Nužiūrėjimas, prakeikimas ir „porča“

porcaTradicinės medicinos specialistams ne visuomet pavyksta nustatyti ligos priežastį. Taip yra todėl, kad tradicinė medicina tyrinėja tik materialų fizinį kūną arba išorinius įvykius, susijusius su žmogaus psichika. Tuo tarpu ligas dažnai sukelia subtilesnio lygmens negatyvus poveikis energetiniam biolaukui. Šiame straipsnyje bandysime apibūdinti tris šio negatyvaus energetinio poveikio rūšis: nužiūrėjimą, prakeikimą ir „porčą“.

 

Reikia nepamiršti, kad už bet kokį neigiamą poveikį baudžia atoveiksmio dėsnis. Žmonės, kurie užsiima juodąja magija, susieja save su žemesniaisiais pasauliais. Tai yra labai greitas ir tiesus kelias į moralinę degradaciją. Noras kenkti savo artimui kyla iš liguistos dvasinės būsenos ir nežinojimo („nesvarbu, kad man pačiam bus blogai, bet kažkam tegu būna dar blogiau“ ir pan.).

 

Nužiūrėjimas yra neigiamas energetinis poveikis žvilgsniu, dažniausiai tai daroma nesąmoningai. Šis nepageidautinas sugebėjimas daugiau ar mažiau būdingas visiems žmonėms. Retai kas susimąsto, koks veiksmingas yra širdyje įstrigęs neigiamas ketinimas ir pikto linkintis žvilgsnis. Nužiūrėjimo metu donoras perduoda aukai neigiamą energiją. Tam pakanka labai trumpo žvilgsnio į akis.

 

Tačiau nužiūrėti galima ir nenaudojant akių kontakto. Nužiūrėjimo nepastebi nei aplinkiniai, nei pati auka, tai gali nutikti bet kurioje vietoje (gatvėje, darbe, viešame renginyje ir pan.) Ypač pažeidžiami nužiūrėjimams yra vaikai, kadangi jų energetika nėra pakankamai stipri. Aukai nužiūrėjimas atsiliepia įvairiais sveikatos sutrikimais, nesėkmėmis profesijoje ir asmeniniame gyvenime. Šios pasekmės gali tęstis keletą metų, kraštutiniu atveju sukelia mirtį.

 

Prakeikimas yra neigiamas poveikis žmogui, šeimai, namams ir kt. naudojant destruktyvius žodžių derinius. Nuolatinė konkurencija dėl materialių tikslų, įtampa ir agresija sukuria negatyvu bendravimo foną, todėl retai kada susimąstome apie ištartų žodžių prasmę.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tokie pasakymai, kaip „o kad tu skradžiai į žemę…“, „kad tave kur galas“ ir kiti panašūs palinkėjimai, ypač lydimi stipraus pykčio, gali turėti nemažą jėgą ir gana liūdnas pasekmes. Prakeikimai ypač stipriai „prikimba“ per emociškai reikšmingus įvykius: vestuves, laidotuves, minėjimus, ginčus. Prakeikimas paprastai pereina taip pat ir aukos kraujo giminaičiams.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Prakeikti gali bet kuris žmogus, palinkėjęs kažkam blogo. Ypač stiprūs yra profesionalų, juodųjų magų, prakeikimai. Jeigu prakeikia mirštantis žmogus, tai į prakeikimą pereina visa mirštančio žmogaus gyvybinė energija. Prakeikimas gali būti skirtas ne tik konkrečiam žmogui, bet ir jo vaikams (giminės prakeikimas). Pavyzdžiui, giminės vyrų alkoholizmas, moterų negalėjimas ištekėti ar susilaukti vaikų, paveldimos ligos neretai būna giminės prakeikimo pasekmė.

 

Žmogus gali prakeikti ir pats save, todėl reikia atidžiai stebėti, ką apie save galvojame.

