NASA biofizikas paskelbė visiškai kitokią nuomonę apie Žemėje užfiksuotus NSO ir pažėrė kritikos kolegoms mokslininkams

Biofizikas iš NASA Ames Tyrimų centro atvirai pasisakė apie nežemišką gyvybę ir ateivių vizitus Žemėje – paskelbtame tyrime jis kritikuoja kitus mokslininkus, nes jie „ir toliau ignoruoja liudijimus apie NSO“.

 

Naujame tyrime, kurį paskelbė Silvano P. Colombano, teigiama, kad ne visi NSO atvejai turi žemišką paaiškinimą ar paneigimą, ir ateiviai galbūt jau lankėsi Žemėje – bet mes to nepastebėjome.

 

Tyrėjas taip pat aiškina, kad ateiviai gali atrodyti visiškai kitaip, nei mes linkę juos įsivaizduoti, ir jie gali būti išvystę itin aukštas technologijas, leidžiančias jiems keliauti milžiniškus atstumus – iki tokio lygio, kad mes tomis technologijomis net negalėtume pasinaudoti.

 

„Tiesiog noriu išskirti faktą, kad protas, kurį galime sutikti – ar kuris gali pasirinkti sutikti mus, jei tik to dar nepadarė – gali būti nebūtinai anglies pagrindu veikiantys organizmai, kokiais esame mes“, – rašo S. P. Colombano.

 

„Kaip tai galėtų pakeisti mūsų suvokimą apie tarpžvaigždines keliones? Mūsų tipinė gyvenimo trukmė tam nebebūtų kliūtimi (nors tokie dalykai gali būti sprendžiami kelių kartų misijomis arba pristabdomu gyvenimo ciklu), o „tyrėju“ galėtų būti itin maža, bet superintelektuali esybė.

 

Tyrime rašoma, kad norėdami suprasti, kaip galėtų atrodyti nežemiškos technologijos, mums reikėtų atsigręžti į dabartines mūsų technologijas, bet pabandyti įsivaizduoti, kaip jos patobulėtų per milijonus metų.

 

Mokslininkas svarsto, kad nežemiška gyvybė galėtų gyventi egzoplanetose, kurios daug senesnės už Žemę – kas reikštų, jog ji turėjo daug daugiau laiko tobulėti.

 

„Turint omenyje, kad mūsų technologinis vystymasis prasidėjo tik prieš 10 000 metų, o mokslinės metodologijos naudojamos tik 500 metų, galime daryti prielaidą, kad prognozuojant technologinę evoliuciją net ir artimiausiam tūkstantmečiui susidursime su tikra problema – jau nekalbant apie 6 milijonus kartų didesnį laiko tarpą“, – rašo mokslininkas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Net jei šviesos greitis ir toliau bus neįveikiamu barjeru, per tūkstantmečius civilizacija greičiausiai galėtų išrasti būdą keliauti tarp žvaigždžių“, – teigia S. P. Colombano.

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
alvydas

nesiruošiu pranašauti, bet panašu, kad “tyrėjai” tarsi klonai apie tai panašiai skelbė ir Panešimas Žemės žmonėms.O kad raketos turi būti varomos ne kuru čia net klausimas nekyla. Galima tikėti, galima netikėti, bet gyvybė nebūtinai turi būti anglies pagrindas. Taigi teks labai smarkiai keisti savo mąstymą, o tai įvyks tik didelio kataklizmo dėka.

Silicis

>> gali būti nebūtinai anglies pagrindu veikiantys organizmai, kokiais esame mes.

Pagal pasakas ir legendas buvo dideli gigantiški organizmai Žemėje, veikiantys silicio pagrindu, vadinami “akmeniniai milžinai”. Žiuo metu mokslas kuria robotus taip pat silicio pagrindu.

Taip pat skaitykite