Sužinok savo likimą pagal delnų linijas ir likimo ženklus

chiromatija-rankaŽinoti vien delno linijų neužtenka, dar labai svarbu žinoti ir likimo dėsnius, dėl ko tos linijos ant delno atsiranda ir išnyksta. Tai reiškia, kad vien detalių neužtenka, jeigu mes iš tiesų norime išsiaiškinti ir išspręsti tikrąsias problemų priežastis, mums reikia suprasti kaip ir dėl ko jos atsiranda.

 

Delno linijų paslaptys

 

Linijų ant delno yra labai daug ir jos visos pagrinde žymi žmogaus norus. Yra trys pagrindinės delnų linijos-gyvenimo, proto (galvos) ir širdies linijos, kurios reiškia pagrindinius kiekvienos gyvos būtybės norus-gyventi, žinoti, mylėti ir būti mylimam.

 

Gyvenimo linija

 

gyvenimo-linija..-228x300

 

Vedose aprašyta, kad gyva būtybė turi dvasinę prigimtį-amžinybę, žinojimą ir palaimą. Gyvenimo linija reiškia, kad mes norime gyventi amžinai. Gyventi nori ne tik žmogus, bet ir musė ar bet kuris gyvūnas, tačiau tik žmogus gali keisti savo likimą, dėka savo intelekto. Jeigu žiūrėti į gyvenimo liniją filosofiškai, tai ji tarsi siena skirianti žmogų tarp materialaus ir dvasinio pasaulio, tarp tikrosios meilės ir geismo.

 

Tai gyvenimo kelio linija ir pas mus visus kelias vienas, nes linija pas visus panaši. Kiekvienas renkasi savo gyvenimo kelią ir priklausomai nuo savo pasirinkimų šiame gyvenime, priklausys sekantis gyvenimas. Gyvenimo linija prasideda ne nuo nulio, priklausomai nuo vietos kur ji prasideda, ji parodo kur mes sustojome praeitame gyvenime.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kokia gyvenimo linijos reikšmė?

 

a) Jei gyvenimo linija matosi aiškiai ir eina aplink nykštį, tai reiškia, kad žmogus turės daug psichinės veiklos savo gyvenime;
b) Jei gyvenimo linija ryški, tai gali reikšti pastovumą ir harmoningą gyvenimą;
c) Jei gyvenimo linijos storis ir gylis keičiasi, tai gali reikšti kintantį gyvenimą su daug posūkių ir pokyčių;
d)Jei gyvenimo linija yra arčiau nykščio, tai gali reikšti, kad žmogus ambicingas ir sugeba pabaigti pradėtus darbus, net jeigu aplinkybės susiklosto nepalankios;
e) Jeigu gyvenimo linija susijungia su proto linija, tai žmogus bus atsargus, linkęs apgalvoti savo veiksmus;
f) Jeigu tarp gyvenimo ir proto linijų jų yra tarpas, toks žmogus gali būti impulsyvus, jam sunku paklusti kitiems;
g) Banguota gyvenimo linija gali reikšti psichinį ir fizinį silpnumą;
h) Jeigu gyvenimo linija turi šalia esančią lygiagrečią liniją, tai gali žymėti gerą sveikatą;
i) Jeigu gyvenimo linija pasibaigia išsišakojimu, tai gali reikšti, kad senatvėje žmogus priklausys nuo kitų žmonių.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Proto linija

 

proto-linija-300x300

 

Vakaruose proto liniją dažniau vadinama-galvos linija. Taip gali būti dėl to, kad manoma, jog protas yra galvoje, tačiau vedose aiškinama, kad mūsų protas yra subtilaus kūno dalis, o subtilus kūnas randasi širdies srityje. Mes turime grubų kūną, kuris sudarytas iš penkių pirminių elementų – eterio, oro, vandens, ugnies ir žemės, ir mes turime subtilų kūną kurį sudaro- protas, intelektas ir netikras ego. Proto linija susijusi su žinojimu.

 

Labiausiai žmogus kenčia dėl nežinojimo, todėl dažniausiai kai sužinome kažką naudingo sakome „o, kad būčiau žinojęs anksčiau“. Žmogus kuris nieko nežino apie tikrąją laimę, tikrąsias vertybes ir tikrąją savo prigimtį iš tiesų gyvena nepilnavertį gyvenimą. Jis pastoviai ieško laimės ten, kur jos nėra ir visa kas laikina priima už amžiną, o nuodus už nektarą. Kiekvienas kuris nežino kas yra laimė, norėdamas patirti palaimingą būseną, ramybę, dažniausiai vartoja įvairius svaigalus, po kurių būna sunki ne tik fizinė, bet ir emocinė būsena.

 

Tam, kad patirti tikrąją vidinę laimę, žmogui reikia siekti sąmoningumo, keisti savo įpročius, o protą naudoti tam, kad kontroliuoti savo jausmus. Tai reiškia elgtis kultūringai, o ne taip kaip norisi. Žinoma savęs keitimas, tai negreitas procesas. Jeigu proto linija pas žmogų matosi aiškiai ir ji eina tiesiai, tai tokiam žmogui gyvenime netrūks ryžto, reiškia jis jau ne pirmą gyvenimą ugdo savo intelektą ir jam ugdytis teisingus įpročius ir siekti tikslo gali būti šiek tiek lengviau.

 

Kokia proto linijos reikšmė?

