Kinijoje po vandeniu rastas didžiulis miestas bei piramidžių liekanos

Archeologai neseniai atrado didelių senovinių pastatų, esančių Fuxian ežero, Yunnan provincijoje, Kinijoje, likučius.

 

Taip pat buvo rasti akmenys su raižiniais, kurie klasifikuojami mistiškais. Šie faktai kelia abejonių dėl ankstesnių ekspertų prielaidų. Pasak Kinijos laikraščių spaustuvių, įrašytų istoriniuose dokumentuose buvo miestas, pavadintas Yuyuan. Yuyuan buvo įkurtas Fuxian ežere demografiniu laikotarpiu Vakarų Han dinastijos metu nuo 206 m. Yuyuan išnyko iš istorinio įrašo Sui ir Tang dinastijos metu nuo 589 iki 907 m. legenda teigia, kad miestas nuskendo Fuxian ežero apačioje.

 

 

Senovės miestas

 

Šie naujausi rezultatai rodo, kad pastatų liekanos buvo pagamintos iš akmens. Yuyuan pastatai buvo pastatyti daugiausia iš medienos.

 

Per Sonar tyrimus paaiškėjo, kad Fuxian ežero apačioje esanti architektūra buvo apie 2,4 kvadratinių kilometrų. Tai yra didelis miestas, kuris niekada nebuvo aprašytas istoriniuose šaltiniuose.

 

Piramidės ir mistiški drožiniai

 

Apatinėje pusėje taip pat buvo piramidės liekanos, kurios, kaip manoma, yra sudėtingesnės nei garsiosios Egipto piramidės.

 

Vienas iš daugelio rastų akmenų sulaukė ypatingo dėmesio. Viršutiniame dešiniajame akmens kampe yra mažas apskritimas, kuriame pažymėtos septynios apylinkės. Šis drožinys primena saulę. Mažesnis apskritimas yra pieštas to paties akmens kairėje pusėje, bet tik su keturiomis radialinėmis linijomis. Šiuos raižinius ekspertai laiko retais, ir jie yra maždaug 1800 metų senumo. Panašių šio laikotarpio raižinių dar nerasta.

 


Vieno iš povandeninių griuvėsių Fuxian ežero akmenų raižiniai

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ant rastų akmenų taip pat randama raižinių primenančių kaukes. Šios kaukės nėra panašios į kaukes, kurios buvo sukurtos žmonėms pagal įprastus veidus.

 

Ekspertai yra priblokšti dėl to, ką šie rezultatai reiškia, ir atlieka įvairius tyrimus…

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite