Namų apsauga nuo nužiūrėjimo ir piktų svečių

bloga-energijaKiekvienas iš mūsų kurdamas savo namus stengiasi juos puoselėti ir kurti tokius, kuriuose būtų miela ir malonu gyventi, kurių atmosfera mus šildytų ir jaustumėmės saugiai kasdien į juos grįždami. Tačiau toli gražu ne kiekvienas mūsų namų svečias mums linki to paties. Jau keletą kartų kalbėjome apie nužiūrėjimus, prakeikimus bei „porčia“ ir kaip nuo šių energetinių negatyvų apsisaugoti. Šiandien dar vienas receptas, padėsiantis apginti namus nuo negatyvios energetikos, kurią atneša mūsų tvirtovėse besilankantys svečiai: sunkesnio charakterio asmenys, pavydūs, priekabūs, keliantis nesusipratimus ir skandalus, o galbūt net piktybiškai nusiteikę mūsų atžvilgiu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šią namų apsauga nuo nužiūrėjimo ir piktų svečių sukurs ritualinis peilis, kurį galite nesunkiai įsigyti ir paruošti darbui. Pirmiausia Jūms reikės įsigyti peilį juoda rankena, kurį vėliau galėsite naudoti kituose maginiuose ritualuose. Ji reikia pirkti būtinai turguje moterims trečiadienį, penktadienį arba šeštadienį, vyrams – pirmadienį, antradienį arba ketvirtadienį, priešpilnio mėnulio fazėje. Radus tinkamą peilį reikią turėtį lygią sumą pinigų arba neimti grąžos. Duoti pinigus kaire ranka, peilį imti dešine, sau pusbalsiu ištarti: “Tau prekiauti – man burti, tau pinigai ir prekes – man jėga ir pagalba. Amen”.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Greitai apsisukus nueiti. Grįžtant namo su niekuo nekalbėti, tačiau duoti išmaldos trims elgetoms. Tos pačios dienos vakare, po saulės laidos, uždekite vaško žvakę (ne cerkvės ar bažnyčios), paimkite peilį į dešinę ranką, ašmenimis nukreiptą į savę, pjaunamąją dalį nukreipkite žemyn. Žiūrėdami į žvakę tris kartus mintinai pakartokit: “Į tarnystę atsidavusią tave paėmiau: ne pjauti – ne žudyti, ne durstyti – ne kenkti, o man padėti. Elgetoms duona, o man jėga ir pagalba. Amen.” Iškart eiti miegoti.

 

Jei ritualini peili jau turite įsigiję, galite ir šiai apsaugai naudoti tą patį, jei ne – teks ieškoti naujo ir ji pašventinti.

 

Paruošus tinkamai peilį ir laukiant svečių, kurių tarpe gali būti piktą Jums linkinčių, ištraukite peilį iš makšties ir uždegę žvakę bei laikydami ašmenis virš liepsnos pasikalbėkite su savo gynėju. Tai geriausia daryti atsigręžus i paradines Jūsų buto duris ir ašmenis nukreipus būtent į jas.

 

Paprašykite į Jūsų namus neįleisti nieko, kas linki Jums blogo, paprašykite ginti ir saugoti Jūsų namus nuo „piktos akies“, nužiūrėjimo, pavydo, neigiamos energetikos, viso, kas bloga, kas ateina su negeromis ir piktomis mintimis. Mintimis įsivaizduokite kaip peilio ašmenys didėja ir sukuria skydą, pro kurį nesužeistas blogas žmogus prasmukti negali. Baigę šį maža ritualą žvakę užgesinkite, o peilį padėkite taip, kad jis ašmenimis ir toliau „žiūrėtų“ į durų pusę.

 

Toks „ginklas“ į Jūsų namus neįleis jokios blogos energetikos, blogų minčių vedamų žmonių, o jei pavyktų pro šią apsaugą prasmukti, tai toks žmogus Jūsų namuose jausis nejaukiai, nesaugiai, nemaloniai, jam gali įsiskaudėti galvą, jis jaus baimę, jam norėsis kuo greičiau iš Jūsų namų pabėgti bei niekada negrįžti.

 

Po draugų, nedraugų, svečių vizito paimkite peilį, nuplaukite ašmenis po tekančiu vandeniu, padėkokite už apsaugą ir saugiai paslėpkite jį makštyje iki kito karto, kai prireiks jo pagalbos.

 

Nesisielokite dėl to, kad Jūsų namuose sumažės draugų, svečių ar lankytojų būrys. Šie žmonės lankydavosi pas Jus blogo linkėdami, o daugiau nesulaukdami jų vizito gyvensite jaukiau, saugiau ir laimingiau.

 

Rekomenduojami video:


2500
10 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
aham

Kodėl sumažės draugų? Todėl kad ne kiekvienas įėjęsnorėtų pamatyti suodiną peilį, atsuktą į duris .

as

zvake ne baznycios…peilis, o kas tada tas seimininkas kuris duoda jega? Ar ne maloniau pasikabinti sventu paveikslu prie duru ir pikti zmones nenores eiti, o ieje jausis nejaukiai.

Hmm

Jei pasakyčiau tuos žodžius turguje pusbalsiu, tai galėčiau nebegrįžt aš į tą turgų, bo žiūrėtų į mane kreivom akim :DD
O jei dar peilį namie prieš save laikyčiau tai šeimyna iš vis į psichuškę išveštų :DD
Ir šiaip kažkaip, nemalonu būtų laikyt prieš savę peilį ir prašyt kažko. Dar ne to prisiprašyčiau :D

ezoterikas

reikia kadagius smilkyti, ir velniai buna visi isvaromi is namu

loxas

Jai skaitai sia zinute po 7 dienu mirsi. Persiusk sia į 10 psl. Įr liksi gyvas

jan

LOXAI SIUNČIU TAU ATGAL – TEGUL BUS TAIP; KAIP TU LINKI KITIEMS – TESUGRYŽTA TAU TRIGUBAI.

hm

galvojau pasiulysit su peiliu nugalabyti nelauktus svecius..

skorpas

Makstis-tai deklas peiliui,imaute nzn kaip dar paaiskint.. :)

Kas

Per velniava…

Lat

” ištraukite peilį iš makšties ir uždegę žvakę” ???? Paaskinkite kasnors sita sakini?

p.s
Man tai cia nesamone… nors tikiu tokiais dalykais,bet jau cia nu nesamone,issidirbinejimas.

xxxx

kas bande?

Taip pat skaitykite