Pasaulio elitas nenurims, kol žmonės masiškai neišmirs?

Dauguma žmonių pasaulyje neįtaria, kad įvykiai pasaulyje, moksle, politikoje, ekonomikoje, armijose ir daugumoje religijų yra kontroliuojami slaptų organizacijų ir nukreipiami jų tikslų įgyvendinimui. Nekaltiname žmonių, kurie įsijungę į slaptas organizacijas, bet atvirkščiai norime, kad jie sužinoję tiesą paliktų jas ir pasidalintų informaciją apie jų rengiamus sąmokslus su mumis. O kurie neįsivėlę į šias organizacijas, perspėjame, kad pasisaugotų nuo jų pinklių ir padėtų kitiems nuo jų išsilaisvinti.Džordžijos monumentas papuoštas kreipimusi įvariomis pasaulio kalbomis, kuriame pateikiamos fundamentalios tezės, priklausančios taip vadinamai Naujajai Pasaulio Tvarkai, kurią rengia mums pasaulinis finansinis oligarchinis elitas. Viena iš tų tezių kalba apie tai, kad Žemėje turi likti ne daugiau kaip 500 milijonų žmonių.
 
Mes ne atsitiktinai stebime kaip formuojasi politinio ir ekonominio nestabilumo židiniai praktiškai visame pasaulyje už anglosaksų imperijos ribų: karai, invazijos, spalvotosios revoliucijos, terorizmas, vėžinių susirgimų gausėjimas, nevaisingumas, naujų ligų epidemijos, GMO produktai, pornografija, narkomanija, homoseksualizmas – visa tai atskiri šio plano, skirti sumažinti gyventojų skaičių, elementai.
 
Tyrinėtojas iš Anglijos Deividas Aikas tvirtina, kad dar 1969 metais Rokfelerio Centre, uždaroje konferencijoje, elitui artimi medikai paskelbė slaptą ataskaitą. Joje sakoma: „Mes šiuo metu galime išgydyti bet kokią vėžio formą, bet mes neturime viešinti šios informacijos be atitinkamo leidimo. Be to, masinis mirtingumas nuo onkologijos ar kitų ligų sulėtins gyventojų gausėjimo tempus“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

O tuo metu PSO planuoja, kad iki 2030 metų mirtingumas nuo vėžio padidės iki rodiklio, siekiančio 9-12 milijonų žmonių per metus. Neatsitiktinai šios organizacijos veiklą finansuoja turtingiausių klanų fondai ir ji iš esmės yra ne kas kitas, kaip vienas iš instrumentų, kurių pagalba įgyvendinami Naujosios Pasaulio Tvarkos kūrimo planai.

 

Tuo taip pat galima paaiškinti, kodėl šiuolaikinė farmacija „gydo“ ligas, bet neišgydo. Viskas byloja apie tai, kad didėjantis pasaulio gyventojų mirtingumas yra planingas. O tuos gydytojus, kurie suranda alternatyvius gydymo metodus – sodina už grotų, atima licencijas, paverčia „atskalūnais“, prilipdo jiems „sukčių“ ir „šarlatanų“ etiketes.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ir kadangi onkologinių susirgimų skaičius kiekvienais metais nepaliaujamai auga, tai liudija apie gyventojų imuniteto silpnėjimą. To priežastis gali būti GMO produktai, maisto papildai, oro, vandens, žemės užterštumas ir netgi prievartiniai skiepai.

 

Tiksliai žinoma, kad PSO neturi nenuginčijamų mokslinių įrodymų, kad sveikatai nekenkia 25 skiepų rūšys, kurios naudojamos jau pirmaisiais vaiko gyvenimo metais, kai imunitetas dar tik formuojasi. Be to, kaip liudija gausūs atvejai, vaikai tampa neįgaliais ar netgi miršta nuo skiepų jau vėliau.

 

Daugelyje vakcinų, kurias naudoja PSO „trečiojo pasaulio“ šalyse skiepijant merginas ir moteris, dažnai naudojamos medžiagos, kurios užkerta kelią nėštumui ir skatinančios nevaisingumą.