 

a) Jeigu yra nedidelis tarpas tarp proto linijos ir gyvenimo linijos, tai gali reikšti, kad žmogus linkęs į neramumą ir aktyvumą;
b) Kuo didesnis tarpas tarp gyvenimo linijos ir proto linijos tuo žmogus gali būti neramesnis ir labiau aktyvus. Taip pat, tai gali reikšti, kad žmogus nekantrus;
c) Jeigu proto linija tiesi, tai žmogus bus ryžtingas ir aiškaus proto;
d) Jeigu linija eina tiesiai iki delno briaunos, tai gali reikšti, kad žmogus gali turėti polinkį į žiaurumą ir jam gyvenime daiktai gali būti svarbiau, nei žmonės;
e) Ilga proto linija, gali reikšti, kad žmogus geras diplomatas ir turės dideles galimybes pasiekti savo tikslus;
f) Jeigu proto linija trumpa, tai žmogus bus linkęs greitai pradėti darbus, bet jam juo bus sudėtinga pabaigti, trūks ryžto;
g) Jeigu linija matosi neaiškiai, tai toks žmogus bus švelnus ir jam gyvenime bus nelengva ką nors pradėti naujo;
h) Banguota gyvenimo linija gali reikšti, kad žmogui bus sudėtinga įveikti kasdienius rūpesčius ir atlikti pareigas;
i) Linija primenanti grandinėlę gali reikšti psichikos sutrikimus ir protinę negalią;
j) Jeigu proto linija pabaigoje išsišakoja, tai gali reikšti, kad asmuo labai protingas, o jeigu linija sutrūkinėjusi, gali reikšti, kad žmogus kenčia nuo depresijos.

 

Širdies linija

 

sirdies-linija

 

Širdies linija atspindi norą mylėti ir jaustis mylimam. Kiekviena gyva būtybė ieško meilės ir nori tapti laiminga. Meilė nėra tik žodžiai. Jeigu mes sakome, kad mylime, bet nesame linkę pasiaukoti dėl meilės arba mylime tik tada, jeigu myli mus, visa tai tik meilės šešėlis, savanaudiškumas. Tikroji meilė atiduoti kitam, tai ką turi geriausia. Meilė reiškia rūpestį ir gerumo kitame ieškojimą. Tikroji meilė niekada nesibaigia, tai parodė ir vienas tyrimas, kad kai praeina aistra, meilė nedingsta, o gyvuoja dar ilgus metus, o jeigu ji dingo, reiškia tai nebuvo tikroji meilė. Tik laikas gali patikrinti ar meilė iš tiesų tikra, o mūsų požiūrį į meilę atspindi širdies linija.

 

Kokia širdies linijos reikšmė?

 

a) Jei širdies linija yra aiškiai matoma, tai reiškia, kad žmogus sugeba mylėti kitus;
b) Jeigu širdies linija eina arčiau pirštų, žmogus gali būti linkęs į pavydą;
c) Jeigu širdies linija randasi arčiau proto linijos, tai gali reikšti žmogaus šaltumą;
d) Jeigu širdies linija liečiasi su proto linija, tai gali reikšti, kad žmogus valdys savo širdį, savo jausmus;
e) Jeigu širdies linija prasideda po didžiuoju viduriniu pirštu, tai gali reikšti, kad žmogus savo gyvenime turės vieną meilę;
f) Jeigu širdies linija vingiuota, tai gali reikšti, kad žmogui trūksta pasitikėjimo savimi, ypatingai meilės reikaluose;
g) Širdies linija primenanti grandinėlę, gali reikšti, kad žmogus mėgsta flirtuoti ir turi polinkį į neištikimybę;
h) Jeigu nėra širdies linijos, tai gali reikšti, kad tokiam žmogui bus sudėtinga mylėti kitus ir jis bus linkęs į egoizmą.

 

Ar delno linijos gali keistis?

 

Ne taip svarbu, kokios mūsų linijos, kaip noras keisti savo elgesį ir charakterį. Priklausomai nuo mūsų minčių, žodžių ir veiksmų, keičiasi ir mūsų linijos. Vertėtų suprasti, kad žmogus yra dvasinė būtybė ir jausis pastoviai nelaimingas, jeigu neugdys sąmoningumo.

 

Jeigu žmogus nepriims savo likimo, netaps atsakingas už savo pasirinkimus, o pastoviai dairysis į svetimą daržą, tai tokiam žmogui susilaukti laimės šiame gyvenime bus ganėtinai sudėtinga. Dažnai būna taip, kad kiemsargis nori tapti ūkvedžiu, tikėdamasis, kad kai taps ūkvedžiu, taps laimingas. Ūkvedys mąsto, jeigu tapsiu direktoriumi, tai būsiu laimingas ir taip iki begalybės. Žinoma tai, nereiškia, kad gyvenime nereikia nieko siekti, bet svarbu suprasti tai, kad kol širdyje nebus vidinės laimės, tol laimės nebus ir išoriniame gyvenime. Pastoviai sieksime kažką pakeisti išorėje, bet ne viduje.

 

Laimingu gali tapti tik tas, kuris ugdosi sąmoningumą ir sveiką protą. Kitaip delnuose linijų rodančių mūsų nepasitenkinimą, nelaimingą gyvenimą ir likimą tik didės. Jeigu ir toliau ieškosime meilės ir laimės tik laikinuose dalykuose, tai pasak vedų, priklausomai nuo savo norų, kitame gyvenime galime gauti jau nebe žmogaus delnus, o kokias nors letenas arba kanopas.

 

Autorius: Egidijus Gubinas, šaltinis: gubinas.lt

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
mzitule

O KAIP KAIRIARANKIAMS? KURIA RANKA VADOVAUTIS

nu

nzn kazkaip netikiu as tokiais dalykais…

Deoma

O ar turi reiksmes jei zmogus yra kairiarankis?i kuria ranka ziureti norint nustatyti savo ateiti?

Anonimas

O jei gyvenimo ir širdies linija vientisa kas tada

Ben

Net nustebau…

Ieva

tikra teisybe

Taip pat skaitykite