Inkognito atsako į klausimus apie ateivius

Lietuvis, pasivadinęs inkognito, atsako į forumo dalyvių klausimus apie ateivius ir kitas kosmoso paslaptis.

 

Praėjusius jo atsakymus galite perskaityti čia, o visa jo istorija, kuri sulaukė didžiulio Jūsų susidomėjimo, galite perskaityti čia.

 

Inkognito atsakymai į mūsų forumo dalyvių klausimus (kalba netaisyta)

 

Ir įdomu kaip gi tie ateiviai atrodo? – Linas

 

Inkognito – Tie ateiviai su kuriais bendravau praktiškai nuo mūsų nesiskiria ir su daugeliu iš jų, jūs prasilenkiate tiesiog gatvėje. Juk kaip pasakojau Bronius Karla dirbo Šaudymo treneriu (tai sudarė jam galimybę pastoviai turėti po ranka šaunamajį ginklą,o ir mane jis privertė paklusti Margulino sistemos mažo kalibro sportiniu pistoleto pagalba) Be to, kas mane nustebino, kad iš erdvėlaivio prieš mane pagrobiant išlipę ateiviai taip pat buvo ginkluoti kažkokiais ginklais, kurių paleisti darban nesugebėjau, nors buvau tarnavęs armijoje ir net baigęs seržantų mokyklą. Gal buvo per mažai laiko, o gal kas kita stresas, nežinojimas kaip apsispręsti veikti keleto sekundžių bėgyje gerai dar ir dabar nesuvokiu. Bet jie visi buvo ginkluoti reiškia į mūsų planetos paviršių jie išlipo, kaip kariai nors apsivilkę ir buvo civiliai, bet pas visus buvo vienodi languoti kostiuminiai švarkai ir ant krūtinės kabojo po ginklą.

 

Aš tik pabudęs nuo girdimų keistų garsų suvokiau, kad reikia kuo ilgiau simuliuoti miegantį ir leisti jiems draugiškai toliau paplepėti su Karla, o paskui pasinaudojant netikėtumo faktoriumi staigiai šokti ir nerti tankmėn stengiantis pabėgti nuo jų. Dasikasti iki savo motociklo, o tada jau aš karalius… Dabar suvokiu, kad buvau labai naivus galvodamas, kad man būtų pavykę pabėgti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Bet tada aš iš karto ,puoliau begti,adrenalino tiek buvo susikaupę, kad kojos buvo kaip plieninės spyruoklės ir atsitrenkus į jų stovintį, kaip tik už mano galvos sargybinį,- jis nulėkė kaip šapelis vėjo nupūstas, o jo ginklas automatiškai panaudojus sambo pratimą, kuriuos mokėjau tobulai iš kart atsidūrė mano rankose,tik visa bėda nemokėjau jo užvesti darbui ir nutariau pasinaudoti tik kaip smogiamuoju įrankiu.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Bet gerai, kad nugalėjo protas ir aš pamatęs į mane nukreiptus penkis ginklus ir Karlo pistoletą padėjau jį ant žemės, kitu atveju šiandien apie tai tiesiog jau negalėčiau nieko parašyti.

 

Taip, kad susidarote nuomonę, kad jų masė palyginus su mano, o aš tada svėriau apie 75 kilogramus buvo gerokai mažesnė ,mano manymu tie kariai nesvėrė daugiau nei po 50 kilogramų. Karla buvo už mane aukštesnis ir jau tada svėre kokius 85-90 kilogramų,taip, kad jų kai kurie yra ir tokio pat svorio ir ūgio ir nesiskiria niekuom nuo mūsų ir sugeba adaptuotis ir gyventi su mumis kartu, nesukeldami jokių įtarimų. O gal būt jis buvo vienas iš mūsų žmonių tarpo – koloborantų su jais ir veikiančių čia kaip rusų Štirlicas pas Hitlerį.