 

Tai anaiptol ne visos biotechnologijų galimybės mažinti gyventojų skaičių planetoje. Dar viena efektyvi priemonė, žudanti imunitetą ir dėl to sukelianti onkologiją bei nevaisingumą – GMO produktai. Šį faktą visiškai patvirtino tyrimai, kuriuos su žiurkėmis atliko biologijos mokslų daktarė I. Jermakova.

 

Apie GMO produktų daromą žalą imuninei sistemai ir vidaus organams rašo ir daktaras A. Puštajis ir Roveto instituto, jis irgi atliko panašius tyrimus su žiurkėmis Škotijos žemės ūkio ministerijos užsakymu.

 

Kad imtų mažėti gyventojų skaičius, pasaulinei finansinei oligarchijai reikia per egzistuojančius įtakos darymo svertus priversti visus pirkti GMO produkciją. Tame ir slypi GMO žemės ūkio propagandos, kurią varo transnacionalinės korporacijos, esmė. Tuo pat metu anglosaksų elitas tikslingai siekia, kad GMO produkcija būtų pripažinta nekenksminga. Ir jeigu jiems tai pavyks, tai GMO produkcijos vartojimas bus įtrauktas į tarptautinius Pasaulio Prekybos Organizacijos standartus ir taps privalomas visoms šalims organizacijos narėms.

 

Kaip byloja viena versija, būtent tarptautiniai standartai, kuriuos taip aršiai kultivuoja turtingiausi pasaulio klanai, pridengia jų piktavališkus planus per pastaruosius 100 metų. Būtent šie standartai, mažinantys gyventojų skaičių planetoje, rūpestingai diegiami visose mūsų gyvenimo srityse, pradedant debilizuojančia švietimo sistema ir kenksmingo greito maisto propaganda, baigiant imunitetą naikinančiais skiepais ir homoseksualizmo propaganda.

 

„Mūsų pasaulis pasmerktas ir jo laukia liūdnas likimas tuo atveju, jeigu žmonės ir toliau nieko nesiims“ – tvirtina Deividas Aikas. Ar reikia mums viso to, ką mums parengė tasai pasaulinis „elitas“? Juk jeigu ne šiandien, tai jau rytoj visi šie „elito“ instrumentai, skirti gyventojų skaičiui sumažinti, gali būti panaudoti prieš jus asmeniškai. Ir esama pagrindo manyti, kad jie jau pilnu tempu naudojami.

 

versijos-logo

Rekomenduojami video:


2500
24 Comment threads
27 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
algiskb@gmail.com

Ar Jūs neatkreipėte dėmesį,į tai,iš kur ši žinia taip autoritetingai paskelbta,o labai reikėtų atkreipti.Nors ji gan senokai gvildenta,bet ji kvepia šviežiai,kaip ir korono viruso dezinformacija,o ja skleidžia ta pati moskolija.Ir nebūtinai iš burliokijos.Jinai neturi pinigų,kad pas ją atsirastų padoresni keliai,bet jinai milijardus,savo žmonių pinigų išmeta į balą,kad kelti paniką ir neapykantą,kad pateisintų jų praradimą.

kalnas

100% nusisnekejote

Ramūnas

Zmogau kreipkis pas psicha. Tau jau išsivystė sunki paranojos forma. Jauciu del blogo oro maskolius kaltini?

Vaida

Niekur tas “elitas” nepasislėps nuo giltinės nagų , o ir jokie turtai neišgelbės….
Tad tegul išgraužia….

Mažylė

Graudi tiesa,bet faktas kaip blynas..!!!!!

ODIEVE

Homoseksualizmo propaganda? GMO?:DDDDDD Taip ir maniau kad nereik skaityt šito mėšlo. Jūs suprantat, kad homoseksualais neįmanoma niekeno paversti, ir niekas pats savęs negali tokiu paversti, tokiais žmonės gimsta…. Ir niekas nuo kažkokios “propagandos” staiga dar nepavirto, ir niekada nepavirs gėjum.
Iš vis kaip jum nenusibodo tos absurdiškos sąmokslo teorijos? Ant kiek kvailu reik būt, kad tuo tikėt?

o Dieve

.. gimei gėjumi todėl, kad tėvai skiepijosi, vartojo GMO bei antioksidantus, kontraceptines priemones. na o tu tai gali, vis tiek su tavim viskas baigiasi, visos protėvių svajonės, o Dieve, duok jam proto.

