Kaip elgtis su pinigais, kad jų netrūktų pagal Kabalą – žydų tradiciją?

Šiuolaikiniai pinigai – tai neasmeninis skolos raštelio pakaitalas, kurį galima perduoti kitam žmogui ar juridiniam asmeniui mainais už paslaugą ar daiktą, t. y. skolos ženklas, kad kažkas yra prasiskolinęs bankui ir yra įsipareigojęs atidirbti tą visuotinai priimta vertę, kuri nurodyta pinigo kupiūroje. Visos kitos pinigu prasmės yra iliuzinės, t. y. pinigai tiesiogiai nebedengiami jokiomis materialinėmis vertybėmis. Bankų pagrindinė funkcija yra kontroliuoti, kad skolininkai savo įsipareigojimus uždirbti nustatytą vertę realiai vykdytų, nes tik tada pinigai, kaip vertės ekvivalentas, turi prasmę. Todėl bendrąja prasme nebesvarbu, kokį pavidalą priima pinigai (popieriniai, elektroniniai ir t. t.), o svarbu tik tai, kad jų vertę atitinkanti skola būtų reali, grąžintina ir jos apskaita griežtai kontroliuojama. Idealiu atveju, skolą gražinus bankui, atitinkama pinigų vertė kreditą išdavusio banko turi būti išimama iš apyvartos.Kiekvienam iš mūsų reikalingi pinigai. Nesvarbus socialinis statusas, religija, tautybė. Visiems. Tačiau ne visi moka su jais elgtis. Štai keli patarimai norintiems visada turėti pakankamai pinigų.
 
Šių patarimų šaltinis – žydų tradicija Kabala. Pasak mago Aleksejaus Šiškariovo, žydai nuo senų senovės žino kaip bendrauti su pinigais, būtent todėl jiems jų niekada nestinga.
 
1. Pinigai tai gyva substancija. Niekada to neužmirškite. Pinigai už nepagarbą visada atsako tuom, kad jų nėra. Nepagarba pinigams tai elgesys, kuris atmuša pinigų energiją nuo žmogaus.

 

2. Pinigai neina pas tą, kuris nedirba. Nori gauti – dirbk. Magija tai tik pagalbinė jėga kuri padeda nes po gulinčiu akmeniu vanduo neteka.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

3. Niekada nesiekite laimėti loterijoje. Tai visada atneš nelaimes kitose sferose

 

4. Niekada neskolinkite pinigų. Geriau taip duokite. Jei paskolinat pinigus paskolinat savo gerovę ir sėkmę. Taip pat negalima skolintis sau. Jei skolinatės pinigus jus tuo pačiu turite ne tik piniginę bet ir metafizinę skolą. Geriau jau greitasis kreditas nei iš žmogaus, kurį pažįstate.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

5. Pinigams turi būti atitinkama piniginė. Niekada žmogus su pigia pinigine neturės milijonų.

 

6. Neglamžykite kupiūrų. Tai nepagarbos ženklas. Taip pat nedarykite betvarkės piniginėje o kreditines korteles geriau laikyti kitur.

 

7. Atminkite, kad didelius pinigus traukia tam tikri dalykai – taurieji metalai. Todėl geriausias talismanas pinigams pritraukti – sena auksinė moneta. Kiek paprasčiau veikia sidabras, bet sidabro poveikis geresnis kitur.

 

8. Niekada nesakykit „man nereikalingi pinigai“. Tai ne šiaip frazė, tai FORMULĖ, kurios dėka atsisakote pinigų iš visatos.

 

9. Jeigu duodate išmalda, geriau darykite tai dešine ranka. Apskritai dėl išmaldos – tai yra dalykas, kuris veikia kaip pastiprinimas jei kažko prašote maldoje. Vienuoliško gyvenimo kredo – duoti išmaldą vargšams ir melstis. O Vakarų Europoje vienuolynai visada buvo turtingi. Nes ten nesąmoningai gerbdavo pinigus.

 

10. Atminkite, kad prekyba – tai vienintelis būdas daryti pinigus. Prekyba nesvarbu kuo – maistu, rūbais, paslaugomis, savo laiku. Kai suvoksite kad parduodat savo laiką mainais už pinigus – paprasčiau sudėliosite finansinės gerovės prioritetus.

 

11. Jeigu problema sprendžiama pinigais tai ne problema. Tai išlaidos.

 

12. Stenkitės suktis tarp savo tikslą turinčių žmonių. Venkite tų, kurie sugeba tik skustis savo likimu. Tie, kurie skundžiasi retai būna turtingi, nes ne ten eikvoja savo energiją.

 

13. Planuokite savo išlaidas. Niekada nepirkite daikto, kurio neplanavote pirkti.

 

14. Tie, kas lanko lošimo namus anksčiau ar vėliau visada atsidurs už skurdo ribos. Tai tik laiko klausimas. Yra būdu kurie padeda to išvengti bet tai jau rimtos magijos apeigos.

 

15. Nei vienas verslas kuris pradėtas per delčią nebūna pelningas. Tikri verslininkai tai žino. Niekada nepradėkite svarbaus piniginio reikalo per delčią nes turto šis reikalas tikrai niekada neatneš. Idealiausias variantas pradėti verslą yra pirmos devynios dienos nuo jaunaties pradžios.

 

16. Jeigu juodai nesiseka su pinigais prisiminkite, gal ką nuskriaudėte be reikalo. Iš čia ir semkitės atsakymo.

 

Jeigu turite rimtų finansinių, verslo problemų – visada yra žmonių kurie žino, kaip ištaisyti padėtį. Nespręskite bėdų vieni.

 

Magas Aleksejus Šiškariovas (aleksejus.webnode.com)

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


Taip pat skaitykite