaičiavus, kiek sutaupytų pinigų per ketverius, septynerius metus ar visą gyvenimą? Žinia, rūkoriai apskritai negali pasigirti ilgaamžiškumu… Todėl paprastas patarimas, besiruošiantiems eilinį sykį nusipirkti cigarečių pakelį: tuos tris eurus įmeskite į taupyklę. Ir sudaužykite ją, galutinai praėjus norui atsipalaiduoti dūmais. Gauta suma turėtų jus maloniai nustebinti.

 

Mergelė

 

Šio ženklo žmonės, kaip nei vieni kiti rūkantys, rimtai susimąsto apie savo sveikatą. Be to, pastaruoju metu dar ir sustiprėjęs kosulys baigia užkankinti! Bene geriausias sprendimas šio ženklo žmonėms baigti reikalus su lėtine savižudybe – pamažu mažinti cigarečių kiekį. Pavyzdžiui, po vieną – kas antrą dieną.

 

Tačiau labai griežtai laikykitės šio grafiko, nepaisant jokių staiga iškilusių nenumatytų problemų, nemlonumų, stresų, kai spontaniškai ir negalvojant griebiamasi cigaretės. Ir jokiu būdu nedarykite išimčių net ypatingiems atvejams. Sėkmingai įveikus savitobulėjimo etapą, po pusantro mėnesio atsikratysite nikotino vergovės ir nesveikos veido odos splavos.

 

Ožiaragis

 

Mokslinio tyrimo duomenimis, tarp žmonių, turinčių labai dideles pajamas – 80 proc. nerūkančių. Vadinasi, likusieji 20 proc. praturtėjo paveldėjus tėvų palikimą ar padedant kitiems. Taigi, jei tėtušis nepaliko jums milijono banko sąskaitoje, bet dar neišblėso viltys „prasimušti į žmones“ savomis jėgomis, teks kuo greičiau baigti draugystę su cigaretėmis. Labai paprastas patarimas: pasikabinkite virš darbo stalo mažą plakatėlį su šūkiu: „Turtuoliai nerūko“ ir mintyse pakartokite tai keletą kartų prieš griebiant cigarečių pakelį. Iš tikrųjų, turtuoliai – labai ambicingi žmonės, bet ir ganėtinai uždari. Todėl ir atrodo, kad jie „prasimuša į žmones“ per savo „nematomą“ veiklą. Su kitais žmonėmis Ožiaragis elgiasi draugiškai, geranoriškai.

 

Bet visiškai atsiskleidžia tik su tais, kurie jiems iš tikrųjų prie širdies ir brangūs. Tai ir konservatyvūs žmonės, vertinantys tvirtus santykius.Be to, geri ir patikimi draugai. Tiesa, Ožiaragio žmonėms būdingas kraštutinumas, todėl gyvenimo bangos juos kaip reikiant pamėto ir pavėto. Tarkim, šiandien jis tarp aktyvių rūkymo priešininkų, rytoj gali pats rūkyti kaip garvežys. Ir tegul tik kas nors pamėgina priminti jam praeitį, bus įrašytas į „juodąjį sąrašą“. Būti Ožiaragio priešu….nepavydėtinas reikalas.

 

Ką čia slėpti, dažnai užsirūko Ožiaragis depresijos metu. Tai jų „mylima“ liga. Nors ir meta rūkyti pats be didelių pastangų, ligai atsitraukus. Arba nemeta niekada, net gulėdamas ligoninės lovoje. Tiesa, dar galima pamėginti sužaisti jo jausmais ir prisirišimu. Mat jis daug ką gali padaryti dėl savo vaiko. Pasakius šio ženklo atstovui, kad tai kenkia aplinkinių, jam brangių ir artimų žmonių sveikatai. Nes tiesiog uždrausti Ožiaragiui rūkyti – neįmanoma. Ir juo labiau jam nepriimtini įvairūs gydymo būdai: psichoterapija ar akupunktūra.

 

Oro stichija

 

“Rūkymas, kaip malonumo šaltinis, ne itin domina žmonių, gimusių po Oro stichijos ženklais. Jiems rūkstanti cigaretė – vien „tiltelis“ užmezgant kontaktą ar bendraujant su kitais žmonėmis“, – teigė V.Volodina. Anot jos, šios stichijos atstovai retai imasi iniciatyvos pradėti rūkyti. Bet dėl geros kompanijos pasirengę tapti net užkietėjusiais rūkoriais, negalvodami apie pasekmes. Beje, ir gana greitai įsitraukia į šį procesą. Tiesa, bet kurį įprotį jie meta taip pat gana nesunkiai, kaip ir pradeda. Todėl turi labai didelių galimybių greitai atsikratyti šios priklausomybės.