Nesvarbu

Is kur pas tave tiek bukumo? Jeigu taip esa tai nerasyk komentaru , vaziuok i psichine gal ren pades ,

Ramūnas

Seniai jau istirta kad gejum gimsta tik 2% likusieji del mados ar del isplautu smegenų.

Maloja

Žmonės, kad kažkas vyksta, tai tikrai. Prisiminkime praėjusį dešimtmetį. Pradėkime nuo pakščių gripo, kempinligės, kiaulių gripo, ekoli bakterijų, legionelių…. ir t.t. ir pan. Iš kur visa tai atsirado ir kodėl išnyko? Ar visa tai atsirado savaime, ar kažkas tai sukūrė ir išbandė ant žmonijos? Esmė paprasta, mūsų per daug. Niekas nenori pradėti pasaulinio karo, nes jis taptų branduoliniu, kuomet sugriaunama viskas… Kur kas parasčiau žmones nuodyti, kad jie mirtų nuo įvairių ligų, virusų… t.y. nuodyti nepastebimai…

Hhhh

Na durnesnio straipsnio reiktų gerai paieškoti

kudlius123

koks skirtumas ar elitas ar paprastas visiems ateina metas mirti o mirtis neziuri ar elitas ar kitoks cia jau kaip dievo duota

Jedajus

Teorijos ant teoriju, dw ymeskit kas nors tikrus dyomenis jei tokie egzistuoja kur nors kiek 2014m visam pasauly gime ir mire zmoniu? Net nemates rezultatu speju mire dvigubai daugiau nei gime. Ir galvoju tokioj kaip afrikoj ar dar kur niekas istikruju nezino kiek ten milijonu gyventoju yra, ir kada jie atvyksta y kokua europa uzsiregistruoja ir stai per metus atsirado koks is lempos kazkur 100,000 kuris pries tai niekur neegzistavo, gyveno kazkur zimbabve be jokiu dokumentu, sugalvoju varyt y UK padidare pasa ir stai naujas zmogus sarase, nes realybe dabartiniam pasauly neymanoma ir nesitiki kad gimti gali daugiau nei kad… Skaityti daugiau »

stezano

As uz tvarka:)

Enigma

“Slaptas” planas, kuris paskelbtas viešai:D Šitas nesąmones jau prieš daug metų skaičiau. Esmė tame, mieli sąmokslininkai, kad faktai nesutampa. Jeigu jau 100 metų žmonija yra “naikinama” elito, kodėl gyventojų skaičius auga? Net gi po dviejų pasaulinių karų.. Antra- kam mažinti gyventojų skaičių, jeigu gali juos išnaudoti? Trečiojo pasaulio šalių gyventojai dirba už labai mažą algą, gamindami mums pigias prekes. O “homoseksualumo propaganda”- skamba kaip Putino išgalvota – tu negali “paversti” kažko gėjumi… Sutinku tik dėl virusų- jų tikrai padaugėjo šiais laikais, bet tai gali būti susiję nebent su farmacijos kompanijų pelno siekimu. Vaistai tikrai yra per brangūs, nes daugelio jų… Skaityti daugiau »

BABYboy

Is kur zinai kad gyventoju daugeja? Per tv sake ar vikipediju prisiskaitei??
Sakai isnaudotu zmones geriau? Tai o kas dabar vyksta? Nebereikia tiek tu vergu, perbrangu juos islaikyt.. Jei turi uki ir viska pasidarai su 20 vergu, tai kam tau dar 50 vergu ukyje??
Prasyk Jezaus malones, kol dar nepervelu..

Nesvarbu

Is kur tiek idijotu sioje zemeje kaip neimanoma apsviesti jiems prota is transo neislenda.kaip gali zmogau parasyti tiesa? Jie netiki net patys savimi apie ka dar galima su jais diskutuoti . Kaip gaila tu vagseliu kurie raso patys nezino ka .. o siame straipsnyje visa tiesa .kie net faktu nemato ir nejaucia ir komentuose dergia tuos iki kuriu jiems labai toli . Jiems valdzia gera tik mes asilai daugiau suprantantys .

Taip pat skaitykite