Kung fu meistras grąžtą į savo kaukolę įsivaro be menkiausio įbrėžimo

graztasTiems, kam yra tekę savo akimis matyti nežemiškus Šaolinio vienuolių iš Kinijos pasirodymus, klausimų dėl šių kung fu meistro Zhao Rui triukų autentiškumo tikrai nekils. Šokiruojančioje vaizdo medžiagoje be kitų beprotiškų triukų užfiksuota, kaip jis atlaiko prie smilkinio prispausto elektrinio grąžto sūkius. Ant odos nelieka nė įbrėžimo – tik ryškus paraudimas. Tai – toli gražu ne vienintelis sunkiai suvokiamas Šaolinio vienuolio triukas.

 

24-erių kung fu meistras geba savo gerklę perlenkti į sieną įremtą storą metalo armatūros strypą, moka nepasismeigti visu svoriu atsigulęs ant aštrių iečių, nors tuo metu ant jo kūno trupinami akmenys (šiuos triukus išvysite tame pačiame vaizdo siužete).

 

Zhao Rui pasakoja, kad kovos menais jis žavisi ir juos praktikuoja nuo ankstyvos vaikystės. Kad įstotų į Šaolinio vienuolyną, būdamas 16-os jis pabėgo iš namų. Vienuolyne jis mokėsi dvejus metus, o po to kung fu meno mokėsi iš kitų meistrų. Dabar jis ir pats yra kung fu meistras.

 

Dėl antžmogiškų savo sugebėjimų Zhao yra savo gimtojo miesto Mianzhu (Sičuanio provincija, Kinija) garsenybė. Nors vienuolis atrodo nesužeidžiamas, jis neslepia, kad didžiulę sužalojimų porciją jis yra ištvėręs nepavydėtinų treniruočių metu.

 

Ruošdamas triuką su grąžtu, jis kartą iš tikrųjų smarkiai susižalojo – tada netyčia atskilo nemenkas kaukolės fragmentas. “Nežmoniškai skaudėjo, bet aš užsigrūdinau, iš to pasimokiau ir dabar galiu atlikti šį pratimą gana dažnai ir be sužalojimų”, – pasakoja kung fu meistras. Dabar į smilkinį įremto elektrinio grąžto sūkius jis išmokęs be traumavimo atlaikyti iki 10 sekundžių.

 

kungfu

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

“Aš tikiu, kad galiu ištreniruoti savo kūną iki nepaprastos ištvermės, – sako jis. – Nežinau, ar patikėsite, bet paauglystėje buvau gana nervingas, baikštus, o dabar, kai galva skaldau akmenis ir geležį, esu visiškai ramus ir pasitikintis savimi.”

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Zhao Rui nėra pirmas žmogus, išmokęs atlaikyti elektrinio grąžto sūkius. 2010 m. kitas Šaolinio vienuolis, “Geležiniu Žmogumi” pramintas Hu Qiongas atliko šį triuką ir pateko į pasaulio žiniasklaidos akiratį.

 

Zhao Rui nėra pirmas žmogus, išmokęs atlaikyti elektrinio grąžto sūkius. 2010 m. kitas Šaolinio vienuolis, “Geležiniu Žmogumi” pramintas Hu Qiongas atliko šį triuką ir pateko į pasaulio žiniasklaidos akiratį.

  

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Siaubas visai trenktas tokius tik i durnynus reikia uždaryti

zzz

“Ruošdamas triuką su grąžtu, jis kartą iš tikrųjų smarkiai susižalojo – tada netyčia atskilo nemenkas kaukolės fragmentas. “Nežmoniškai skaudėjo, bet aš užsigrūdinau, iš to pasimokiau ir dabar galiu atlikti šį pratimą gana dažnai ir be sužalojimų”,” Cha cha, pasimoke, nebent isjungt perforatoriu, kad nevyktu kalimo rezimas, o tik sukimo. Be to kiek matau jis naudoja NE grazta metalui ar medziui, o buku galu perforatorini grazta, aiskus ir tai reikia atlaikyt, nei vienas paprastas netreniruotas to neatlaikytu! O metalui ar medziui grazta neatlaikytu niekaip, o taip yremes kaip kad yra nuotraukoj gala gautu per kelias sekundes …

...

O kokia viso to esme? Vieni dirba vadybininkais, teisininkais. Yra zmones, kurie kazka sukuria – kurejai ir isradejai. O kuo sis vienuolis ypatingas, kad sulanksto armatura, ar kad ant ieciu atsigulti gali? Kokia is to nauda visuomenei, ka is to ismokome, pasiseme ziniu? Kuo psichinis ligonis, ryjantis vinis, prastesnis uz si vienuoli?

skyrmiz

Esme tokia, kad yrodai, jog treniruojant organizma, tiek fiziskai tiek emociskai esi nepazeidziamas, kad ko sieki, ta ir pasieki, jo tikslas ne vadybininkas ar teisininkas, manau tai rodydamas uzdirbtu daug daugiau gastrolese.

vvv

Paziureciau kaip jo galva atlaikytu jei as su kalamu BOSCHu pagrezciau :D

looool

Klounas, o kas tuo tiki tai dar didesnis klounas :D

tree

Žiauriai biški :D

Taip pat skaitykite