Kontaktas su ateiviais. Ar tai įmanoma?

alien-contactNemenka dalis teoretikų, kalbančių apie būsimą kontaktą su nežemiškomis civilizacijomis, mano jog kolkas šis kontaktas yra neįmanomas. Visų pirma dėl technologinio skirtumo, nes mums gali būti nesuvokiamos ateivių technologijos.

 

Čia vadovaujamasi principu, jog visos gerokai pralenkusios laikmetį technologijos mums atrodys kaip magija. Antra vertus, kontaktas gali būti neįmanomas ir dėl to, jog nežemiškas protas ir mąstymas gali kardinaliai skirtis nuo mūsiškio. Čia kaip pavyzdys galėtų būti tai, jog mes nesugebame suvokti ir susišnekėti su pakankamai protingais žemės gyvūnais, tokiais kaip delfinai.

 

Tai išplaukia iš to jog jie gyvena kitokioje aplinkoje, bei turi kitokius jutimo organus. Nors su delfinais ir nesusikalbame, mes vistiek esame panašūs, o štai dabar įsivaizduokime būtybę kuri neturi nieko bendra su žemiška biosfera ir evoliucija.

 

Tokia būtybė greičiausiai turės visiškai mums nesuvokiamą mąstyseną. Tokia mąstančios gyvybės forma greičiai turės kitokią pasaulėvoką, moralę, bendravimo būdą, bei pojūčius. Visata yra didelė ir nežinia kas gali joje išsivystyti.

 

Rašytojai fantastai tokių būtybių yra aprašę ne vieną šimtą, tarkime kad ir Stanislavo Lemo kūrinyje “Soliaris” aprašytas mąstantis vandenynas, arba Klifordo Sailemko “Kaukų draustinyje” aprašytas mąstantis spiečius Račius.

 

Gyvybės formos gali būti pačios įvairiausios. Kaip tarkime bendrautume su mąstančiu spiečiumi turinčiu kolektyvinį protą? Sunku net įsivaizduoti. Čia iškart iš atminties išplaukia rašytojo fantasto Mailko Kričtono knygoje “Sfera” išsakyti žodžiai: Kaip paaiškinti vandens gyvatei Verdsverto eilėraštį apie gelsvuosius narcizus?

 

Kontaktas, jei jis bus, greičiausiai vyks visiškai kitaip nei mums pristato Holivudas tokiuose filmuose kaip “Artimi trečiojo tipo kontaktai” ar “Prometėjas”. Bėda ta, jog holivudiniai filmai retai kada parodo kontaktą su kardinaliai skirtingomis gyvybės formomis, jei tokios būna, tai jos paprastai būna elementarios naikinimo mašinos, kaip kad filme “Svetimas”.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Paprastai, kontaktas vyksta su iki skausmo žmogiškomis būtybėmis. O kas pasakė, jog nežemiška civilizacija bus humanoidinio tipo? Čia greičiausiai veikia mūsų archetipinis mąstymas, kuriame mes negalime įsivaizduoti kitokios būtybės nei kad apdovanotos žmogiškais atributais, nes mes juk ir apie dievus kalbame kaip apie žmones. Atsimenate seną romėnišką posakį? Niekas kas žmogiška nėra dievams svetima.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kita vertus, visko gali būti, kad kontaktas mums nieko gera nežada. Apie tai ne kartą yra pasisakęs fizikas teoretikas, Stivenas Hawkingas. Jo manymu kontaktas bus kažkuo panašus į Kolumbo susitikimą su Amerikos indėnais, su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.

 

Taip jau yra, jog labiau pažengusi civilizacija sunaikina mažiau pažengusią, tad tikėtina, jog šis modelis pasikartotų jei artimiausiu metu įvyktų kontaktas su labiau pažengusiais proto broliais iš kosmoso, tik tiek, kad indėnų vaidmenį dabar atliktume mes. Nors žinoma, tai ne aksioma ir reikia tikėtis, kad kontaktas bus mažiau skausmingas nei indėnų susitikimas su Kolumbu.