 

Dvyniai

 

Šio Zodiako ženklo žmonėms pirmiausiai rekomenduojama pakeisti savo bendravimo ratą į nerūkančius. Be to, betraukiant dūmą su kitais, prarandate galimybę pasakyti daugiau žodžių, žinant jūsų silpnybę plepėti. O jei draugai ar kolegos vėl pakvies rūkyti, kuo greičiau stverkite telefoną, skambinkite kuriam nors pažįstamam ir šnekėkite su juo į sveikatą. Įtikinti Dvynį mesti rūkyti gali nebent tik Šaulys. Kitiems Zodiako ženklams greičiausiai nepavyks Dvynių įtikinti. Mat, tarkim, šiandien Dvynių žmonės gali lieti ašaras žiūrėdami mokslinį filmą apie plaučių vėžio suėstus rūkorius ir lengvai sugalvoja savo būdą mesti rūkyti.

 

Arba nerūko tol, kol „permainų vėjas“ neapverčia jo gyvenimo aukštyn kojomis. O paskui, žiūrėk, vėl godžiai traukia dūmą. Ypač tai pastebima, kai atsiskleidžia dar vienas Dvynių polinkis – būti lyderiu draugų kompanijoje. Kaip Dvyniui mesti rūkyti? Įkalbinėti jį? O gal užrašyti į anoniminių rūkorių grupę? Tik nuolat kalant į galvą, kad rūkymas labai kenkia sveikatai, kad rūkymas žudo, galų galų gali įtikinti Dvynį. Ir tai bene vienintelis teisingas sprendimas, už kurį jis gali būti dėkingas.

 

Svarstyklės

 

Tikėtina, kad šio ženklo žmonės liausis savanoriškai nuodyti save, parodžius iniciatyvą mylimam žmogui. Arba tiesiog sulauks stipraus palaikymo atsikratant šio žalingo įpročio. O jei vis dėlto ir tai nepadės, gerai pagalvokite, ar jis vertas jūsų dėmesio? Gal geriau atrasti kitą atsipalaidavimo objektą. Bet yra ir šio bei to teigiamo tarp Svarstyklių žmonių.

 

Pirmiausia tai, kad jie sugeba įsiklausyti į kitų prašymus. Ir jei Svarstyklėms pasakius, kad rūkyti kambaryje, juo labiau jame esant vaikui, negalima, tai neteks kartoti dviejų kartų. Savanoriškai mesti rūkyti šio Zodiako ženklo žmonėms – labai sunku. Tiesiog neįtikėtinai sudėtinga. Apie šio ženklo žmones galima pasakyti, kad turi valios, bet valios jėgų trūksta ir gana. Jie – mąstantys žmonės, bet neretai lengvabūdiški.

 

Todėl Svarstyklėms ir nepriimtini populiarūs gydymo metodai nuo šios priklausomybės, kaip antai pleistrai ar kramtomoji guma. Ko gero belieka patarti jiems apsilankyti pas narkologą. Tik teks tesiog vesti jį už rankos arba ieškoti panašių gydymo būdų. Ir labai svarbi žinia: Svarstyklių tėvai turi dėti labai daug pastangų, kad jų vaikas netaptų priklausomas nuo rūkymo ir kitų žalingų įpročių.

 

Vandenis

 

Vandeniui gali tekti pirmam įvesti sveiko gyvenimo būdo madą savo draugų kompanijoje ir apskritai tarp aplinkinių. O kai jo draugai ar tiesiog palaikantys antirūkymo kampaniją perims tą madą, jam atsitraukti nebebus kur. Šio ženklo žmonėms nereikia ilgai aiškinti, kad rūkymas – tai pirmiausiai laisvės apribojimas.

 

Todėl Vandenis stengiasi atsisakyti dalykų, stojančių jam skersai kelio ar kaip nors kitaip apeiti kliūtis. Taigi, Vandenio draugijoje yra rūkančių žmonių, tai jam, suprantama, teks pirmam mesti tą žalingą įprotį, tuo pačiu parodant pavyzdį kitiems. Cigaretės dūmų mėgėjai neretai žavisi Vandenio tvirta valia ir tai juos įkvepia bei padeda kovojant su savo priklausomybe cigaretėms.

 

Vandens stichija

 

„Vandens stichijos vaikai dažnai prisiriša prie nikotino visa savo esybe. Jiems atrodo, kad tai padeda geriau prisitaikyti prie naujos situacijos, susikurti „savo“ erdvės ir pasaulio iliuziją. Vienas cigaretės dūmas gali sukelti jiems emocijų ir prisiminimų pliūpsnį“, – sakė astropsichologė. Bet net jei rūkymas ir susijęs su maloniomis praeities akimirkomis, o be šio žalingo įpročio jos taptų nemaloniomis?

