Satja Sai Baba tik triukų meistras?

Vienas garsiausių Indijos dvasinių mokytojų Satya Sai Baba sekmadieno 2011 m. balandžio 24 rytą numirė savo gimtojo miestelio ligoninėje. 85-erių metų guru mirė praėjus trims savaitėms po to, kai dėl širdies veiklos sutrikimų, plaučių kongestijos ir inkstų nepakankamumo buvo paguldytas į ligoninę. Dvasinio mokytojo gydytojai anksčiau sakė, kad jo gyvybinės sistemos “beveik nereaguoja į taikomą gydymą”.

 

Satyą Sai Babą, kuris teigė gyvensiąs iki 96 metų, jo sekėjai garbino kaip avatarą – Dievo įsikūnijimą žemėje. Jam buvo priskiriami keli stebuklai, tarp jų – dviejų žmonių prikėlimas iš mirusiųjų. Sekėjai taip pat tikėjo, kad jis sugeba materializuoti daiktus, prisiminti buvusius gyvenimus ir išgydyti mirtinas ligas.

 

1926 metų lapkričio 23 dieną Putapartyje gimęs Satya Sai Baba iš pradžių gavo Sathyanarayanos Raju (Satjanarajanos Radžaus) vardą.

 

1940 metais jis pasiskelbė esąs kito šventojo – legendinio 1918 metais mirusio guru Sai Babos iš Širdžio – miesto vakarinėje Indijos Maharaštros valstijoje – persikūnijimas.

 

Satya Sai Baba, vadovaudamas iš savo ašramo Putapartyje, įkvėpė pastatyti mokyklų ir centrų imperiją, kuri jo įtaką skleidė visame pasaulyje.

 

Jaunajam guru pritraukiant vis naujų sekėjų, jo gimtasis Putapartis iš ramaus kaimelio virto gyvybingu miestu su didžiuliu, 1950-aisiais pastatytu ašramu “Prasanthi Nilayam” (“Ramybės buveinė”), ligonine, universitetu ir mokyklomis, kuriuos valdo jo fondas “Satya Sai Central Trust”, įsteigtas 1972 metais iš sekėjų suaukotų lėšų.

 

Fondas, kuris, kaip manoma, turi mažiausiai 8,9 mlrd. JAV dolerių, o galbūt – ir daug daugiau, taip pat įsteigė dvasinius centrus Mumbajuje, Haiderabade ir Čenajuje. Jis pastatė ligoninę Bangalūre, kur Satya Sai Baba turėjo vasarnamį, ir finansavo vandens tiekimo projektus keliose pietinėse valstijose.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

1963 metais Satya Sai Baba patyrė insultą ir keturis rimtus infarktus. Kai kas mano, kad tada jis pats išgydė save. Pasveikęs jis paskelbė, kad atgims kaip Prema Sai Baba Karnatakos valstijoje.

 

Jo organizacija finansavo sveikatos apsaugos ir švietimo projektus Indijoje, tarp jų – ligonines ir klinikas, kurios tvirtina galinčios išgydyti ir tokias ligas, kurių neįveikia vyriaujančios krypties medicina.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Vienas didžiausių finansinių jo rėmėjų yra buvęs restoranų tinklo “Hard Rock Cafe” savininkas Isaacas Burtonas Tigrettas (Aizekas Bertonas Tigretas), kuris apsigyveno Putapartyje ir didžiąją savo turto dalį paskyrė Satyos Sai Babos fondui.

 

Guru, kuris visuomet vilkėjo oranžinius drabužius ir nešiojo afrikietiško stiliaus šukuoseną, 1993 metais pergyveno pasikėsinimą į jo gyvybę. Tada keturi peiliais ginkluoti vyrai įsiveržė į jo privačius apartamentus ir kilus grumtynėms buvo nudurti du jo sekėjai. Galiausiai policija užpuolikus nušovė.

 

Be ligoninių ir klinikų, Satyos Sai Babos organizacija valdo geriamojo vandens programas, universitetą, muziejų, planetariumą ir tūkstančius maldos kambarių bei centrų visame pasaulyje.

 

Satyos Sai Babos labdaringa veikla pelnė jam didžiulę žmonių pagarbą ir pripažinimą, tačiau kiti piktinosi, kad jis viešų susitikimų metu scenoje esą stebuklingai materializuodavo auksines monetas ar laikrodžius.

 

Tačiau ar tikrai Satja Sai Baba turėjo galių materializuoti daiktus? Siūlome pasižiūrėti žemiau pateiktą vaizdo įrašą kur aiškiai matyti, jog tai tik viso labo geri triukai.


Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Klebonas

Tikras mėšlius apgavikas.

negeriau:D

Vis delto apgavikas :DD

Taip pat skaitykite