 

O kuriose šalyse yra įkurtos tos ateivių bazės? Ar, neskaitant jūsų atvejo, ateiviai vis dar lankosi Lietuvoje? – Phoenix

 

Inkognito – Jų (bazių – red. pastaba) yra labai daug išsidėsčiusių po visą pasaulį kur GT taikos palaikymo pajėgos neša savo kasdienę tarnybą o naktimis atlieka skraidymus ir kovinę apsaugą skriedami už mūsų atmosferos ribų. O tie NSO kuriuos mes pastebime yra tų kovų rezultatai, kada jie pamušti ir negali įjungti maskavimo sistemų kad grįžtų į savo bazę niekieno neužfiksuoti. Jiems reklamos nereikia jie dirba savo darbą ir jų veiksmus kontroliuoja ir koordinuoja GT paskirta karinė jų vadovybė. Paskutinės įkurtos bazės yra Tian šanio kalnuose ir jos turi gerą kovinį pasirengimą,nes ir šiandien vyksta karo veiksmai, kurių mes iki šiol nematome, nors jie labai tiesiogiai liečia visus iš mūsų.

 

Man iskilo vienas klausimas del implanto. Siandien anomalija ikele nuotrauka ir jeigu as gerai supratau, tai ten kur yra toks mazas iskilimas, tai yra implantas – taip? – Benamis

 

Inkognito – Taip aplinkui šiek tiek vos vos mėlynuojanti oda,bet nėra jokios žymelės apie jo įstatymą ir aš neatsimenu tiesiog kaip šitą inplantą man įstatė,tai yra vienas iš keturių likusių mano kūne inplantu. Dar vienas yra po žandikauliu irgi neatsimenu kaip įstatė bet lengvai užčiuopiu liežuviu ir dar du pakaušyje po kaukolės kaulu,apie šituos man išsitarė RSA atstovas kai buvau su juo susitikęs Vilniuje. Iš kur šitas galėjo žinoti? Sakė kad tas kur nuotraukoje yra nėra veikiantis ir atlieka tik STOP ženklo funkciją bet kuriems iš galaktikos laivams, t.y. suteikia man neliečiamybės stausą. O pakaušyje yra aktyviai veikiantys ir šiandien ir tikriausiai maitinami mano organizmo biosrovėmis. RSA atstovas (su juo susirašinėjau emailais kokį pusmetį kol jis paslaptingai nedingo palikęs vietoje savę kažkokį Nohobo,kuris šiandien jau taip pat dingo) sakė, kad jiems pavyko įrašyti į juos NSO valdymo programą ir tarpgalaktinę licenciją juos valdyti,tad aš tur būt automatiškai sugebėčiau pilotuoti tuos aparatus jei tik pavyktų patekti į valdymo kabiną.

 

Tuos dalykus rašau tik todėl, kad tai yra labai praktiškas ir geras dalykas tie inplantai ir jų technologijas derėtų ateityje plačiai panaudoti ir žemės reikmėms. Pavyzdžiui eismo taisyklių įdiegimui, nes dabar ne paslaptis, kad daugelis teises nusiperka, o už tai sumoka ne tik savo, bet ir kitų gyvybių kainomis. O čia tebūtų kelios sekundės prie tam tikro įrenginio ir ši info būtų jau jumyse, tarsi su ja būtumėte ir gimę. Ir tarsi gyvūnai instinktyviai žinotumete ką turite daryti vienu ar kitu atveju.

 

Inkognito, o kodel manai, kad tas RSA atstovas tau sake tiesa del implanto? Gal jo funkcija visai nesusijusi su tavo nelieciamybe, o pvz. jis yra skirtas valdyti tam tikrus tavo veiksmus? (As cia tik kaip pavyzdi nurodau).

 

Taip pat jeigu dar turi ta implanta, tai manau, labai lengva butu tau irodyti visai Lietuvai ir pasauliui, kad kalbi tiesa. Reikia tik ji isimti ir duoti nepriklausomiems ekspertams kurie paliudytu, jog kol kas zmonijai neimanoma butu sukurti panasaus prietaiso ar pns. – Benamis

 

Inkognito – Kaip jau minėjau kad pusmetį bendravau su RSA atstovu o taip pat su Nohobo iš jų ir gavau didžiają dalį šios info ir dar didesnę, kurios net jums negaliu pasakoti dėl bazių ir visa kita. Čia slypi diddžioji slapta politika tarp buvusios TSRS ir Nato šalių,turiu netgi info kad mano pagrobimą organizavęs Karla yra KGB pulkininkas, ar tai nieko nesako?

