Kaip teisingai suformuluoti savo norą Visatai


– Dieve, kaip noriu šokolado!

 

Tokiais žodžiais mus pasitiko Santo Domingo oro uosto muitinės darbuotoja. Vietos laikas – beveik pirma valanda nakties.

 

– O aš, beje, turiu, – pasakau.

 

Nusiimu kuprinę, atsegu ir ištraukiu šokolado puselę. Tvarkydama šaldytuvą prieš išvykimą kažkodėl ją prigriebiau, pagalvojau, kad gal pravers kelionėje, bet taip ir nesuvalgiau.

 

– Ak!!! – sušunka muitininkė, dėdama atvykimo spaudą. – Tai man? Šokoladas! Ačiū, aš dirbu jau 10 valandų, nebeturiu jėgų.

 

Kodėl apie tai kalbu? Norus Visatai reikia formuluoti balsu ir maksimaliai aiškiai. O Visata jau pati susigaudys, kodėl geriausias būdas pristatyti jums šokolado gabaliuką – pervežti jį per pusę Žemės rutulio.

 

Psichologės Eugenijos Brait instrukcijos. Galite priimti jas kaip pasaką arba kaip vertingiausią pasaulyje informaciją.

 

Kad norai pildytųsi, juos reikia teisingai suformuluoti. Taigi, geriausia norų „užsakymo“ iš Visatos instrukcija atrodo taip:

 

1. „Užsakymo“ metu turi būti tik VIENAS noras.

 

Kaip dažniausiai galvojame norus? Štai tipinis pavyzdys: „Noriu septynių milijonų. Už tris nusipirksiu prabangų butą prestižiniame rajone. Už vieną – išsvajotą automobilį. Už porą pasivažinėsiu po pasaulį, už…“ Stop! Šį norą sudaro krūva kitų norų, kurie gali būti visiškai nesusiję su pradiniu. Išeina kažkokia matrioška. Tokia daugiasluoksnė konstrukcija neveikia! Kad kiekvienas iš atskirų norų išsipildytų, su juo reikia padirbėti atskirai. Kodėl?

 

Įsivaizduokite, kad esate tėvas. Ateina jūsų vaikas ir prašo 5 eurų. Tarkime, vaikas sugalvojo pastatyti namuką žiurkėnui ir jam reikia lentelių, vinių, plaktuko… Vaikas paskaičiavo, kad 5 eurai – kaip tik ta suma, kurios turi pakakti visoms reikmėms. Bet jūs – tėvas – žinote, kad plaktukas namuose jau yra, lentelių galima atnešti iš darbo, o vinims pakaks vos 1 euro. Taip žiurkėnas gauna naujus namus, vaikas patiria malonumą ir kūrybinį procesą, o jūs – pasitenkinimą radęs ekonomišką sprendimą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tas pats vyksta tarp jūsų ir Visatos, kuri ir yra pagrindinė mūsų gaunamų gėrybių įteikėja. Ir Visata visada rinksis racionaliausią sprendimą. Taigi, išskaidykite savo daugiasluoksnį-daugiakomponentį norą į sudedamąsias dalis. Kiekviena sudedamoji turi būti kuo elementaresnė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

2. Noras neturi būti kitų norų išsipildymo sąlyga.

 

Pabandykime išsiaiškinti. Klausimas: kam man reikia septynių milijonų? Atsakymas: įsigyti butą, mašiną, įsteigti verslą, padėti dalį sumos į banką, grąžinti skolas… ir t. t. Dabar su kiekvienu iš jų (butas, mašina, verslas, bankas, skolos) reikia dirbti atskirai. Tęsiame pavyzdį. Klausimas: kam man butas? Atsakymas: kad išsikraustyčiau iš tėvų. Kitas klausimas: kam man reikia išsikraustyti iš tėvų? Atsakymas: kad turėčiau daugiau asmeninės laisvės. Dar vienas klausimas: kas nutiks, kai mano noras išsipildys? Atsakymas: aš… (ką jūs?) Vos tik jūsų atsakymas buvo išreikštas JAUSMU, jį galima laikyti „elementariu“, t. y. labiausiai trokštamu noru, kurį ir reikia „užsakyti“.

 

3. Noras jums turi sukelti TIK jausmą, o ne mintis apie naujus norus.

 

Taigi, kas jums nutiks, kai jūsų noras išsipildys? Teisingas atsakymas: „Aš JAUSIUOSI… laimingas! JAUSIU pasitenkinimą!..“ Na, arba ką nors panašaus. Dar kartą grįžkime prie septynių milijonų. „Kai turėsiu „daiktą A“ (t. y. septynis milijonus), dar galėsiu turėti „daiktą B, C, D“. Matote? Jokių ypatingų jausmų, išskyrus jausmą, kad su šiais pinigais reikia dar ką nors nuveikti. Ir tai aiškus signalas, kad NORAS YRA NETEISINGAS.

