NSO pagrobti gyvūnai – kada visai tai prasidėjo?

karviu-grobimaiUfologai dažnai registruoja keistus nutikimus, kai randami sudarkyti naminių gyvūnų palaikai. Tokiais atvejais trūksta kurių nors gyvūno dalių, gyvūnas būna eksangvinuotas (t.y. iš jo paimtas visas kraujas) ar panašiai. Viskas atlikta tarsi patyrusio chirurgo. Tokie liudijimai žinomi nuo senovės, tačiau iki šiol nėra žinoma kas kaltininkas. Populiariausia versija, jog tai ateivių darbas.

 

Liudijimai apie išdarkytus gyvūnų lavonus prasidėjo dar XIX a. Didžiojoje Britanijos ir Australijoje. Tuo metu dažniausiai buvo pasakojama apie numarintas avis. Pats ankstyviausias užfiksuotas atvejis kuriame minimas NSO, buvo aprašytas 1897 m. balandžio 23 d., žurnale “Farmer’s Advocate”, leidžiamame Jeits-Center mieste, Kanzasas, JAV.

 

Straipsnyje buvo pasakojama apie ūkininką Aleksandrą Hamiltoną, kurį ryte pažadino karvių baubimas. Pažvelgęs pro langą, Hamiltonas išvydo orlaivį lėtai besileidžiantį ant jo karvių bandos. Atstumas iki orlaivio buvo maždaug 70 metrų, jis buvo cigaro formos ir maždaug 90 metrų pločio. Iš orlaivio sklido šviesos spindulys, kuris staiga nukrypo į Hamiltoną.

 

Tada aparatas ėmė dūgzti ir kilti, kartu su savimi keldamas vieną iš jo karvių. Ne už ilgo NSO dingo iš akiračio. Sekančią dieną Hamiltonas išgirdo, jog už kelių kilometrų nuo jo namų buvo rastos pagrobtos karvės galva, kojos ir oda.

 

Nors tokių pranešimų laikas nuo laiko pasitaikydavo, tačiau masinė tokių pranešimų banga prasidėjo XX a. netoli Alamaso, Kolorado valstijoje, JAV.

 

Ūkininkas Berlis Liujisas turėjo kumelę vardu Ledi. Arklys kas rytą ateidavo prie šeimininko namų ir laukdavo kol tas paduos jam maisto ir vandens. Tačiau 1967 metų rugsėjo 8 dienos rytą Liujisas pasigedo savo kumelės. Apieškojęs savo valdas jos niekur nerado. Kitą dieną, jis kumelę rado negyvą. Šeimininkui keista pasirodė, tai, jog nuo Ledi kaklo ir galvos buvo nuimta visa mėsa, o palikti tik pliki kaulai. Buvo iškviestas vietinis patalogoanatomas Volesas A. Liris, idant padarytų skrodimą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

karves-skeletas

Volesas Liris su kumelės Ledi skeletu

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Skrodimo metu paaiškėjo, kad visa mėsa buvo nuimta su chirurginiu tikslumu. Taip pat profesionaliai buvo išimti smegenys, širdis ir kai kurie kiti vidaus organai. Kumelės kūnas buvo visiškai eksangvinuotas, tačiau nei prie jos palaikų nei ant jų nebuvo rasta kraujo pėdsakų. Gydytojas paėmė kumelės kūno mėginius ir nustatė, jog pjūvio vietose yra prideginimui būdingi dariniai, primenantys chirurginio lazerio pėdsakus.

 

Žinoma, šis pareiškimas sukėlė daug diskusijų, nes pirmasis lazeris buvo pradėtas naudoti tik keli metai prieš šį įvykį, o lazerinė chirurgija žengė tik pirmuosius žingsnius. Nors tokios technologijos ir buvo žinomos, tačiau patys lazeriai buvo itin gremėzdiški ir itin brangūs, tad reta kuri įstaiga sugebėjo tokį įsigyti, nekalbant jau apie tai kad jį būtų įmanoma lengvai transportuoti.

 

Įdomu tai, kad prie kumelės palaikų nebuvo rasta jokių pėdsakų, nei automobilio nei žmogaus. Vieninteliai pėdsakai kurie buvo netoliese buvo palikti tos pačios kumelės, tačiau jie nutrūko maždaug už 27 metrų nuo jos kūno. Taip pat minima, jog netoliese buvo keistos tamsios dėmės, kurios turėjo padidintą radiacinį foną.

 

Kas tuo metu įvyko iš tiesų, nėra žinoma, tačiau keliamos įvairios teorijos, kaip pavyzdžiui kad į Ledi trenkė žaibas arba kad tai buvo satanistinio ritualo dalis. Tačiau ilgainiui ufologai apsistojo ties NSO teorija, nes Berlio Liujiso mama paliudijo, jog Ledi dingimo dieną, matė keistą objektą praskrendantį virš jos namo. Šis įvykis laikomas šiuolaikinės gyvulių abdukcijos bangos pradžia.

 

Straipsnio autorius: Gabrielius E. Klimenka, šaltinis: Paranormaleco.blogspot.com

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nu yo

Tik kelios ateiviu rusis vagia ateiviai

Yo

SKROS KAULUS. :D
”Šeimininkui keista pasirodė, tai, jog nuo Ledi kaklo ir galvos buvo nuimta visa mėsa, o palikti tik pliki kaulai. Buvo iškviestas vietinis patalogoanatomas Volesas A. Liris, idant padarytų skrodimą.”

Uodega

kas čia neaišku? mėsos nebuvo tik ant galvos ir kaklo, uodega gi buvo visiškai sveika!

Saulys

Noreciau atkreipt NSO megeju demesi, kad gyvunu “mutuliacija” (ispjaustymas) yra labai aktualus dalykas iki siu dienu ir tai vyksta. Vienoje sodyboje (Norfolko srityje) buvo ispjaustytas arklys, Savininke iskviete veterinoriu, kuris paeme arkli. Paprastai tokiu atveju parasoma mirties priezasties ataskaita, kur nurodoma skrodimo analize kita diena. Taciau savininke jau 2 metus laukia tos ataskaitos. Ispjaustytas gyvunas rastas paliktas lauke be jokiu aplinkiniu kraujo (ir kazkokios kovos) zymiu. Pjuviai padaryti superastraus irankio nepalikusio jokiu kraujo kresuliu aplink zaizdas. Pries panasiai menesi savininke lyg maciusi keista sviesuli danguje virs lauko kur paprastai arkliai ganosi. Pagal pasakojima kaip vargsas gyvulys atrode nepriklausomi tyrejai dare… Skaityti daugiau »

Taip pat skaitykite