 

Implanto smegenyse ir ant piršto neketinu išimti pakaks kad būtų padaryta jo rentgeno nuotrauka,nes jis randasi tokioje srityje smegenų kad prisilietimas prie jo sukelia 99 proc. pavojaus mano gyvybei,išimti leisčiau nebent implantą po žandikauliu, nes tas kur yra ant mano piršto yra man irgi gyvybiškai svarbus, nes daugelis rasių siunta ant manęs už mano skleidžiamą info ir jei tik netekčiau apsaugos netruktų su manimi susidoroti.

 

Mano veiksmų nevaldo niekas tik esant reikalui galiu gauti vertingų patarimų,juk jeigu jie valdytų aš negalėčiau nieko jums parašyti apie tokius dalykus kurių jie viešinti niekaip nenori.

 

Kas yra RSA atstovai ar čia kažkokia organizacija? Jei tu nori viska atskleisti paprastiems žmonėms dėl ko sakai, kad kaiko papasakoti negali? – Karolis

 

Inkognito- Karoli ar tau ką nors sako duotas garbės žodis? Aš platinu info susijusia su ta ko manęs prašė tie asmenys – pagrobti žemiečiai kuriems jau nėra jokių šansų grįžti čia,o jie pasiaukojo dėl to kad aš grįžčiau ir duočiau info žmonėms tarp kurių gali būti ir jų artimieji kurie sielvartauja dėl jų dingimo ir atiduotų bet ką kad tik sužinotų kas jiems nutiko. Kadangi forumus lanko daugybė žmonių tarp jų gali atsirasti ir tų kurie jiems papasakos ir manajį pasakojimą.

 

RSA priklauso galaktikų tarybai ir yra vadovaujantis asmuo čia dislokuotoms taikdarių pajėgoms. O jos dislokuotos čia todėl, kad senosios civilizacijos mus laiko Atlantų palikuonimis ir suteikė mums draustinio statusą su kuriuo niekaip nesutinkaTorno imperija ir veda pozicinį karą su GT pajėgomis. Jeigu ne jos, senai visas tas reikalas būtų pasibaigęs, o daugelis iš jūsų nebūtų turėję jokių galimybių čia net gimti.

 

Inkognito, tu teigi, kad jie taves neliecia tik del to, jog tu turi GT (galaktines tarybos kaip suprantu) nelieciamumo teise… Taciau pagalvokime, Zemeje irgi kaikurie zmones turi nelieciamumo teise, taciau juos kazkodel nuzudo… Irgi yra istatymai kurie draudzia zudyti, taciau visvien atsiranda tokiu kurie zudo… Ar nekeista, kad VISI iki vieno ateiviai, taip grieztai laikosi tu istatymu? Sunku patiketi, kad tarp ju nera tokiu, kurie galetu paaukoti savo gyvybe ir tave nuzudyti… – Benamis

 

Inkognito – Todėl pagal išgales ir pats saugausi, nes žinau kad absoliutaus saugumo neturiu.

 

Ar tos civilizacijos kurios egzistuoja Paukščių take, skleidžia kokius nors signalus, ženklus, kurie leistų jas aptikti? Kodėl mes nieko iki šiol apie jas nežinome? Šitas dalykas ir man sukėlė abejonių. – Phoenix

 

Inkognito – O kodėl mūsų mokslininkai įsitikinę kad ir kitos civilizacijos turi bendrauti elektromagnetinių bangų pagalba? Jos jau yra pasenęs dalykas. Žymiai greičiau sklinda torcioninio lauko bangos kurios visatos centrą gali pasiekti po keleto sekundžių o galaktikos skersmenį perskrodžia momentaliai,net mano inplantai skleidžia torcioninio lauko bangas o ne elektromagnetinį spinduliavimą tad galima tikrinti žemiškais prietaisais ir nieko nepamatysite.

 

Įsivaizduokite kaip galėtų bendrauti GT pajėgų vadavietė žemėje su esančiu už 35 šviesmečių savo vadais?Juk jų signalas ar pranešimas keliautų net 35 metus ir tokiam signalui pasiūsti prireiktų visos žemės energijos elektrinių,o kol grįžtų atgal? Tai Torniečiai visus spėtų ir rankomis išsmaugti. Jau greičiau išeitų asiuntinį su erdvėlaiviu pasiusti šis per dvi savaites visą galaktiką perskristi spėtų su erdvėlaiviu.

 

Primityvu ir prasta tos mūsų naudojamos radijo bangos ir dar norime, kad atsilieptų kitos civilizacijos,o gal jos jau senai pamiršo radijo schemas ir tokius imtuvus ir siūstuvus?

