Mus saugo angelas sargas. Kaip prisikviesti angelus?

angels-in-americaSakoma: prašykite, ir jums bus duota. Tai tinka ir kalbant apie angelus. Apie juos girdime nuo vaikystės, tik ar susimąstome, kas jie yra iš tikrųjų, ar kasdienybės bruzdesyje, jau suaugę, prisimename, jog angelai ir dabar gyvena tarp mūsų ir yra visada pasirengę padėti, apsaugoti, nukreipti reikalinga linkme…

 

Tereikia paprašyti

 

Šių materialiame pasaulyje nematomų būtybių mes kas akimirką galime paprašyti pagalbos, pasiklausti veiklos ar judėjimo krypties, melsti apsaugos ar tvirtesnio ryšio su Dievu. Juk kas jau kas, o tiesiau už angelus iki Aukščiausiojo nukeliauti gali tik vedlių ir pakylėtų mokytojų dvasios bei šventieji…

 

Ir jeigu tai suvoksite – meilė ir išmintis jums bus visada prieinama, tereiks tik paprašyti! Nes kai tik paprašysite pagalbos ir nusiteiksite ją priimti, angelai atsiras šalia jūsų, visada gerbdami jūsų pasirinkimą, neprimesdami savo valios. Patikėkite, jei užmegsite ryšį su šiomis nuostabiomis būtybėmis – jūsų gyvenimas tikrai pasikeis.

 

Kas tie angelai?

 

Angelai yra dvasinės būtybės, kurių svarbiausia – būti tarpininkėmis tarp mirtingųjų ir Dievo. Jie visada trokšta padėti, jus myli ir nori, kad būtumėte laimingi. Ir nesikiša į jūsų gyvenimą nekviesti. Tačiau kai išgirs jūsų kreipimąsi – ves jus ir patars. Kiekvienas angelas atlieka tam tikrą funkciją: kiekvienas unikalus, turi savo sritį. Todėl išsirinkite konkretų, atsižvelgdami į savo rūpestį ar problemą.

 

Ir beliks tik atverti savo širdį bei protą – pamatysite, kad kviestis angelus netruks jums taps įprasta…Taigi įsivaizduokite, kad angelai gyvena jūsų kaimynystėje: leiskite su jais laiką, kalbėkitės, klausinėkite jų ir stebėkite, kas įvyks… Ėmus bendrauti su angelais pasikeičia požiūris ir reakcijos į visokias gyvenimiškas situacijas, o gyvenimas atsiveria visai nauju kampu…

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Angelo balsas įspėja apie pavojų. Būna taip, kad iškilus pavojui galime išgirsti įspėjamąjį balsą „iš niekur“ – bet tik gresiant bėdai. Angelai bei dvasios ypač padeda žengiantiems tobulėjimo keliu. Tačiau nesaugo, negali jūsų sustabdyti, kai elgiatės blogai. Kontaktas su angelais vyksta per meilę, tad jei žmogus geba išsiveržti iš liūno, jo meilės laukas prasiplečia ir dingsta vienatvė, atskirtumo jausmas, jis pasijunta globojamas. Už tai turime būti dėkingi šalia atsiradusiems angelams.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Sargą turime kiekvienas

 

Ar žinote, kad, be visų kitų angelų, kiekvienas gimęs žmogus turi bent po vieną angelą sargą, kuris jį sergsti visą gyvenimą (apie tai kalba krikščionybė, judaizmas ir islamas)? Norite su juo susipažinti? Iš pradžių užsimerkite ir vizualizuokite savo angelą sargą, regėkite jį šalia, regėkite jį šalia. Kaip jis atrodo? Paklauskite, kuo jis vardu? Gali prireikti šiek tiek laiko, kol galėsite pamatyti, išgirsti jį.

 

Stipriausi angelai

 

Mykolas (hebrajiškai „panašus į Dievą“) – vyriausias angelas, žymiausias iš arkangelų, minimas Šventajame Rašte. Kreipkitės atsigręžę į Šiaurę (Amerikos indėnams Šiaurė – tai didieji užšalę žiemos ežerai, kuriuose galima pamatyti savo gyvenimo atspindį). Tai energijos ir meilės jėga. Arkangelas Mykolas padės rasti darbą „prie širdies“, mylėti save, tvirtai laikytis savo įsitikinimų, rasti gyvenimo tikslą, gyventi prasmingai ir aistringai, pagerinti visus tarpusavio santykius.