 

Vėžys

 

Šio ženklo atstovams pats laikas susimąstyti apie augančią kartą. Faktai nenuginčijami: rūkančių tėvų vaikai turi didelę galimybę tvirtai prisirišti prie šio visai nevaikiško įpročio. Tikimybė, kad jūsų vaikas bus rūkorius iki „gyvos galvos“ – vienas iš aštuonių atvejų. Tai nėra mažai. Bet tikrai nereikėtų šio ženklo žmonių gąsdinti vėžio ligomis. Kadangi šio ženklo atstovai puikiai suvokia, kas jiems gali atsitikti. Žinia, ilgą laiką „sugeriant“ neigiamą informaciją, galima ir vėžiu susirgti. Taigi, kas gali padėti Vėžio žmonėms atsikratyti rūkalų ir tuo pačiu išvengti ar pasipriešinti vis dar neretai mirtimi pasibaigiančiomis onkologinėmis ligomis.

 

Seniai žinoma, kad Vėžys – šeimos žmogus. Ir būtent šeimoje jis semiasi jėgų bei įkvėpimo. Štai jums ir būdas įtikinti Vėžį mesti rūkyti. Tai yra užtektų, kad šio ženklo atstovui kuris nors autoriteringas jam žmogus įtikinamai primintų, jog rūkymas iš tikrųjų žudo. Taip pat būtinai pabrėžtų, kad dar nevėlu atstatyti silpnėjančią energiją ir prastėjančią sveikatą. Be to, Vėžys, nieko nelaukdamas, pradeda pats gydytis. Suprantama, žolelių užpilais ar maisto papildais. Mat įsitikino, kad jiems tai padeda. Beje, jei Vėžio Zodiako ženklo žmonės tvirtai nusprendžia mesti rūkyti, tai ir padaro. Įdomiausia tai, kad šio ženklo žmonės dažnai nebegrįžta prie šio žalingo įpročio.

 

Skorpionas

 

Šio ženklo atstovams lengviau būna atsisveikinti su cigaretėmis, kai „mainais“ nuolat patiria aštrių emocijų. Patikėkite, Skorpiono žmonėms, pradėjus bėgioti kasrytinį krosą arba važinėti dviračiu lengvai apsirengus, nepriklausomai nuo žemos oro temperatūros, labiau padeda nei įprotis rūkyti. Tiksliau, tada stverti cigaretę gali nebent išprotėjęs Skorpionas. Vis dėlto kada geriausiai mesti rūkyti šio Zodiako ženklo žmonėms? Kai jis „išūžia“ kitiems smegenis žadėdamas tai padaryti.

 

Nors Skorpiono žmonės pakankamai tvirti ne tik savo siela, bet ir kūnu, bet jei vis dėlto liga prispaudžia, ima stipriai dėl to išgyventi. Mat baiminasi, kad gali juos pakirsti mirtis. Be to, impulsyvūs ir aistringi šio ženklo atstovai ne tiek taupūs, kiek šykštūs, todėl jiems svarbiausias argumentas mesti rūkyti, galvojant, kad sutaupys nemažai pinigų. O Skorpionui pasakius, kad jo sveikata tirpsta su kiekvienu dūmo įtraukimu, galima drąsiai teigti, kad 50 proc. darbo jau padaryta jo labui.

 

Žuvys

 

Jei perspektyva nuolat nuodyti ne tik savo, bet ir kitų artimų žmonių gyvenimą, padaryti juos pasyviais rūkoriais, nedžiugina, o valios pastangų neužtenka, tada Žuvims geriau pradėti vartoti specialius antinikotino preparatus. Dabar jų per akis – ir pleistrai, ir kramtomoji guma, ir tabletės. Tačiau būtinai pasitarkite su gydytoju.

 

Jie ne tik padės teisingai išsirinkti, bet ir patars, kaip galų gale atprasti nuo kito „žalingo“ įpročio nešioti pleistrą arba nuolat žiaumoti gumą. Romantiškoms ir jausmingoms Žuvims ypatingai gera žinia: joms, kaip nei vienas kitam Zodiako ženklui, atsisakius šios priklausomybės, jau po metų atrodo penkeriais metais jauniau. Taigi, giliai įkvėpkime gryno oro ir meskite rūkyti!

 

Parengė: Sniegė Pilypienė

 

anglija-today

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
elit

ozeragis rukiau pasyvei tik ir buvo malonu po to bjauru ir visai meciau ,,,,,man netinka nusprendziau ir prie grazaus veiduko be to daug salutiniu poveikiu

Svarstis

Keista, tačiau esu svarstyklių ženklas ir mečiau rūkyti savu noru, be jokių lankymųsi pas narkologus ar įtakojamas supančių žmonių

arunas

Labai paprastai – paimi ir meti.

Taip pat skaitykite