Slapti Illuminati metodai: kaip sunaikinti bet kurią valstybę be karo?

masonai-illuminati-politikaNe visos valstybės pasaulyje reikalingos. Jeigu dėl demografinių padėčių, pasaulio elitas negali tam tikros valstybės sunaikinti karo pagalba, tai jie tai daro pamažu – naudojant politikus ir įstatymus.

 

Tik tokių žmonių dėka kaip John Toddas (buvęs Illuminati narys, kuris 1970 metais prabilo apie slaptųjų organizacijų veiklą), šiandien žmonės bent akies krašteliu gali sužinoti ir suvokti kas vyksta jų gyvenimuose.

 

Žemiau paviešinti pagrindiniai slapti Illuminati nurodymai ir metodai kaip nuskurdinti ir sunaikinti bet kurią pasaulio valstybę be karo pagalbos.

 

1. Būtina visus piliečius apkrauti maksimalių kiekių mokesčių ir baudų. Mokestinė įstatymdavystė turi būti maksimaliai paini.

 

2. Būtina iš piliečių atimti teisę siūlyti įstatymus, keisti konstituciją, ir skelbti referendumus.

 

3. Būtina panaikinti galimybę piliečiams atšaukti seimo narius, vyriausybę ir prezidentą nuo valdžios.

 

4. Piliečiai privalo bijoti „savo“ vyriausybes, valdžios organų, policijos, mokesčių inspekcijos, teisėjų, prokuratūros ir vienas kito.

 

5. Būtina iš visų piliečių atimti jų laisvalaikį, vergiškai alinant juos darbuose.

 

6. Darbas piliečiams būtinai turi būti menkai apmokamas ir alinantis.

 

7. Savo gyvenamo busto įsigijimas daugumai gyventoju turi būti neįgyvendinama misija. Reikia visus įstumti į kreditine-hipotekine vergove.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

8. Kiekvienas pilietis turi tikėti, kad nuo jo niekas nepriklauso ir jis nieko negali pakeisti.

 

9. Kiekvienas pilietis visada turi gyventi baimėje. Baimės priežastis nėra svarbi. Svarbiausia kad baimė paralyžiuotu jo veiksmus.

 

10. Būtina visos šalies mastu panaikinti teisingumo principą darbo apmokėjimo srityje. Labiausiai apmokamas turi būti mažiausiai naudingas visuomenei „darbas“.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

11. Sąžiningi žmonės turi būti visada neturtingi.

 

12. Būtina visos šalies mastu persekioti ir bausti piliečius už išreikšta iniciatyvą, idėjas, pasiūlymus kurie liečia valstybės valdymo formos pakeitimą.

 

13. Būtina visiems piliečiams įteigti, kad jokia valstybinė paslauga be kyšio negalima.

 

14. Būtina visiems piliečiams pasąmones lygmenyje įteigti, jog jie yra vergai, neturintys jokių teisių, o jų uždavinys tik darbas ir prasimaitinimas.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
10 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Andrius

Paskaitykit Viliaus Braženo knygas ir suprasite.

anonimas

Geri zmones turi burtis, padet vieni kitiems. Tik vieningai galim pasiekt laisve.

ABA

Aciu uz aisku straipsni.duokit man pistoleta visus tenai issaudysiu.

Edzka

Tie iliuminaciai tai visokie pedofilaiir siaip visokie moraliskai žluge iškrypeliai satanistai, jie patys save morališkai jau senai yra sunaikine…

Edzka

Vienamju nariui anglijoj lupau blyna i galva, tai kas kart mane pamates begdavo kai šuo uodega pabrukes…

mastyk kitaip

gal nebenusisnekek blyne tu

patriotas

kaip sunaikinama valstybė ? kaip pavyzdys galėtų būti ir mūsų lietuva, toli eiti ir nereikia,
ir sunaikino ją savi ” patriotai”, na jeigu ne visai sunaikino, tai greitai sunaikins …

As...

