Pasaulį valdo bankai

neworderPelningi bankų pasiūlymai mus vis stipriau vilioja: nepakanka pinigų butui, norisi naujo automobilio, vilioja jūsų kruizai? Dėl Dievo meilės – viskas skirta išimtinai jums, tiktai parašykite prašymą gauti kreditą…

 

Kaip atsirado “Naujoji pasaulio tvarka”?

 

Šiandien bankininkų rankose atsidūrė ne tik ištisų valstybių pinigai, bet ir valdžia bei žmonių likimai. Jie nepastebimai kontroliuoja politiką ir ekonomiką, siekdami paversti žmoniją kredito vergais. Būsimi planetos šeimininkai – Anglijos, Prancūzijos, Pasaulio bankai, Tarptautinis valiutos fondas, FRS.

 

Džeris Rifas, bankų sąmokslų demaskuotojas, įrodo savo darbuose, kad bankininkų projektas, turintis kodinį pavadinimą “Naujoji pasaulio tvarka” startavo dar prieš 300 metų. Ir Anglijos bankas užėmė ir tebeužima šiame projekte ypatingą vietą.

 

Abejonių nekelia viena: 1694 metais buvo padaryta pradžia plėšikiškai bankų kreditinei sistemai. Britų imperija tuomet buvo vienintelė pasaulio supervalstybė. Tačiau karalius Viljamas II smarkiai patuštino iždą keturiuose brangiai kainavusiuose karuose. Ir tada škotas Viljamas Patersonas paskolino karaliui 1,2 milijono svarų su 8% metinių palūkanų. Dėl to karalius leido Patersonui įsteigti privatų Centrinį Anglijos banką, perdavęs jam šiuo savo sprendimu valstybės pinigų sistemos kontrolę.

 

Tokios politikos kaina pasirodė esanti pernelyg didelė – valdžia iki ausų įsiskolino Centriniam bankui. Ir kad toliau galėtų mokėti procentus už paimtus kreditus, padidino biudžeto įplaukas, apdėdama Amerikos kolonijas mokesčiais. Amerika buvo priversta spausdintis nuosavus popierinius pinigus. Sužinojęs apie kolonijos suklestėjimo priežastis, karalius pasipiktino ir 1764 metais britų parlamentas priėmė įstatymą dėl valiutos, draudžiantį kolonijoms nuosavų pinigų emisiją.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Apie rezultatus rašė Bendžaminas Franklinas: “Vos per vienerius metus ekonominės sąlygos pablogėjo tiek, kad klestėjimo era pasibaigė. Užgriuvo tokia depresija, kad miestų gatvės buvo užtvindytos bedarbiais”. Būtent tai, kaip tikina Franklinas, tapo pagrindine Amerikos revoliucijos priežastimi.

 

Žmonės žūsta dėl metalo

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Bankininkai kaltina vos ne išdavyste visus, kas reiškia abejones jų metodais ar paviešina jų nusikaltimus. Taip taip – nusikaltimus! Pasirodo, šie ponai ne tik plėšia, bet ir žudo.

 

JAV prezidentas, buvęs šiame poste 1829-1837 metais Endrius Džeksonas pamėgino sunaikinti Vieningąjį nacionalinį privatų banką – būtent tai tapo pasikėsinimo į jį priežastimi. Kad prezidentas būtų apšmeižtas ir diskredituotas, bankai kūrė beviltiškas skolas, skatino hiperinfliaciją, kuo ir kaltino Džeksoną, siekdami jį nuversti dėl to, kad neva jis suorganizavo ekonominę krizę.

 

Abraomas Linkolnas (1861-1865) irgi mėgino atsikratyti visagalės Nacionalinio banko valdžios, išleidęs “žaliąsias nugarėles” – popierinius pinigus, kurie atliko buvusių “kolonijinių pinigų” vaidmenį. “Žaliųjų nugarėlių” emisija sukėlė didžiulį Europos bankų pasipiktinimą. Netrukus Linkolnas buvo nužudytas, kaip ir trečiasis prezidentas Džeimsas Hartfildas, pasisakęs prieš tarptautinė pinigų sistemą. Hartfildas buvo įsitikinęs: “Kad ir kas kontroliuotų bet kurios šalies p;inigų sistemą, jis tampa absoliučiu visų pramonės ir prekybos sričių šeimininku”.

 

Praėjus šimtmečiui, už savo planą padengti federalines skolas JAV (ne FRS) banknotais, gyvybe užmokėjo Džonas Kenedis.

 

Pasaulio bankai greitai susigaudė – patį didžiausią pelną neša kreditai vyriausybėms. Tačiau kaip bankas gali tikėtis, kad kreditas bus grąžintas, jei turi reikalą su puikiai ginkluotos nepriklausomos valstybės valdžia? Išeitį surado Frankfurto bankininkas Mejeris Rotšildas. Jis sukūrė originalią schemą: jeigu vyriausybė nesiruošia sugrąžinti paskolintų pinigų, bankas paskolina už menkus procentus didžiulę sumą tos vyriausybės priešams – finansuoja karą prieš skolų nemokančią valstybę. Schema veikia idealiai – būtent taip buvo finansuojami karai tarp Europos šalių XVIII-XIX šimtmečiais. Karai Korėjoje ir Vietname – tai anaiptol ne kova su komunizmu, bet daugiamilijoniniai bankininkų kariniai kontraktai.

 

Amerikiečių istorikas Entonis Satonas rašė: “Pasaulinis finansinis elitas sąmoningai padėjo įvykdyti bolševikinę revoliuciją 1917 metais. Tačiau bolševikai nesugebėjo išmokėti skolos ir bankininkai ėmė finansuoti jų priešus 1919-1920 metais.” Hiperinfliacija Vokietijoje 1923 metais – kruopščiai apgalvotas amerikiečių bankininkų projektas. Vėliau jie lygiai taip pat sėkmingai finansavo ir Frankliną Ruzveltą, ir Adolfą Hitlerį… Pinigai nekvepia.

