Pasiklydusios sielos šiurpina Stanley’aus rūmų lankytojus

maryVaizdo įraše – įrodymas, jog pasakojimai apie antgamtinį pasaulį vis gi nėra melas, rašoma dailymail.co.uk.

 

Trys šiurpios pėdos dydžio būtybės vaizdo kamera užfiksuotos viename labiausiai lankomų pastatų šiaurės vakarų Anglijoje, Chesteryje esančiuose Stanley‘aus rūmuose.

 

Paranormalių reiškinių tyrinėtojai, nufilmavę bauginantį vaizdinį, spėja, jog tai greičiausiai yra trijų pasiklydusių vaikų sielos. XVI amžiaus statinį vaiduoklių medžiotojai nusprendė apieškoti dėl to, kad neseniai čia mirė vyras.

 

„Peržiūrėję įrašą, negalėjome patikėti, jog tai vyko mums už nugarų. Visą naktį aplink sukinėjosi trys nedidelės figūros. Gerai įsižiūrėjus matyti, jog jų galvos sukinėjasi į šalis“, – pasakoja vienas iš prieš penketą metų susikūrusios vaiduoklių gaudytojų komandos narių.

 

„Muziejaus sargas mus perspėjo, jog neseniai prie po laiptais esančių durų mirė žmogus. Todėl nusprendėme apžiūrėti vietovę. Realiai nieko nejutome, tik žiūrėdami vaizdo įrašą pastėbėjome šį netikėtą reginį.

 

Manėme, kad tai gali būti šešėliai ar atspindžiai, tačiau ištyrus plačiau paaiškėjo, jog labiausiai tikėtina, kad tai – mirusiųjų sielos“, – potyriais dalinosi 24 metų tyrėjas.

  

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Istillrighthere

O šiaip tai super :) Smagu būtų, kad LT tokių grupių žmonių atsirastų ir pamėgintų patyrinėti apleistas, šiurpias vietas. Kas ten žino, gal pavyktų užfiksuoti ką nors :)

Synkas

kaip visada kokybe bloga..

Istillrighthere

O ko tu nori. Viskas kainuoja ne centus ;) Reiktų džiaugtis, kad išvis kas nors matosi :D

Taip pat skaitykite