Gamyklos pradėjo nuomoti robotus, o ne samdyti žmones


Šiai dienai daugelyje gamyklų labai trūksta finansinių išteklių. Todėl ir buvo priimtas sprendimas, kad geriau žmonių nesamdyti, o nuomotis robotus. Taip yra todėl, kad verslo savininkai negali pakelti šiuolaikinių atlyginimų.

 

Žinoma, šiai dienai ne visos gamyklos gali išsinuomoti pakankamą skaičių robotų, kad įmonė galėtų visiškai dirbti. Nepaisant to, rinkoje pasirodė labai populiari paslauga, galite išsinuomoti robotą tiesiogine prasme už 10 USD per valandą. „Formic Technologies“ savo ruožtu užsiima specialių robotų gamyba, kurie vėliau išnuomojami kitoms įmonėms ir papildomai siūlo techninę pagalbą.

 

Čikagoje įsikūrusiai bendrovei „Polar Hardware Manufacturing“ pavyko pasinaudoti siūloma nauda. Jie štampuoja metalą ir moka savo darbuotojams daugiau nei 20 USD per valandą, todėl robotų naudojimas yra labiau pelningesnis. „Westec Plastics of Livermore“, JAV, taip pat suprato, kad robotų darbo eiga yra tinkamas sprendimas. Skaičiavimai parodė, kad tokiu būdu per metus dėl darbo jėgos galite sutaupyti 60 tūkstančių dolerių už kiekvieną nuomojamą robotą. Kompanijos atstovai teigė, kad vienas robotas gali dirbti 24 valandas, o tai reiškia tris pamainas ir vienu metu pakeisti tris darbuotojus. Be to, tokie „darbuotojai“ neprašo priedų prie atlyginimo.

 

Verta paminėti, kad šios vasaros pradžioje San Franciske startuolis „Clockwork“ pristatė savo pirmąjį kūrinį – robotą, kuris per 10 minučių nudažo nagus ir už tai reikalauja tik 8 USD, o tai yra daug pigiau nei manikiūrininko paslaugos.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
.,.,

Tai yra viduriniosios klases naikinimas.

Taip pat skaitykite