 

Straipsnio autorius: Gabrielius E. Klimenka, http://paranormaleco.blogspot.com

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Justinas Herbsman

ar tai imanoma ?? xD nuzude…. kontaktai su ivairiais ateiviais jau tukstanciais jei ne simtais tukstanciu metu kaip vyksta.Bet dazniausiai tai vyksta taip vadinamais “pagrobimais” poto zmogui istrinama atmintis apie ta nutikima(daug zmoniu atsitiktinai ar ne prisimena toki nutikima ir mano jog tai buvo tik sapnas) o kiti aiskiai supranta kad tai ivyko ne sapne ,o didzioji dalis taip laikomu geru ateiviu yra pernelyg aukstose dimensijose ir zmogus negaletu atlaikyt tokio kontakto nes vibracijus skirtumas per didelis.Taip vadinami pagrobimai vyksta jau daugybe metu kurie yra slapto susitarimo tarp seselinio elito ir kaikuriu rasiu,vienas is pagrindiniu sito tiksliu tai DNR pavyzdziai… Skaityti daugiau »

Sharikovas

Sikart panasau, kad informacija is X-failu susirinkai.

Synkas

is kur visa tai zinai?? p.s maziau ziurek vyrai juodais drabuziais, nes ir ten istrina atminti..

ropke

jei jie tokie blogi butu, kokio bieso jiem dar cia kazka grobt, nesamone visiska, jie jei noretu zeme visa uzgrobtu turbut per para………. netikiu jokiais grobimais, cia nesamone, nei vienas rimtas kontaktuotojas a r ezoterikas nepripazysta tokiu grobimu

Justinas Herbsman

to ropke ,tau rinktis tiket ar ne,o kad dauguma ezoterigu tai neigia tai visiska nesamone(ir tik tik parodytu kokio siauro poziurio ir issilavinimo tie tavo “dauguma ezoteriku” butu),niekas nekalba apie pagrobima tam kad susidorot ar visiskai isnaudot be uzmokescio,beto kaip yra “blogi” pagrobejei yra ir “geri” ir musu planeta yra saugomo nuo susinaikinimo ir ribu perzengimu lieciant kitu civilizaciju isikisima ,o esmine pagrobimu priezastis DNR pavydziai,studijavimas,dvasiniu seimu apsilankymai is kitu pasauliu.

valdis

Paprieštarausiu Stiveno Hawkingo minčiai. Jeigu nori susirasti draugų, pirma pats turi būti draugiškas. Sakoma, kad mintys yra materialios – jeigu mes ko nors ieškosime su baime ir išankstiniu priešišku nusistatymu, iš tikro ir rasime tai, kas mus išgąsdins ir galbūt kels grėsmę. Rašytojai – fantastai ir filmų kūrėjai žmonėms įteigė mintį, kad ateiviai būtinai bus blogi. O pastarieji, suprasdami, ką mes apie juos galvojame, ir neskuba pas mus į svečius.
Galime svajoti ir ieškoti be galo – viešas kontaktas įvyks tada, kai to panorės Jie…

Monika

Jei pasakytu kas,kad buvo nuskraidintas paziuret kaip jie gyvena ir paaiskinta,kad zemes zmones veda neteisinga politika ir nesugeba zmoniskai bendrauti, zodziu, gyvena zemieciai haosiskai. Nuolat eskaluojamas negatyvas ir t.t. Tai matyt niekas nepatiketu,ar ne?

ropke

taigi yra korsunovas, rusu jutube. ten ilgi su juo du filmai, po 3 gal valandas. skaito jie mus dar uz bezdzionzmogius, kokie cia dar kontaktai gali but pasaulinio lygio? jie tik pasirenka dvasingus, aukstu parametru zmogeliokus, ir tai tie kontaktai tokie pavirsutiniski

Taip pat skaitykite