Apokaliptinės Vangos ateities prognozės 2022 metams: nuo paslaptingojo „Oumuamua“ iki „Facebook“ kuriamos „Metaverse“ (Foto, Video)


Kaip žmonės gali numatyti ateitį? Daugelis žmonių studijuoja astrologiją ir mano, kad planetos ir kiti dangaus kūnai turi įtakos Žemei ir mūsų asmenybėms. Tačiau per visą žmonijos istoriją buvo ypatingų žmonių, kurie turėjo galią pasakyti, kas nutiks toliau (arbe ne).

 

Kaip ir Nostradamas, kitas garsus pranašas yra Vanga arba Baba Vanga (Vangelija Pandeva Gušterova) – bulgarė, gimusi 1911 m. dabartinėje Šiaurės Makedonijoje. Ji apako per audrą būdama 12 metų ir nuo tada pradėjo matyti ateities vizijas.

 

Nuo tada ji tikėjo, kad jai buvo suteikti psichiniai ir gydomieji gebėjimai. Daugėjant jos sekėjų, ji tapo žinoma kaip „Balkanų Nostradamas“. Nors ji mirė 1996 m., būdama 84 metų, ji tariamai išprognozavo daugelį įvykių, įskaitant pasaulio pabaigą 5079 m.

 

Jos pasekėjai tiki, kad ji iš anksto numatė apie visuotinį atšilimą ir 2004 m. cunamį Pietryčių Azijoje. Jie taip pat sako, kad ji išpranašavo 2001 m.rugsėjo 11-osios teroro atakas JAV.

 

aprasymas

 

Ji taip pat teisingai numatė, kad 44-asis JAV prezidentas bus afroamerikietis (Barakas Obama). Tačiau ji neteisingai pasakė, kad jis gali būti paskutinis JAV prezidentas. Be to, ji sakė, kad „didysis musulmonų karas“ užbaigs islamo kalifatą iki 2043 m. Daug sąmokslo teoretikų teigė, kad ISIS iškilimas yra šio būsimo įvykio įrodymas.

 

Ir netrukus prieš mirtį ji pareiškė, kad 10 metų akla mergaitė Prancūzijoje paveldės jos psichinius sugebėjimus ir paskelbs apie save pasauliui. Tačiau daugelis Babos Vangos artimų žmonių, kai ji buvo gyva, tvirtino, kad kai kurių internete sklandančių pranašysčių ji nepasakė.

 

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Dabar ji paliko keletą niūrių prognozių 2022 metams.

 

Šešios Vangos prognozės 2022 metams

 

Drebėjimai ir cunamiai

 

Kai kalbame apie pasaulio prognozes, atrodo, kad stichinės nelaimės visada yra šalia. Baba Vanga prognozavo, kad 2022 metais keliose Azijos šalyse ir Australijoje kils „intensyvūs potvyniai“.

 

Dar viena pandemija

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Anot bulgarės, 2022 metais tyrėjų komanda Sibire aptiks mirtiną virusą, kuris iki šiol buvo įšalęs amžinajame įšale. Ir, žinoma, dėl klimato kaitos virusas ištrūks ir paveiks visą planetą.

 

Geriamojo vandens trūkumas

 

Mistikė prognozavo, kad kitais metais daugelį miestų ištiks geriamojo vandens trūkumas. Tai turėtų politinių pasekmių, nes daugelis valstybių bus priverstos ieškoti kitų sprendimų.

 

Ateivių invazija

 

Ta skamba kaip mokslinės fantastikos filmas. Pasak bulgarų mistikės, asteroidą, kuris turi pavadinimą („Oumuamua“), ateiviai pasiųs ieškoti gyvybės Žemėje. Tačiau tai nebūtų draugiškas kontaktas – ateiviai gali paimti žmones į nelaisvę.

 

Indiją užklups maras

 

Pasak Babos Vangos, temperatūra Indijoje pasieks 50 °C, todėl skėriai puls pasėlius ir žemės ūkio paskirties sklypus, sukeldami didžiulį badą.

 

Virtuali realybė paims viršų

 

Aiškiaregė atskleidė, kad šiais metais žmonės kaip niekad daug laiko praleis prie ekranų. Tai iš tikrųjų prasminga, nes: esame labiau namuose nei bet kada, mažai bendraujame; turime tūkstančius ekranų, kuriuos galima žiūrėti/naudoti (išmanieji telefonai, televizoriai, kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, vaizdo žaidimai); „Facebook“ turi planų sukurti „metaverse“…

 

Ne visi spėjimai išsipildė

 

Atminkite, kad ne visos Babos Vangos prognozės išsipildė. 2021-iesiems ji prognozavo, kad Europa bus ištikta musulmonų radikalų cheminių atakų ir kad Donaldas Trumpas susirgs mirtina liga. Nors Trumpas užsikrėtė koronavirusu, jis išgyveno.

 

Ji taip pat teigė, kad Europa „žlugs iki 2016 m.“. Tačiau daugelis pasekėjų tai sieja su „Brexit“. Kitas spėjimas buvo apie tai, kad Kinija 2018 m. tapo supervalstybe, o iš Veneros ateina nauja energijos forma. Nors po Babos Vangos mirties Kinijos statusas išaugo, 2018-ieji nebuvo itin svarbūs šaliai. Be to, tuo metu Veneroje taip pat neįvyko nieko ypatingo.

 

Taip pat, pagal Vangą, 2010–2014 m. turėjo įvykti Trečiasis branduolinis pasaulinis karas, kurio metu radioaktyvūs krituliai sunaikintų visus gyvūnus ir augmeniją šiauriniame pusrutulyje. Tada milžiniškas meteoritas turėjo smogti Rusijai 2019 ar 2020 m.

 

Trumpai tariant, mes nežinosime, kas bus 2022 m., kol tai neįvyks. Nors galime laukti asteroidų ir vandens trūkumo, galbūt geriau nusiteikti optimistiškai, kad metai būtų geri.

 

Šaltinis: http://technologijos.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite