10 paslaptingų radinių, laikomų ateivių palikimu

Yra nemažai teigiančių, kad per istoriją ateiviai ne kartą lankėsi Žemėje. Tačiau tai sudėtinga įrodyti. Daug pasakojimų apie matytus neatpažintus skraidančius objektus ir pagrobimus labai lengva atmesti kaip apgaulę ar nesusipratimus.

 

Tačiau kaip vertinti tuos atvejus, kai atrodo, jog „maži žali žmogeliukai“ palieka daiktinių įrodymų? Arba kaip interpretuoti daiktus, kuriuos senovės civilizacijų atstovai sukūrė iš kitų planetų atvykusiems svečiams garbinti? Listverse.com sąrašas parodys, kad pasaulyje yra daug keistų ir paslaptingų objektų, kurie gali būti laikomi ateivių egzistavimo įrodymais.

 

10. Rusijoje rastas ateivių krumpliaratis

 

Vladivostoke, Primorsky Krai teritorijoje rusas rado keistą kažkokio mechanizmo dalį. Objektas, įstrigęs anglies gabale, priminė krumpliaračio dalį. Nors pavienės mechanizmų dalys Rusijoje nėra retas dalykas, vyriškis vis tik parodė radinį mokslininkams. Tyrimai rodė, kad objektas yra beveik vien iš aliuminio ir ne natūralios kilmės.Taip pat jam apytiksliai 300 milijonų metų…

 

10ateiviu

 

Tokie rezultatai leido iškelti daug įdomių klausimų, pavyzdžiui: jei tokios formos ir tokio grynumo aliuminio objektas negalėjo susiformuoti natūraliai, o žmonės to nemokėjo iki 1825 metų, tai kokios kilmės yra šis daiktas? Įdomu tai, kad objektas primena mikroskopuose ir kituose delikačiuose mechanizmuose naudojamas detales.Nors konspiracinių teorijų kūrėjai labai greitai padarė išvadas, kad buvo rasta ateivių kosminio laivo dalis, mokslininkai nėra linkę taip greitai daryti išvadų ir planuoja atlikti daugiau tyrimų, kurie leistų dar ką nors išsiaiškinti apie paslaptingąjį objektą.

 

9. Akmeninė galva Gvatemaloje

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

1930-aisiais tyrinėtojai Gvatemalos džiunglių viduryje rado preciziškai padarytą smiltainio statulą. Akmenyje iškirsto veido bruožai neprimena majams ar kitoms toje teritorijoje gyvenančioms gentims būdingų skulptūrų. Pailga kaukolė ir dailūs bruožai neatsispindi ir jokiose istorijos knygose.Mokslininkai teigia, kad statula vaizduoja senovės ateivių civilizacijos narį. Ši civilizacija buvo pažengusi labiau nei net bet kuri iki ispanų pasirodymo Amerikoje gyvenusi mums žinoma rasė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

9ateiviu

 

Iš pradžių buvo spekuliuojama, kad galva gali būti tik dalis struktūros, tūnančios po žeme. Tačiau įrodyta, kad tokios spėlionės yra nepagrįstos. Žinoma, visada yra galimybė, kad tai visiška apgaulė ir statula yra naujųjų laikų menininko kūrinys. Deja, niekada nesužinosime tikro atsakymo: revoliucionieriai skulptūrą naudojo kaip bandomąjį taikinį ir jos bruožai buvo beveik visiškai sunaikinti.

 

8. Williamso enigmalitas

 

1998 metais keliautojas Johnas J. Williamsas purvyne pastebėjo keistą, kištuką primenantį objektą. Pradėjęs kasti jis rado akmenį, ant kurio buvo į kištuką panašus elektrinis komponentas. Buvo akivaizdu, kad elektrinis prietaisas – rankų darbo.Nuo pat jo atradimo akmuo su „kištuku“ tapo labai populiarus tarpe žmonių, kurie tiki ateivių egzistavimu.

 

Apie jį, pasak J. J. Williamso, buvo rašoma „NSO žurnale“ (angl. UFO magazine) ir „Fortean Times“(garsus žurnalas, skirtas paslaptingiems reiškiniams). Elektros inžinierius J. J. Williamsas teigia, kad elektrinis komponentas, įtvirtintas akmenyje, nėra nei priklijuotas, nei įcementuotas į granitą. Gali būti, kad akmuo susiformavo aplink prietaisą.

 

8ateiviu

 

Daugelis tiki, kad Williamso enigmalitas yra apgaulė, kadangi inžinierius neleidžia jo skaldyti – vyriškis planuoja jį parduoti už pusė milijono dolerių. Taip pat šis akmeninis objektas labai primena šiluminius akmenis, kurie paprastai naudojami siekiant suteikti pakankamai šilumos tropiniams ropliams, laikomiems namuose.Geologinė akmens analizė rodo, kad jis yra apytiksliai 100 tūkst. metų senumo.

 

Jei tai tiesa, prietaisas negali būti pagamintas žmogaus.Inžinierius leidžia su akmeniu atlikti tyrimus kiekvienam norinčiam, bet yra iškėlęs tris sąlygas: ji turi dalyvauti tyrime, akmuo negali būti skaldomas ir jis neturi mokėti už tyrimus.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Aliuminis

Cia slypi vienas didelis “bet”. Akmuo tikrai gali buti simtu milijonu metu senumo, bet aliuminis ar plastmasinis elektros kistukas neturi jokiu galimybiu tiek islikti. Net ir hermetizuotas.

Taip pat skaitykite