 

Gabrielius (hebrajiškai „Dievo galia“) padeda džiaugtis gyvenimu, užmegzti ryšį su moteriškuoju savo būties aspektu, įgyvendinti karščiausius troškimus, apsisaugoti kelionėje ar esant audringam orui, bendrauti su dar negimusiu kūdikiu. Kreipkitės į Gabrielių atradę savo baimę, kurią turite įveikti, ir paprašykite stiprybės. Jo šaukitės pasisukę į dešinę. Kad jis jau yra čia, jums praneš į jūsų namus srūvanti Mėnulio šviesa. Prabilkite į jį kuo paprasčiau: „Gabrieliau, prašau man vadovauti. Padėk man… (išsakykite prašymą). Dėkoju už meilę ir buvimą mano gyvenime.

 

Urielis (hebrajiškai „Dievo ugnis“) – tai aiškumas. Šis arkangelas iškviečiamas atsigręžus į Rytus. Padeda sustiprinti nuojautą, baisiausią košmarą paversti dovana, pamatyti ateities pasirinkimo kelius, tinkama linkme nukreipti kūrybinius gebėjimus.

 

Jofielis (hebrajiškai „Dievo grožybė“). Tai nušvitimo angelų arkangelas. Manoma, kad jis – pirmasis Biblijoje paminėtas angelas. Padės jums išlaikyti egzaminus, išvalyti namus, įveikti nežinojimą, atsikratyti išankstinio nusistatymo, saugoti aplinką, sustiprinti savo kūrybingumą.

 

Jehudielis (hebrajiškai „Dievo šlovė“) padės prisivilioti naują meilę, gauti puikų darbą, rasti gyvenimo tikslą, įveikti pavydą ir nepasitikėjimą savimi, pamilti save.

 

Rapolas, arba Rafaelis (hebrajiškai „Dievas gydo“) saugo Vakarų vartus, kurie simbolizuoja mirtį ir atgimimą. Padės išgydyti protą, kūną ir sielą, pamatyti neišsekančias gyvenimo galimybes, gerai išlaikyti egzaminus, lengvai ir saugiai keliauti.

 

Inf. šaltinis: Metrastis.lt

Rekomenduojami video:


2500
17 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Tamsos niuresis

Ar tai tiesa kad nesi krikštytas ir.gali prašyti angelų ir dar ar galima prašyti ko nori gauti belekoki daiktą

Julija

Žinoma, kad negalima prašyti gauti jokių daiktų. Nekrikstytieji yra netikeliai jiems nėra vietos pas Dievą. Mikliai marš į bažnyčią!

inciks

Tikrai jie yra ir aš tikiu

Vaida

Man isgelbejo gyvybe avarijos metu ir nuramino mano teti kad viskas bus sumanim gerai. O man pasake kad viskas gyvenime susitvarkys

!!!

Atsimenu vieną keistą nutikimą. Man tada buvo gal 10 metų. Aš su drauge ėjau į lauką valgyti trešnių. (Na žinot, vaikai gi) Ir sakau draugei: tu eik prie ano medžio, o aš į šitą lipsiu. Ji nuėjo. Aš prieinu prie to medžio, jau ruošiuosi lipti į jį ir staiga išgirstu kažką šnabždant man į ausį: (mano vardas), nebūk čia! Aš išsigandusi apsidairau. Žiūriu, nieko nėra. Bėgu pas draugę ir klausiu: ar tai tu man sakei?! Ta pasižiūri į mane ir klausia: apie ką tu čia? Papasakojau jai ir mes pabėgom…

nesvarbu

Tikiu aš prisimenu viena ivyki kai mano seses atvažiavo i svečius sako mano varda 2 kartus ir net nežinau ka tai galietu reikšti gal kažka nori man pasakyti bet šiandien nusprendžiau išsikviesti angela ir pavyko tai dariau su lapu ir grandinele ir užrašiau taip ne taip ne ir kai paklausiau pagal raide koks jos vardas o visas vardas yra Lane ji sake kad mane myli ir saugos mane ir tai ka norejau sužinoti apie žmogu o ant pabaigos paklausiau ar tu man melavai sako ne o kai paklausiau ar nepyksi jeigu noresiu kartais apie tave paklausineti sako ne ir aš… Skaityti daugiau »