Atrodo,kad su tokiais straipsniais mum ir bandoma ipyrsti baimes jausma ir ne tik

5i5

Didesnės nesąmonės per visą savo gyvenimą neskaičiau. Net Šiaurės Korėjoje ne taip baisu, kaip čia prirašyta, tai kaip jūs galit su Lietuva lygint? Be to, kam jiem naikint valstybes ir kada jūs moderniojoj istorijoj iš vis girdėjot apie žlugusią valstybę?
Net jei jie ir turėtų tokių tikslų, kaip tokie veiksmai gali sunaikinti valstybę? Paprasčiausiai trūks žmonių kantrybė ir įvyks revoliucija.
Kaip jūs galit tokias nesąmones iš vis rašyt? Suprantu, kad jūs “anomalija”, bet gal vistiek pagalvokit, ką rašot?
Kai kurios neišvengiamos valstybės gyvenimo normos paverstos sąmokslo teorijom, o kai kas apskritai išgalvota. Šlykštu, kad kažkas gali tuom tikėti.

Enki

Visų pirma, kaip sau įsivaizduoji “sunaikintą” valstybę? Čia esmė ne prijungti kažkokį vienos šalies žemės lopinėlį prie kitos šalies, bet perimti valdžios kontrolę. Iš pažiūros gali atrodyti, kad tarkim Lietuvoje yra viskas ok, jog ją valdo “savi” žmonės, bet tie, kurie pastoviai domisi ir stebi ši procesą, tikriausiai jau seniai pastebėjo, jog toli gražu ne viskas yra taip kaip atrodo. Pavyzdžiui, pažiūrėkime į mūsų prezidentus. Dvi kadencijas kažkodėl davė Amerikiečiui, čia jau labai įtartina, niekas apie jį nieko nežinojo, atsirado lyg iš po žemių. Vieną prezidentą nušalino dėl kažkokių neaiškių pažeidimų ir nors paskui išteisino, mažai kas žino apie tai… Skaityti daugiau »

Varrguolee

Ta amerikona skia-tsakant ir atsiunte amerikos masonai,kad itrauktu visu partiju klanus i ju brolijos organizacija,tai pagrindiniai lietuvos iliminatoriai lanzbergininku klanas,kurie yra nebaudziami ir nepatraukiami nuo valstybes lovio

Liolikas

Stipriai cia tamsta.
O nesusimastai kad amerikietis išvairavo tą valstybe į tarptautinę areną ir sudarė salygas žmonėms bendradarbiauti visai kitam lygyje.
O vat priežasčių kodėl Paksą nuėme, tai daugiau nei pakankamai. Pradedant jo rėmėjais ir baigiant dukters tūsais su banditais iš Kauno.

Zenonas

Liolikai, tu liolikai. Gi amerikietis ir toliau išvairuos tuos pinigus ir tu vergausi, jei ne Lietuvoje, tai Amerikoje. Arba tu kažko nesupratai?

nesamone

pz, ar nors viena valstybe buvo sunaikinta tokiu budu? man atrodo kad ne. visos valstybes buvo uzkariautos karais arba okupacija

Gig

Nebuvo. Ir negali būti. Tokie būdai žmones prives prie sukilimo, bet valstybės tikrai nesunaikins. Valstybę sunaikintų nebent atominė bomba. O be to koks tikslas apskritai tai daryti?
Nesuprantu kaip tokias pievas, kokios čia surašytos, galima skelbti, viešai…

Tip

Nesupraskit teisingai. Nebūtina valstybę sunaikinti fiziškai. Kaip ir žmogų. Jei gyvens kaip zombiai ir bus pilnai priklausomi nuo kitos valstybės valios, štai, jums ir sunaikinimas. Žmonės negali ir net nenori reikalauti iš valdžios, valdžia klusniai vykdo „direktyvas“, tai ko dar reikia? Jei naudingi, lai dirba. Jei ne – galimi sukilimai, maidanai, pilietiniai karai etc.

Dani

Tikiu kad ateis laikas kai zmones prades kilti pries valdzia

Arturas

tu tikrai to laiko nesulauksi,nes lietuvis kantrus muzikas

Jan

Čia lietuva taip naikina socialdemokratai?

Eli

Tą pati pagalvojau.

:0.

Aš irgi

Enki

Jo, socdemai, o kiti tai šventi? Nei konservai, nei liberalai – niekas iki šiol nesugebėjo tinkamai pasirūpinti Lietuva. Pradedant nuo ‘Bergio po lietuvos atkūrimo, viskas eina velniop.

ieškantiems TIESOS

Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

Taip pat skaitykite