 

Žodis „porča“ yra kilęs nuo rusiško žodžio „portitj“ (gadinti). „Porča“ visuomet yra profesionalių magų darbas, kurio užsakovu gali būti praktiškai bet kas. Todėl pasekmės būna kur kas rimtesnės nei nužiūrėjimo atveju. Uždedant žmogui „porča“ su neigiamu ketinimu atliekamas magiškas ritualas.

 

„Porča“ dedama ant aukos daiktų, maisto produktų, vandens, pinigų, turto, gyvūnų ir pan., ant fotografijos arba tiesiogiai ant paties žmogaus. „Porča“ – tai programa, kuri blokuoja pozityviąsias žmogaus energijas ir sudaro sąlygas patekti į organizmą svetimoms negatyvioms energijoms. Tokiu būdu žmogus nepajėgia natūraliai atstatyti savo jėgas ir jį užvaldo negatyvūs išgyvenimai.

 

Kartais magai pasiunčia aukai tamsias astralines būtybes. „Porčos“ iš esmės būna trijų rūšių: „porča“ blogam gyvenimui, „porča“ sveikatai, mirties „porča“. Tikslas paprastai būna konkretesnis, pavyzdžiui, sukelti insultą, šeimyninius barnius, auto katastrofą, plėšikų užpuolimą, bankrotą ir pan.

 

Nužiūrėjimo, prakeikimo arba „porčos“ požymiai:

 

– nervingumas, vidinis chaosas;
– mieguistumas;
– padidėjęs nuovargis;
– galvos skausmai;
– įvairios nepaaiškinamos nesėkmės;
– pablogėję santykiai su artimais žmonėmis ir aplinkiniais.

 

Negatyviam energetiniam poveikiui būdinga tai, kad minėti požymiai atsiranda staiga ir be jokios aiškios priežasties. „Porčomis“ sukeltų ligų medikai jokiomis priemonėmis negali išgydyti, nepajėgia nustatyti jų priežasčių. Be to, žmogus vienu metu gali turėti keletą nužiūrėjimų, prakeikimų ir „porčų“. Tokiu atveju kyla labai daug problemų visose srityse, tampa praktiškai nebeįmanoma nei produktyviai dirbti, nei sukurti laimingą asmeninį gyvenimą.

 

Deja iš savo praktikos tenka pastebėti, kad negatyvus energetinis poveikis yra dažnas reiškinys. Piktų kėslų vedami agresoriai nenori užsitraukti įstatymų numatytos atsakomybės už sukeltas kitų žmonių kančias. Todėl savo juoduose darbuose neretai ieško burtininkų, magų, raganautojų ir kitokio plauko kerėtojų pagalbos. O kaip žinia, esant paklausai, visada bus ir pasiūla. Visuomet atsiras žmonių, kurie yra ciniškai abejingi artimo kančiai ir patiria savotišką pasitenkinimą kraudami pelną iš savo juodojo amato.

 

Juodosios magijos aukoms nėra lengva apsisaugoti vyraujant ekonominio pelno kultui ir grubiai materialistinei pasaulėžiūrai, neigiančiai nuolat vykstančius paprasta akimi nematomus energetinius procesus. Nužiūrėjimo, prakeikimo ar „porčos“ išvengti gyvenant žmonių visuomenėje praktiškai yra neįmanoma, nors kažkiek nuo to gali apsaugoti specialūs amuletai ir užkalbėjimai.

 

Pabaigai norėtųsi pakviesti susimąstyti, su kokiais motyvais mes šioje Žemėje esame ir kokį savo gyvenimą norėtume matyti. Juodosiomis energijų technologijomis pasiekta pergalė visuomet bus laikina, o kitiems sukeltos kančios anksčiau ar vėliau vis tiek sugrįš atgal ne tik šeimininkui, bet ir jo palikuoniams. Jėgos, kuri kyla iš meilės, atjautos, mokėjimo atleisti, vidinės ramybės ir šilumos, jokie gudrūs burtai pakeisti negali.