 

Savo pasakojime bent keletą kartų pakartojai, kad vis abejoji, ar tai ne sapnas, ne fantazija ir pan. Kad nepatikėtum, jei kas nors kitas papasakotų ir pan.

 

Ir, rašei, kad yra 2 faktai, kurie verčia tikėti savo istorijos tikrumu:

 

Tai, kad egzistuoja AIDS. Ir tai, kad

 

“Vieni tų likučių esame mes baltai, o ypač Lietuviai išsaugoję iki šiol beveik nepakitusią atlantų kalbą, gal tai ir paaiškina kodėl, mūsų kalba seniausia žemėje, mūsų tokie bjaurūs charakteriai ir būdo bruožai, bet už tai mūsų moterys pačios gražiausios, nes atlantai nukariavę svetimus kraštus gražiausias moteris pasiimdavo sau… ” – Inkognito žodžiai (red. pastaba)

 

Tau pačiam tai atrodo patikimi įrodymai?

 

Vienas – puikiai paaiškinamas virusų evoliucijos. Ir yra gana puikiai žinoma ir stebėta jo evoliucija, kilmės vieta, persidavimas iš gyvūnų žmonėms ir žmonijoje kilusi epidemija. Puikus, aiškus, patikimas, stebėtas žemietiškas paaiškinimas. http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_HIV/AIDS

 

Antras faktas – subjektyvus išvedžiojimas, naudojant stereotipiška lietuvos įvaizdį, kuris nebūtinai turi ką nors bendro su realybe.

 

Ar tikrai tai vieninteliai faktai(neskaitant implantų), kurie palaiko tavo paties tikėjimą? Nes jie neatrodo labai tvirti – TinSoldier

 

Inkognito – TinSoldier, kad AIDS atsiras žemėje aš pasakiau dar 1975 metais kai man trumpam buvo grįžusi atmintis (kai iš nosies ertmės pašalino implantus) Visi juokėsi ir netikėjo tada manim ir labai skaudžiai pasigailėjo, bet vis vien žmonės ir toliau liko ištikimi sau. Implantai tai realus daiktinis įrodymas kurio tikrai nepaneigs joks skeptikas nes tokie aparatai žmogaus kūne iš niekur neatsiranda o dar randas kairėje liemens pusėje apie kurį rašiau kad mane pašovė kažkur afrikoje kai bandžiau dėti į padus nuo jų globos? Na šitų dalykų tai jau tikrai niekas nenuneigs, o be to aš ir neturiu jokio tikslo įtikinti jūsų tuo ką pasakoju,norite tikekite neorite ne,ši info skirta daugumoje ne tam kad įtikinti o tam kad informuoti. Tačiau pas mane esantys dalykai man asmeniškai neleidžia abejoti šių įvykių tikrumu,nes sapne tokie randai ir inplantai neatsiranda. O iš kur nosies ertmėje atsiradio tas daiktas kurį daktaras ištraukė ir apie ai padarė įrašą mano medicininėje kortelėje? Pasirauskite 1975 metų Garliavos poliklinikos archyvuose ir garantuotai rasite tokį įrašą.

 

Dar vienas įrodymas, aš buvau lėkštėje įjungęs jos atpažinimo sistemą netyčia, kai buvau trumpam paliktas ten toje patalpoje vienas,tada ją susekė Kauno aerouosto dispečeris ir aš susirišęs su juo paprašiau,ne tiesiog įsakiau numušti raketomis šį ateivių erdvėlaivį, nes prieš keletą minučių man buvo jie pasakę, kad mums paskelbs karą.Šis dalykas yra pas juos užfiksuotas iš jo (to dispečerio) buvo gana ilgai tyčiojamasi, o jo vienas kolega atvykęs į mano kaimynės vestuves manęs paklausė apie šį įvykį, nes aš tada prisistačiau savo tikru vardu ir pavarde ir jis žinodamas mano pavardę ir vardą paklausė manęs apie šį įvykį, bet aš tada išsigyniau, nes nenorėjau klausimų ir jokių tampymų.

 

Pabūkite pedsekiais ir pasitelkę pažįstamus pereikite šiomis mano pateiktomis nuorodomis ir išknisite kai ką įdomaus. Ir tada suprasite kad vienoje vietoje tiek sutapimų negali būti.

