Be vaistų išsigydžiusi lietuvė: ligų pagrindas – neigiamos emocijos

renata-stopkadrasNuo vaikystės silpnos sveikatos buvusi Renata Venslovienė iškentė dvi širdies operacijas, o iš gydytojų girdėjo tik viena – apsieiti be vaikų. Tačiau šiandien moteris yra sveika, aktyvi ir augina tris mažylius. Renata tvirtina, kad ligų pagrindas – užslopintos neigiamos emocijos, net dėl peršalimo kalti ne virusai.

 

„Net posakis yra: slogios mintys puola. Slogios mintys – tai savęs gailestis, kažkoks liūdesys, aukos vaidmuo. Štai ir sloga prasideda… Skaitant vieną tokią knygą man atsivėrė akys, kad mano liga nėra šiaip sau paveldimumas ar genai.

 

Kas yra širdis, kraujotaka? Tai yra gyvenimo džiaugsmas. Jaučiame širdimi, gyvename iš širdies – yra tokie posakiai, o aš tuo negyvenau, aš kaltinau visus dėl savo nesėkmių, nelaimių, dėl to, kad vyras kažko nepadarė, dėl to, kad vaikystėje mama kažkuo nepadėjo.

 

Kai supratau, kad reikia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, kad savo mintimis, savo jausmais keičiu jį, – viskas pasikeitė. Aš supratau, ką ta mano liga norėjo pasakyti“, – pasakoja Renata.

 

Moteris sako, kad tai suvokusi jau nuo kitos dienos ryto vaistų nebegėrė. Nuo to prabėgo aštuoneri metai, gimė 3 vaikai, o gydytojų nuolatinės patikros liko toli praeityje.

 

LRT Televizijos laida „Stilius“, www.lrt.lt

 

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
mari

Taip ,saunu ,kad nevartoja jokiu vaistu, as jau pora metu gydausi ,ir nenaudoju jokiu vaistu . Ir zinau kas gydo vien ranku prisilietimu , kaip Dzuna.

kj

Ji is mano miestelio, as ja pazystu. Protinga ji mergina

Jo

Vaistai gydo arba slopina tik pasekmes, o ne priezasti.

As-Nina

Pilnai sutinku. Visos ligos nuo nerimo, nuo nervu… Tik labai sunku buti geram sau ir kitiems, neprisileisti, ignoruoti blogus zodzius, mintis. Jei tai butu lengva, visi butu sveiki… Todel reikia stengtis mastyti pozityviai, tiketi, atleisti, sypsotis. Jei bent kiek mums tai pavyks – busim jei ne sveiki, tai bent tikrai sveikesni…

...

Gal ji zoles paruko?

ID 665

Tiesiog pasiseke ir tiek
o daktarai irgi klysta, jai kazka sake tai nereiskia kad 100% taip ir bus

Taip pat skaitykite