 

Inf. šaltinis: Magiškos Kortos – www.facebook.com/magiskos.kortos.7

Rekomenduojami video:


2500
12 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
mecislovas

Internetu niekas negali to padaryti,bent as tuo tikiu.be to labai nedaug yra zmoniu galinciu panaikinti tokius energoinformacinius organizmo pazeidimus skirtingai nuo tu,sugebanciu uzdeti..vienas is tokiu gydanciu metodiku yra daugiamates medicinos metodas ,aprasytas LGPučko knygose.as tuo uzsiimu jau virs 20 metu ir galiu drasiai tvirtinti kad as esu geriausias specialistas..rasykit mecislovas77@gmail.com. metodika dirba su visu ligu priezastimis,,,

as

geriausiai yra kartoti zodzius “as visiems linkiu laimes” 15 minuciu x 3 kartus per diena.Atsoks visi nuziurejimai ir pasikeis gyvenimas.Ir palinkejimas gris paciam.

laime

geriausiai yra kartoti zodzius “as visiems linkiu laimes” 15 minuciu x 3 kartus per diena.Atsoks visi nuziurejimai ir pasikeis gyvenimas.Nes ka linki kitiems, grizta paciam ir su kaupu.Be to pasidaro labai gera paciam.

gerai kai nezinai

Nelinkekit kitiems to ko nenorit ,kad jums tai nutiktų.

Anonimas

niekas blogiems negrįzta blogiu patikekit, jie kaip gyvena gerai sioje zemelėj- taip ir gyvena as nemaciau ne vieno atvejo, kad ,,ceraunikai’ butu nukenteje, aukos tik nukencia, kurie tokiais juodais darbeliais neužsiima.

shin

man iskilo klausimas kaip tada issivaduot is prakeiksmo?

dzabas

Žmonės, ar galima kažką užkeikti internetu, žinant aukos nick’ą ir turint foto?

dzabas

Jei ką, nieko keikt nesiruošiu, tik šiaip įdomu. Tada bent žinosiu, ar man lengva tapti kažkieno auka, ar galiu sau toliau ramiai gerti. ;D

Anonimas

Kaip nuo to apsisaugoti?

baba

nebuk skystapyzdis ir apsisaugosi

nijole

Prakeikiau zmogu kuris ant manes melavo ir pridare daug blogo.Pati negaliu patiketi,atsitiko butent tai ka as palinkejau.Dabar gailiuosi.

jolia

nijole prasau parasikit man asmeniskai i elektronini pasta,kaip prakeikti zmogu.man tuoks zmuog daug metu ant manes varo ir pridare daug blogo.aciu

Birute

O burtininkai? Tie, kurie atlieka ta juoda uzsakyma? Juk jiems irgi neturetu praeiti nebaudziamai.

robertas

tai faktas kad jiem blogis su laiku kerta kaip reikiant, is peciu! kitose reinkarnacijose pvz.

robertas

visi geri padaryti darbai gryzta gerais. blogi blogais. tokie jau tie desniai visatos. zmogui net jei yra rimta priezastis, negalima linket jokio blogio. kitas dalykas ka tu pakeisi ant kazko pykdamas, nieko. cia tik tuscias energijos svaistymas, tuo labiau dar ir paciam yra kenkiama, silpninamas energetinis laukas- cakros. mano viena pazystama ziauriai pyko ant savo buvusio bachuro, kad tas ją paliko, susirado kita. tai kure vos ne kersto planus. po pusmecio jin susirgo dermatitu. pamaciau, tai veidas suvarytas buvo kaip reikiant. ant bachuro dar taip nesimato. moters grozy tai pakerta ziauriai. as tokiu zmoniu tai nesuprantu, cia labai yra kvaila… Skaityti daugiau »

Auksinis Kardas

Tiesa ta, kad burtininkai yra reikalingi žmonės žemėje tiek juodi tiek šviesūs, be tamsos šviesa neegzistuos.
Todėl jie nėra baudžiami, baudžiamas gali būti užsakovas, bet čia jau priklausys nuo darbo, kaip jis atliktas, paprastai, jokio atsako negauna. Nes niekas niekam nieko nedaro be priežasties.

Taip pat skaitykite