 

Už šias išdaigas jie mane vėliau aprūpino ekskursija mėnulyje, kai pamelavo man kad mane ten išleidžia nusibaigti,už visus tuos dalykus pasipriešinimą ir bandymą sunaikinti jų erdvėlaivį.

 

Stebėti Inkognito pagrobimo tema forume, galite paspaudė čia.

Rekomenduojami video:


2500
22 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
sara

Kiekvienoj fantazijoj yra dalis tiesos.

san

vajeee… ka jis vartojo ? gal grybu per daug valge, kad sitaip smegenis paveike.

...

Tikiuosi jau uždarė šį ligonį. Čia yra ne fantazija, o silpnaprotystės požymiai. Vienas dalykas, kai tas iliuzijas kuri galvoje, kitas, kai daliniesi savo beprotyste su kitais. Man net gaila tų žmonių, o gal tai vaikai, kurie tiki šiais skiedalais. Užuojauta jums.

gogis

kazkokia labai keistai laki fantastika pas ta INKOGNITO. tokias pievas rasineja tik juoka sukelia. o tas INKOGNITO man labai primena Vitaliju Prascieni labai panasiai nusisneka

Laurynas

Kas netikit nerasinekit jau senai ieskau budu kaip uzmekst info su ateiviais ar bent jau inkognito taciau nete nelabai ka rasi

zalia.arbata

Tikiu, kad Inkognito gali duot galvą kirst dėl įvykio tikrumo, tačiau manau gal įvykis įvyko tik jo galvoje. Buvo ir man toks įvykis: labai gerai prisimenu vieną eksuriją, su visom detalėm, kurioje dalyvavo ir mano mama ir sesė. Tačiau nei viena iš jų jos neprisimena, nors aš galėjau prisiekt viskuom, kad ji buvo.

abugabuga

Čiūžt čiūžt čiūžt… Važiuojančios stogelio garsas… Ar girdit? :D Va taip čia su tuo Inkognito…

Sharikovas

Tai ten tu kliurku pridejes desimtimis, tiesiog truko kantrybe sita suda pabaigt iki galo, man kaip paperskaiciusiam simtus fantastiniu knygu tokia pigia rasleva skaityt buvo tikra kancia, garantuoju ,kad nepapultu ne i viena lietuviskos fantastikos rinkini, nes tiesiog yra zemiausio lygio pigi rasliava, kai kuriu klasikines fantastikos knygu nuotrupu kratinys “paskanintas” riboto sovietmecio nomenklaturininko mastymo.

Tas pats

kai kuriat romanus bent patikrinkit ar viskas sutampa, o ypac del tu implantu, tai atsiprase kad idejo juos, tai tik rentgene pamate kad yra, tai mintis uzblokuotos, taip policija prigauna melagius…. ka cia ir bepridursi… na zodziu nevykus “samokslo teorija”.

Tas pats

pamirsau citatas idet sorry :)
“ir dar du pakaušio srityje po
kaulu smegenyse, sujungti laideliu šitą pamačiau tik
rentgeno nuotraukoje prieš kokį 15-20 metų”

“ir dar du pakaušyje po kaukolės kaulu,apie šituos man
išsitarė RSA atstovas”

“o gydytoja manęs
paklausė ar nebuvau pagrobtas ateivių arba sužeistas į
galvą kare. Bet tada mano atmintis buvo užblokuota”

“kai man pakaušyje įvedinėjo implantą mėnulyje tas
ateivis manęs atsiprašė ir pasakė kad jam būtų maloniau
su manim susitikti kitomis aplinkybėmis bet yra
priverstas atlikti šią operaciją,nors aš jai ir
priešinausi”

Linas

Ir vėl blogai išsakiau savo nuomonę :D Norėjau pasakyt,kad Anomalija.lt Administratoriai patys nekuria šitos istorijos. Na bent jau man taip atrodo :D

Justas

sunku patiketi, kad yra tokiu debilu kurie tiki sitais svaigalais. cia gi tik budas pritraukti skaitytojus, beje su vaiduokliais pas nikolaju pavyko zymiai sekmingiau! tiesiog galeciau prikibti prie 50 vietu sitame jovale, po trecdalio kurinio sypsojausi ir supratau kad parasyciau zymiai itikinamiau :)

Taip pat skaitykite