Keletas mitų apie intravertus

Nemanykite, jog intravertams nepatinka bendrauti su kitais žmonėmis. Jie tiesiog yra išrankūs tam bendravimui. Šio tipo asmenybės, paprastai, turi mažiau bendraminčių, tačiau atsirenka tik tuos, su kuriais tikrai turi apie ką kalbėtis. Intravertas, visų pirma, bando įžvelgti “vidinį grožį”. Kadangi, šie žmonės atrodo užsidarę, nebendraujantys ar net keistoki, kartais jų adresu pasipila tikrai skaudinantys bei tikrovės neatitinkantys “kaltinimai”:

 

1.Intravertai yra bejausmiai ir negailestingi. Tai netiesa. Šie žmonės, tiesiog, nekalba, kai neturi, ką pasakyti.

 

2.Intravertai yra drovūs. Drovumas čia visai niekuo dėtas. Intravertai kitų žmonių nebijo, tačiau jiems reikia priežasties užmegzti su jais kontaktą. Jie retai kada jaučia poreikį bendrauti tik tam, kad pabendrautų. Tačiau Jūs galite drąsiai paskambinti ar parašyti savo draugui intravertui bei kažką pasiūlyti – tikėtina, jog jis net apsidžiaugs dėl šito.

 

3.Intravertai yra grubūs ir šalti. Taip nėra. Intravertiška asmenybė visiškai nemato reikalo atlikinėti kažkokias atsisveikinimo ar pasisveikinimo ceremonijas, ar perdėtai demonstruoti jausmus. Jie to nė nemoka. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad jie nieko nejaučia.

 

4.Intravertai yra nepatikimi. Tai dar viena nesąmonė. Šie žmonės turi po mažą ratelį draugų, kuriuos ypatingai vertina. Jeigu Jūs esate tame ratelyje, tai reiškia, jog turite labai patikimą draugą bei sąjungininką, kuris Jus gerbia ir pasitiki.

 

5.Intravertams nepatinka dalyvauti viešame gyvenime. Jie sėkmingai dalyvauja ten, kur jiems įdomu, naudinga ir gera. Kadangi yra gabūs, greitai išmoksta naujus dalykus bei gali juos pritaikyti tiek savo, tiek visuomenės labui. Jiems, tiesiog, reikia žymiai daugiau laiko vienumoje, namuose. Taip jie atsipalaiduoja bei pakrauna savo energijos “baterijas”.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

6.Intravertas visada nori būti vienas. Taip, vienatvė jų tikrai negąsdina. Jie daug galvoja, svajoja, nagrinėja sau įdomias sritis. Tačiau jie taip pat jaučiasi vieniši, jei neturi žmogaus, su kuriuo galėtų pasidalinti savo atradimais bei mintimis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

7.Intravertai yra keistuoliai. Dauguma jų yra individualistai, nemėgstantys “eiti su minia”, laužantys nusistovėjusius standartus bei visada turintys savo nuomonę.

 

8.Intravertai yra nuobodūs ir nemoka linksmintis. Didžiausias linksmumas intravertui yra vienam pabūti namuose su savo paties mintimis ar kokiais pomėgiais. Triukšmingi vakarėliai juos vargina ir erzina, todėl kai kam ir atrodo, kad jie nuobodūs. Tačiau ar pagalvojate, jog Jūs intravertui su savo šėlionėmis taip pat atrodote paskutinis “nuobodyla”? Kam gali patikti visą vakarą sėdėt už stalo, kur visi aplinkui kalba ir juokiasi? Patikėkite, intravertas žymiai mieliau pasilinksmins lovoje su knyga ar ramiai pasivaikščiodamas kur gamtoje.

 

9.Jei intravertas labai pasistengs, jis gali tapti ekstravertu. Daug kam atrodo, jog būti intravertu yra tas pats, kas būti kažkokia “mačiau gera asmenybe”, kurią reikia “pataisyti”, “pakoreguoti”. Ar žinote, kaip mūsų pasaulis atrodytų be intravertų? Tai būtų pasaulis, netekęs didžiosios dalies mokslininkų, išradėjų, menininkų, muzikantų, poetų, rašytojų, gydytojų, matematikų bei filosofų. Taip pat ir be viso to, ką jie sukūrė bei vis dar kuria žmonijos labui. Taigi, nė vienam intravertui tikrai nereikia jaustis “prastesniu” bei stengtis perdarinėti savęs į ekstravertą.

 

Parengta pagal http://fit4brain.com

 

Jurgita Barišauskienė

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
emigrante 123

Ekstravertai daznai buna nepatikimi zmones.Nes jiems duoti pazadai nieko nereiskia,jie i viska ziuri nerimtai.Taigi tarp draugu daug geriau turet intraverta,nes jie neisduoda ir laikosi zodzio,nepatenka i visokias nusikalteliu grupuotes,nes neseka paskui minia,o turi savo kelia,va taip.

Rolka

Tiesa yra ta, kad su intravertais yra ganetinai sunku bendrauti, kainuoja daug vidines energijos, pvz negali kaip su kitu ekstravertu suda malt apie nieka ir visiem lafa. Viena is nemaloniuju intravertu savybiu-jie tiesiog nesiderina prie pasnekovo,todel su jais kalbant sunku palaikyti lengva ir neutralu pokalbi. Turim bendradarbi-nu i nafik,visas kolektyvas ne savo batuose prie jo.

paprika [aitrioji]

..ar verta keist prigimti del kitu.. ar nebudamas savimi jausies gerai.. ar netaps gyvenimas tik vaidinimu???? kiekvienas turim savo unikalias savybes= atimkim juoka is linksmo zmogaus, arba priverskim juoktis visad susikaupusi rimtuoli== turesim du nelaimingus, nezinancius kaip elgtis, pasimetusius zmones……..

Pyktis.

Hm…pasirodo esu tikru tikriausias intravertas su siek tiek isimciu…

TU esi

3,14daras

Taip pat skaitykite