Kanados Gynybos ministras: informacija apie ateivių egzistavimą slepiama

paulBuvęs Kanados Gynybos ministras Paulas Hellyeris papriekaištavo pasaulio šalių vadovams ir vyriausybėms, kad jos slepia informaciją apie ateivių egzistavimą ir apie nuolatinius jų vizitus į Žemę, trunkančius jau ne vieną tūkstantį metų.

 

P. Hellyeris Kanados Gynybos ministro pareigas ėjo Šaltojo karo metu, 1963-1967 m. Jis reikalauja papasakoti žmonijai tikrąją informaciją apie NSO ir ateivius, kuri, anot jo, slepiama nuo žmonių.

 

“Didžioji dalis žiniasklaidos prie tų dokumentų niekada neprieis, – Kalgario universitete surengtoje konferencijoje “Disclosure Canada Tour” kalbėjo buvęs Kanados ministras. – Tačiau reikia kantriai dirbti, laukti ir tikėtis, jog kada nors susidarys kritinė masė, kai visuomenė vienaip ar kitaip pareikalaus: “Pone Prezidente, Pone Premjere, dabar norime sužinoti tiesą, nes nuo to priklauso mūsų gyvybės.”

 

91-erių P. Hellyeris apie savo įsitikinimus dėl ateivių Žemėje pirmą kartą viešai pasisakė 2005 m. ir tapo pirmu tokio aukšto rango politiku, atvirai prabilusiu šia kontraversiška tema. Jis įsitikinęs, kad “nežemiškų civilizacijų atstovai mūsų planetoje lankosi jau tūkstančius metų ir visai nesižavi tuo, kaip gyvena ir tvarkosi žmonija”.

 

“Mes per daug kariaujame, išleidžiame per daug pinigų kariuomenėms ir ginklams, per mažai rūpinamės silpnaisiais ir nepasiturinčiais”, – kalbėjo jis.

 

Pernai šis kanadietis drąsiai pareiškė, kad ateiviai jau gyvena tarp mūsų, tačiau savo pažangiomis technologijomis kol kas beveik nesidalija – kol žmonija nesiliaus niokojusi gamtą ir kariavusi.

 

P. Hellyeris pasakojo, anksčiau manęs, kad Žemėje lankosi 2-12 ateivių rūšių. Jo teigimu, analogiškais samprotavimais su juo pasidalijo ir misijos “Apollo” astronautas Edgaras Mitchellas – jis irgi svarstė apie tokį nežemiškų rasių skaičių.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tačiau vėliau paaiškėjo, kad yra apie 80 protingų nežemiškų rasių, o kai kurių atstovai yra labai panašūs į žmones – “tokie panašūs, kad atrodo visiškai kaip mes, ir jei jie vaikščiotų gatvėmis, niekas jų neatpažintų ir net neatkreiptų į juos dėmesio – jūs nė neįtartumėt, jog ką tik prasilenkėt su ateiviu”.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kontraversiškame interviu RT P. Hellyeris pateikė keistai skambančių pareiškimų apie ateivius, labiau primenančių fragmentus iš serialo “Star Trek” scenarijaus.

 

“NSO istorija Žemėje siekia labai tolimus laikus, tačiau nežemiškos civilizacijos mūsų planetoje ypač suaktyvėjo prieš keletą dešimtmečių, antroje XX a. pusėje – kai žmonija pasigamino ir pradėjo naudoti branduolinį ginklą, – teigia buvęs Kanados Gynybos ministras. – Svetimeiviai labai susirūpinę, jog žmonija gali būti pernelyg kvaila ir vėl imtis tiesioginio branduolinių ginklų naudojimo. Jiems neramu, nes kosmosas yra vienovė, o branduolinio ginklo panaudojimas Žemėje tiesiogiai turės įtakos ne tik mums, bet ir kitoms nežemiškoms rasėms kosmose.”

 

P. Hellyerio teigimu, daugelis rasių, užuot norėjusios žmoniją sunaikinti, nori jai padėti.

 

“Sakyčiau, beveik visos nežemiško proto rūšys žmonijos atžvilgiu yra nusiteikusios taikiai ir geranoriškai. To nebūtų galima pasakyti tik apie vieną ar dvi rūšis”, – sakė P. Hellyeris.

 

Jis neabejoja, kad ateiviai tiesiogiai susiję su kai kurių modernių technologijų atsiradimu mūsų gyvenime (pvz., mikroschemos. LED šviestukai ir neperšaunamos kevlaro liemenės). Buvęs politikas neslepia, jog pats per savo ilgą gyvenimą ateivio nėra sutikęs, tačiau NSO yra matęs – prie savo kotedžo palei Muskokos ežerą Ontarijo valstijoje (Kanada).

 

P. Helyeris įvardija kelias ateivių rases. Viena jų – “Aukštaūgiai Baltieji”, kurie dirba JAV karinėse oro pajėgose Nevadoje.

 

Taip pat yra “Žemaūgiai Pilkieji” – labai trumpomis rankomis ir kojomis, tik apie 1,5 m ūgio, tačiau didžiulėmis galvomis ir didžiulėmis rudomis akimis. Trečia rasė – “Šiaurės Blyškiaodžiai”. Anot P. Helyerio, sutikę tokį ar tokią, veikiausiai pagalvotume – jis/ji turbūt iš Danijos ar kito Skandinavijos krašto.”

 

Vis dėlto labiausiai P. Hellyeris pabrėžia ateivių susirūpinimą tuo, kaip žmonija tvarkosi savo planetoje. Ateiviai pripažįsta, kad Žemė yra žmonių planeta, bet jiems neramų dėl to, kaip mes čia šeimininkaujame. Mes ne tik iki dantų apsiginklavę, bet teršiame upes, ežerus, vandenynus ir apskritai elgiamės ne visai taip, kaip derėtų geram šeimininkui.

  

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
PaslaptisAnapus

Man jis neatrodo ligonis.

ID 665

Kad jau simtus kartu vis pranesa ir pranesa, netokia cia ir naujiena. Kam deti straipsni vis ta pacia tema?

Nera yrodymu

Deja mes vieni o tas senis psichikos ligonis, kaip inkognito, karminiu ligu netruksta.

specialistas

Mokslas nėra pajėgus atskleisti daugelį sunkiai paaiškinamų dalylų, nes jis tėra tik vos vos praskleidęs nežinomybės skraistę. Prireiks daugelio mėtų kol jis pakils į tokį lygį, kad sugebėtų patvirtinti arba atmesti kad ir ateivių egzistavimą. Kol to neįvyko visos hipotezės yra įmanomos, o įrodymų ateivių egzistavimui patvirtinti yra nemažai. Jie visi yra tie, kurie liko racionaliai nepaaiškinti.

cha

viskas pagal plana, visuomene pradedama pratinti prie to fakto kad mes ne vieni. nes kitu atveju kiltu milziniska panika ir isterija.

Taip pat skaitykite