Kanadietė mėgaujasi gerdama benziną

Visi žinome ką reiškia žodis – priklausomybė. O tiems kurie užmiršo, primename, kad priklausomybė tai pavojingas sveikatos sutrikimas, liguistas polinkis kartoti tą patį veiksmą ar vartoti tą pačią medžiagą pakartotinai daug kartų.

 

Lietuvoje yra daug priklausomų žmonių nuo alkoholio, narkotikų, tačiau ar kas nors galėtų įsivaizduoti žmogų priklausomą nuo benzino?

 

Mergina, vardu Shannon, prieš vienos Vakarų televizijos kameras drąsiai ir užtikrintai pakelia raudonos spalvos talpyklą, kurioje laikomas benzinas ir net nė nemirktelėjusi, pasimėgauja keliais gurkšniais toksiško kuro. Ši mergina kenčia nuo retos rūšies priklausomybės – ji negali pragyventi nė dienos neatsigėrusi benzino.

 

Tokia narkomanijos rūšis pasaulyje itin reta. Koks jausmas gerti benziną? Shannon sako: „Šis gėrimas man sušildo burną, o vėliau pradeda deginti gerklę“. Pasak merginos, jos kūno poreikiams patenkinti užtenka iki dvylikos šaukštelių benzino per dieną.

 

Ji visada laiko kanistrą su degalais vonios kambaryje po kriaukle, o kuomet išvyksta iš namų, supila juos į įprastą buteliuką nuo vandens.

 

„Šis įprotis man sukelia skausmą, tačiau tik taip aš pradedu jaustis geriau“, – prisipažino televizijos laidai Shannon. Pasak merginos, laižyti kuro talpyklos kamštelį ar gerti tiesiog iš kanistro, yra patys patogiausi būdai mėgautis benzino teikiamais malonumais.

 

Jos motina tokio dukros poelgio nė neįtarė, kol nepajuto nuo dukros kaskart sklindančio toksiško benzino tvaiko. Moteris tikisi, jog pagaliau atsiras gydytojas, kuris sugebės išlaisvinti Shanon nuo ją žudančios priklausomybės.

 

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Na ir kur rytasi pasaulis kad tokiu žmoniu buna kad gertu benzina o jeigu dar rūkytu kuri mergina išgere benzina tai pati sudegs ir jos organizmai sudegs

REDdog

Na visgi geriau už alkoholizmą ar priklausomybę narkotikams…

Inga

geria tai geria, bet idomu suzynoti kokia jos sveikata nuo tokiu gerimu

Tomas

Priklausomybė šiaip gali išsivystiti jei kurį laiką nuolat vartoji kokią nors medžiagą. Kas žmogui blogai turi būti, kad šis nei iš šio nei iš to bendziną vartot pradėtų? :D

stezano

gal ten ta bioetanoli ji laka,ir jai taip tai viskas normalu:)

Guglis

Daugiau negu ziauru… bet lietuvoje neapsimoketu tokia priklausomybe turet kai kainos benzo virs 6 litu uz litra :DD

Guglis

Daugiau negu ziauru… bet lietuvoje neapsimoketu tokia priklausomybe turet kai kainos benzo virs 5 litu uz litra :DD

Taip pat skaitykite