Žodžio magija. Žodžiai kenkėjai

the-possession_headerŽodis yra viena svarbiausių magijos formų, kuri daro labai didelę įtaką mūsų kasdienybei. Pvz. prakeikimai sudaryti vien iš žodinių formulių ir koduoja savyje didžiulę jėgą. Neveltui sakome, jog paleistas žvirbliu žodis – jaučiu sugrįžta.

 

Todėl atkreipkime dėmesį į savo kalbą, kokius žodžius, aforizmus vartojame, galbūt keikiamės, galbūt nuolat skundžiames. Kaip kalbame, kaip mąstome taip ir gyvename. Nuolat kartodami žodžius kenkėjus galime save nužiūrėti, save “nukalbėti”. Šiame straipsnyje rasite keletą pavyzdžių, kaip ir kokie žodžiai gali skaudžiai atsiliepti mums ir mūsų artimiesiems.

 

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į keiksmažodžius. Blogis traukia blogį, todėl nuolat kartojami keiksmažodžiai silpnina, drąsko mūsų energetinį lauką, tampame neatsparūs kasdieniams susidūrimams su pavydu, vampyrų atakomis, smulkiais nužiūrėjimais ar “blogos akies” palinkėjimais. Išgyvendinus keiksmažodžius iš kasdienio žodyno galima smarkiai atgaivinti “imunitetą” bet kokioms neigiamos energetikos atakoms.

 

Žodžio magija – savinužiūrėjimas. Nuolat skundžiantis gyvenimo nesėkmėmis, kliūtimis jų sutiksite vis daugiau – kalbėkite tik pozytivius dalykus, kalboje (ypač kai kalbate apie ateities planus) nenaudokite neiginiu. Pvz. niekada nesakykite: “Aš nelaimėsiu, aš negausiu darbo, aš nepateksiu…” ir t.t.

 

Žodžio magija – nužiūrėjimas. Nekalbėkite, neformuluokite sakiniuose sąlygų, kurių rezultato netrokštate gyvenime. Pvz.: Išeinant iš namų vaikui mama sako: „Užsidėk kepurę, nes be kepurės peršalsi“, kas vyksta toliau? Toliau, vaikas išėjęs iš namų nusiėmė kepurę ir būtinai peršalo, ne vien dėlto, kad lauke iš tikro šalta, bet ir dėl to, kad mama užprogramavo tokią įvykių eigą – „be kepurės peršalsi“ ir pan.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Žodžio magija – prakeikimas. Ypatingai emocingais momentai kontroliuokite save, nes Jūsų ištarti palinkėjimai, lydimi emocinio stipraus krūvio įgauna labai stiprią galią ir gali tapti nestipriais, tčiau veikiančiais emociniais prakeikimais. Venkite negatyvių palinkėjimų, frazių: “Kad tave… , Kad tau…. , Prakeikiu” ir pan.

 

Iš savo kalbos vertėtų išgyvendinti ir keletą skambių aforizmų, kurie nuolat kartojami pritraukia ligas:

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

– “Įgrįso iki pykinimo… , prisivalgiau iki vėmimo… ” (Nervinė anoreksija)
– “Nešti savo kryžių… , sėdėti ant sprando… , nusimesti nuo pečių akmenį… ” (Osteochondrozė)
– “Įgrįso iki mirties… , pats savęs nekenčiu… , užnuodyjo gyvenimą… ” (Vėžys)
– “Nevirškinu… , save graužti… ” (Žarnyno, skrandžio žaizdos)
– “Šlapimas į galvą trenkė… , mirtinai pavargau… , nėra jėgų…” (Urologinės ligos)
– “Imti į plaučius… , reikia atsikvėpti…” (Plaučių ligos)
– “Kraują siurbti… , išspausti syvus… , kraują nuodyti…” (Kraujo ligos)
– “Imti į širdį… , širdį drasko… , širdis plyštą… , širdis krauju apsipila… ” (Infarktas)
– “Manęs tai nekaso… , nenorėčiau būti jo kailyje… ” (Alergijos, odos ligos)
– “Galvą laužyti… , galvą pamesti… , trankyti galvą į sieną… , tikras galvos skausmas…” (Migrena)
– “Kad akyse nematyčiau… , baisu žiūrėti… ir pan” (Akių ligos)
– “Nenoriu nė girdėti… ,nepasakok…, net nekalbėk… ” (Klausos problemos)

 

Žinoma nuo vieno ar kito aforizmo, žodžio ar frazės vartojimo nieko blogo nenutiks, tačiau jei tai tampa įpročiu ar net žodžiais kenkėjais, juos geriau būtų pašalinti iš savo kasdienio žodyno.

 

Tai tik keletas pavyzdžių, leisiančių šiek tiek artimiau pažinti žodžio magijos sistemą bei logiką, o galbūt ir apsaugoti save nuo neigiamos kai kurių žodžių įtakos.

 

Prisiminkite: kaip mąstome, kaip kalbame – taip ir gyvename.

 

Inf. šaltinis: www.kartomantija.lt

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Sinta

bet kuris “žodis” savaime nieko nereiškia, bet kuriam “žodžiui” reikšmę suteikia klausantysis, jei klausančiojo sąmonėje velniai, raganos, prakeiksmai, nepakantumas, pyktis – tai bet koks žodis jam reiškia vieną ir tą patį siutimą.

nesvarbu

Aš tai atsargiai renku žodžius kad dar netyčia ištarčiau blogo žodi bet vistiek geriau rinkti atsargus žodžius.

LMT

Laban daug zmoniu risa ivairios priesaikos , pazadai, net Izadai is praeitu gyvenimu, stay todel prakeikimai yra labai veiksmingi vieniems, ir visas neima kitu, nes sie tu zmoniu praeities gyvenimuose arba nedalyvavo, nes nebuvo gime ar negyveno salia ju.Musu kraujo sajungos, padarytos praeities gyvenimuose labai jautrios prakeikimams ir uzkeikimams.Musu amzinybes Izadai taip pat atliepia I prakeikimus

Laima

Jeigu kas antras žodis keiksmažodis , ar mažai kam suprantamas naujadaras- tai gal ir patylėti neprošal, arba pagalvoti prieš tą žodį paleidžiant. Keiksmažodžiai tikrai programuoja negatyvią aplinką.

Anonimas

nekaltai ir tusciai paleistas zodis ar prakeiksmas dar niekam nepadare nieko blogo va kai zmogus susikonsentraves turedamas tam tiksla ir konkretu asmeni plius pykti ar nuoskauda siuncia prakeiksmus taip tai veikiia bet tai irgi tai turi but zmogus kuris zino ka daro ir cia nereikia gazdint zmoniu nes po to jau turbut nustosim isvis kaslbet neduok dieve ne ta zodi pasakiau

Taip pat skaitykite