Nesvarbenis

gali papasakoti plačiau? Labai idomu noriu ir aš sužinoti kas mano angelas ir kaip su juo bendrauti

Gi

Tai skaitiniai,jau senstu kad kaip enciklopdijoje ,gali rasti apie ivairius pasaulio gamtos reiskinius

Vytas

Ir as tikejau,bet man po vieno atsitikusio ivykio dabar tikiu tikrai

virginija

Tai,kad mano angelas sargas-Liuciperis…ka daryt? taip buvo parasyta teste,kurie cia reklamuojami…Tai jau man neieskoti ir nesisaukti kitu angelu…testa dariau keleta kartu-vis tas pats.

Bijūnas

Virginija, Liuciperis buvo geriausias ir gražiausias Dievo sutvertas angelas, tačiau jis sukilo prieš Dievą, irDievas jį nutrenkė su kitais puolusiais angelais į pragarą.Dabar Liuciperis nebėra angelas. Patarčiau pasiskaityti Naująjį Testamentą bei leidinių apie švn.Angelus.Dėl skaitinių pasikonsultuokite pas kunigų, ir jie arba patys turės savo archyvuose aš gavau dovanų nuo kunigo /, arba patars kur jų ieškoti. Ir neužsiimkite tais beprasmiais žaidimais apie Angelus, nes tai, TIK testų žaidimai. Nepergyvenkite,Virginija, jūsų švn.Angelas tikrai ne LIUCIPERIS :)

Gezo

Virginija, dabar paskaičiau jūsų komentarą, nors jis seniai rašytas, bet galbūt atsakymas pravers ne tik jums, bet ir kitiems: tai net ne beprasmiai žaidimai – tai labai pavojingi “žaidimai”, negalima kreiptis nei į angelus, nei jokius mirusius žmones, net jei jie vadinami “šventaisiais” – pasekmės ne iškart gali pasijausti.. Yra tik vienas tarpininkas tarp žmonių ir Dievo – Jo prikeltas Jėzus Kristus, tik per jį galim turėti ryšį su Dievu. Teisingai jums patarė skaityti Naujajį Testamentą (bent pradžioje, nes ir Senasis Testamentas svarbus), tačiau, jei kreipsitės į kunigus/vienuolius jus nukreips į religiją ir stabų (žinoma, vadinamų šventais) garbinimą, o ne… Skaityti daugiau »

Si

Angelai tikrai egziatuoja. Žiemą, kai apsiverčiau su mašina ant stogo, galvojau geruoju nesibaigs, bet išsisukau tik su keliais nubrozdinimais. Po tokios avarijos galėjo ir kaklo slanksteliai lūšt ir dar visokių nesąmonių būt, bet vis dar vaikštau ir esu dėkinga už tai.

;D

biski apie setona. Liuciferis (šviesos nešėjas arba šviesiausioji žvaigždė) – buvo atsakingas už šviesos skleidimą, buvo gražiausias angelas iš visų, tačiau nenorėjo vykdyti angeliškų pareigų, todėl sukilo. Ir užvirė danguje kova. Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet jie pralaimėjo, ir nebeliko jiems vietos danguje. Taip buvo išmestas didysis slibinas, senoji gyvatė, vadinamas velniu ir šėtonu, kuris suvedžiodavo visą pasaulį. Jis buvo išmestas žemėn, ir kartu su juo buvo išmesti jo angelai. Aš girdėjau danguje galingą balsą, sakantį: „Dabar atėjo mūsų Dievo išganymas, galybė, karalystė ir jo Kristaus valdžia, nes išmestas mūsų brolių… Skaityti daugiau »

Valdas

Mažiau haliucinogenų reikia vartoti ir mažiau su angelais bendrausite.

Taip pat skaitykite