 

Turtinga šeimynėlė

 

“Neregima vyriausybė”, “pinigų valdžia” – tokie terminai vis dažniau mirga žiniasklaidoje. Kaip viskas prasidėjo? 1913 metais grupė amerikiečių bankininkų įsteigė galingiausią ir grėsmingiausią organizaciją FRS, kuri vėliau pasisavino teisę savarankiškai spausdinti dolerius, įbruktus žmonijai kaip visų pasaulio vertybių ekvivalentas. FRS, valdanti JAV bankininkystę, nustato naudingą jai piniginę ir kreditinę politiką, kaitaliodama palūkanų normas.

 

O štai šios sistemos broliai: Tarptautinis valiutos fondas ir Pasaulinis rekonstrukcijos ir atkūrimo bankas. Šitos dvi organizacijos buvo įkurtos po II Pasaulinio karo, siekiant atkurti ir vystyti pasaulio ekonomiką ir kovoti su skurdu besivystančiose šalyse. Bet vietoje paskelbtų kilnių tikslų TVF ėmė diktuoti tokias kreditų gavimo sąlygas, kad 2004 metais 85 besivystančios šalys įsiskolino Pasaulio bankui astronominę 97 milijardų dolerių sumą. Šalys pateko į siaubingą finansinį jungą.

 

O štai dar vienas FRS “brolis”, raginantis “pagerinti” ekonominę situaciją pasaulyje – Pasaulinis ekonomikos forumas. Šita nevyriausybinė organizacija, prisidengusi skambiu pavadinimu, užsiima ne visiškai skaidriais finansiniais sandėriais. Aktyvūs forumo nariai – Bilas Klintonas, Tonis Bleiras, Žozė Manuelis Barozas, Kofis Ananas, Andželina Džoli, Maiklas Duglas, Mohamedas Ali, Šeron Stoun, Pele bei žinomų kompanijų Coca Cola, Nike, Nestle, Sony, Google bendrasavininkiai.

 

Globalinis pasaulio valdymas, masinio naikinimo ginklo gamyba, įtaka tarptautinei politikai, lokalinių konfliktų provokavimas – štai tokie “kilnūs” tikslai įtraukti į šios gerbtinos organizacijos dienotvarkę. Beje, Pasaulio banko prezidentu pagal susiklosčiusią tradiciją gali būti tiktai amerikietis.

 

Įtakingo klubo paslaptys

 

Jeigu tarptautiniu bankininkų sąmokslu kas nors ir abejoja, tai nebent tie, kurie nė neįtaria apie tokių organizacijų kaip Bilderbergo klubas egzistavimą. Šitas uždaras klubas įkurtas 1954 metais. Oficialus įkūrimo tikslas – “būtinybė pagerinti tarpusavio supratimą tarp Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos šalių”. Įtakingų asmenų susitikimai neoficialioje aplinkoje turėjo paskatinti demokratijos įsigalėjimą visame pasaulyje.

 

Štai tik keletas įslaptintos organizacijos narių: Edmundas de Rotšildas, Deividas Rokfeleris, Zbignevas Bžezinskis, Polas Vulfovicas, Ričardas Holbrukas, Etjenas Davinjonas, Romanas Prodis, Bilas Klintonas, Margaret Tečer, anglų karalienės vyras princas Filipas, ispanų karalius Chuanas Karlosas, olandų karalienė Beatričė.

 

Klubo kasmetinių susitikimų vietos griežtai įslaptintos. Visi debatai vyksta už uždarų durų, per susirinkimus nariams draudžiama ką nors užsirašinėti ir daryti pareiškimus spaudai. Buvusį Vakarų spectarnybų agentą Gonsalesą Matą sudomino toks ypatingas slaptumas.

 

Savo knygoje jis rašo: “Savo posėdžiuose Bilderbergo grupė priima strateginius sprendimus esminiais finansinės, karinės ir socialinės politikos klausimais, apeidama didžiausių pasaulio valstybių vyriausybinius organus. Pavyzdžiui, 1973 metais eiliniame susitikime buvo patvirtintas specialiai sukurtas scenarijus, kaip padidinti pasaulines naftos kainas ir išdėstytas pasaulinių naftos dolerių srautų kontrolės planas”.

 

Žemiau tiktai keli klausimai, nagrinėti grupės susitikimuose.

 

2006 metais: politika Rusijos atžvilgiu, situacija Artimuosiuose Rytuose, terorizmas, baltųjų šalių apgyvendinimo kitų rasių atstovais forsavimas, Kanados, JAV ir Meksikos susijungimas (NAFTA), įsiveržimas į Iraną. 2007 metais: globalinės klimato kaitos problema, Pasaulio banko reforma, Irano atominė problema. 2008 metais: visuotinio amerikiečių čipizavimo, kad būtų galima kontroliuoti naciją, klausimas, gimstamumo mažinimas pasaulyje, politika Irano atžvilgiu, naftos kainos. Visai neblogai nedideliam privačiam klubui.

 

Straipsnio autorius: M. Galickis – planeta.moy.su, vertė: versijos.com

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
deivis

tai jau senai ir meskai yra aisku kad pinigai valdo pasauli o pinigus tam tikros zmoniu grupes

ty

man nedaeina

xxl

tai cia komitetas 300, per mazai info straipsnyje

lt133

Nieko nuostabaus, deja anksčiau to nežinojau..

Taip pat skaitykite