Už ką beprasmiška pykti ant vyrų


Moterys linkusios dažnai susierzinti, kaupti nuoskaudas. Vyrai ne visada supranta tokio elgesio priežastis, jie be jokių rezultatų mėgina surasti logikos moterų veiksmuose. Psichologų teigimu, esama aplinkybių, kai visiškai beprasmiška pykti ant priešingos lyties atstovų, veltui eikvoti nervus. Juk būna atvejų, kai net menkiausia nuoskauda gali nulemti santykių baigtį.

 

Pavyzdžiui, pykti ant vyrų absoliučiai beprasmiška štai tokiais atvejais:

 

Neprisimena svarbių datų. Vyrai turi savitą mąstymą, leidžiantį prisiminti daug svarbių faktų, bet pamiršti net savo tėvų ar draugų gimtadienius. Todėl geriau išmokti tartum netyčia iš anksto užsiminti apie artėjančias reikšmingas datas. Vyras tikrai bus už tai dėkingas.

 

Nekreipia dėmesio į užuominas. Vyrų mąstymas yra visiškai kitoks, nei moterų (tiesmukas, nuoseklus). Dėl to beprasmiška pykti, jei jis nereagavo į paslėptą moters žodžių prasmę. Kai vėliau sužinos, jog užuominą pražiopsojo, jam bus nemalonu. Todėl moterims geriau nestatyti vyro į idiotišką padėtį, o mintis reikšti aiškiau. Tada jos bus išklausytos, o į jų pageidavimus bus atsižvelgta.

 

Nesilaiko tvarkos. Tik dešimtadalis visų vyrų pasižymi pedantiškumu ir kruopštumu. Jei jūsų vyras šiai negausiai kategorijai nepriklauso, teks susitaikyti su šiuo ypatumu. Jokie pamokslai situacijos neištaisys, o tik pablogins situaciją. Moteris turėtų pati organizuoti savo namų tvarką.

 

Nedėmesingas ir „šaltas“. Vyrai koncentruojasi į visai kitas detales, nei moterys. Dailioji lytis toms detalėms apskritai abejinga. Iš čia seka išvada, kad neatidumas moteriai aktualioms detalėms visiškai nereiškia abejingumo pačiai moteriai. Mes labai dažnai ignoruojame pačios gamtos sukurtus skirtumus tarp lyčių, dėl ko kyla begalė konfliktų visiškai tuščioje vietoje. Geriau tiesiog pasijuokti iš eilinio nesusipratimo, nei duoti valią beprasmiškiems ir neproduktyviems barniams.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Aistra savo pomėgiui. Psichologai įsitikinę, kad asmeninės erdvės išsaugojimas vyrams yra žymiai svarbesnis, nei moterims. Šis principas galioja ir tais atvejais, kai vyras turi darnius, laimingus santykius. Turėdamas pomėgių, hobių, asmeninės erdvės, jis jaučiasi pasitikintis, stiprus ir nepriklausomas. Norint išlikti šalia vyro, reikia suteikti jam galimybę pabūti savo asmeninėje erdvėje, laikinai atsiriboti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Galima aprašyti dar daugiau situacijų, kai pyktis ant kitos lyties atstovų yra visiškai beprasmiškas ir nepagrįstas. Prieš įsižeidžiant ant vyro, vertėtų pamėginti įsivaizduoti save jo vietoje. Moteriai būtų naudinga bent jau pamėginti išsiaiškinti, kas paskatino priimti vieną ar kitą sprendimą. Ir jokiu būdu nebrukti kitam žmogui savų patarimų ar išvadų.

 

Neįmanoma sukelti skandalo be realios priežasties. Užuot pykus, geriau aiškiai, suprantamai išreikšti savo nepasitenkinimą, tačiau tai neturėtų skambėti kaip kaltinimas. Tokiais atvejais moterį branginantys vyrai pakoreguoja savo elgesį tokiu būdu, kad nebesuteiktų nemalonių pergyvenimų. O jei jau taip atsitiko, kad užplūdo pyktis ir nuoskauda, geriau atsišaudyti juokeliais ir pasijuokti.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kaunietis

O už ką beprasmiška pykti ant moterų? Turbūt už viską – pyktsi nepyksi joms kas.

povas

matyt todėl ir bandoma ”išpopuliarinti” vaivorykštukus— vyrai supranta vyrus, moterys supranta moteris–gyvenimas bus iiilgas ir laaaaiiinnngas…..

Taip pat skaitykite