 

Štai jeigu atsakymas skambėtų: „Ooooo! Visus šiuos pinigėlius sudėsiu į stiklinę, pastatysiu ją ant stalo ir kiekvieną dieną kaifuosiu tiesiog į juos žiūrėdamas…“ – tada taip, tai teisingas noras. Bet ar to norite? Nors jeigu norite būtent pinigų, jų ir užsakykite. Ko gėdytis? Lygiagrečiai galima užsakyti butą, mašiną, verslą, skolų grąžinimą ir visa kita. LYGIAGREČIAI!

 

Jeigu butas – tai tik BŪDAS atsikratyti tėvų globos, reikia užsakyti (DĖMESIO!) – ne butą, bet TĖVŲ GLOBOS ATSIKRATYMĄ. Juk galima gauti butą, bet globos neatsikratyti. Tėvai ir naujame bute gali kištis į jūsų gyvenimą. Net jeigu tas butas bus pasaulio pakraštyje! Taigi apgalvokite savo noro rezultatą – Visata pildys būtent REZULTATĄ. Jeigu norite sutikti princą su sidabriniu BMW automobiliu ir už jo ištekėti, tai jūsų noras – NE sutikti princą, o IŠTEKĖTI už jo. Jaučiate skirtumą?

 

4. Noras turi būti „ekologiškas“.

 

Tai reiškia, kad jūsų noro rezultate niekas neturi nukentėti. Kaip išvengti netyčinio žalos sukėlimo kitiems? Deja, išvengti visų gyvenimo nemalonumų neįmanoma, taip jau yra. Ir visai gali būti, kad jūsų didžiulis troškimas gauti butą išsipildys netikėtai mirus jūsų artimajam ir palikus jums palikimą. Bet! Svarbu atsiminti, kad viską bet kuriuo atveju kontroliuoja Visata. Jūsų noras visada bus pildomas racionaliausiu būdu, bet atsižvelgiant į visų veiksmo personažų gyvenimo scenarijus. Tad atsipalaiduokite ir priimkite viską taip, kaip yra. Tai yra dėkingai.

 

Keli žodžiai apie tai, kodėl nereikėtų sąmoningai kelti nemalonumų. Tarkime, jūs mirštate norėdami kam nors pridaryti nemalonumų. Tarkime, jūs tikite, kad esate visiškai teisus. Ir kad „objektas“ to nusipelnė. O dabar pagalvokite: jūsų teisumas – teisingiausias teisumas pasaulyje? Ir manote, kad turite teisę bausti ir pasigailėti žmonių savo nuožiūra? Paleisdami savo norų bumerangą turėkite omenyje, kad šie skraidantys įrenginiai turi vieną blogą savybę – jie sugrįžta. Tad tegul visi jūsų bumerangai būna tik geri, kad netektų bijoti, jog jie sugrįš.

 

5. Noras turi būti nukreiptas tik į jus, o ne į trečiuosius asmenis.

 

Dažnai kyla tokių norų: „Noriu, kad mano vaikas…“, „Noriu, kad mano vyras…“. Pažįstama, taip? Taigi, TOKIE norai NEVEIKIA! Tai ką daryti, – paklausite jūs. Negi tai beviltiška? Na kodėl gi, visai ne. Tiesiog savo norą reikia šiek tiek pakeisti. Jis turi būti susijęs su jumis, o ne su jūsų vaiku, vyru, tėvais, viršininku ir t. t. Tai gali atrodyti maždaug taip: „Noriu visus namų ruošos darbus atlikti kartu su vyru“ ir pan. Žodžiu, nukreipkite „rodykles“ į savo jausmus, kylančius iš šio noro, ir viskas.

 

6. Norėti reikia maksimaliai
Vienas geras žmogus pasakė: „Norėti reikia daug ir dažnai. Norėti reikia maksimaliai. Visko vis tiek negausi. Bet kuo daugiau nori, tuo daugiau gauni.“ Ir tai tiesa! Jeigu norite mašinos – lai ji būna, jūsų nuomone, geriausia. Ką sakote? Tokiai neturite pinigų? O senai turite? Irgi ne? Tada koks skirtumas? Užuot norėję ko nors vidutiniško, palinkėkite sau ko nors verčiančio iš kojų! Visata neapimama ir neišsenkama. Ir beribė, kaip jau supratote. Visos ribos, kurias turite gyvenime, – tai ribos, susijusios su prastu jūsų fantazijos skrydžiu. Tad patraukite į save aukščio vairą ir kilkite į padanges!

 

Papildomos rekomendacijos:

 

Noras neturi būti pririštas prie laiko. Dažnai mes norime ką nors gauti tam tikru laiku. Tai yra labai žmogiška, bet… Pirma – laiko sąlyga sukuria noro išsipildymo laukimo situaciją. O noras turi būti „paleistas“. Antra, Visata vis tiek išpildys jūsų norą taip ir TADA, kai tai bus optimalu visiems, įskaitant ir jus. Suteikite jai šią galimybę – atsipalaiduokite ir neprisiriškite prie laiko rėmų. Neatsisakykite galimybių! O kaip atskirti galimybę nuo „ne galimybės“? Pirma, atidžiai stebėkite pokyčius savo gyvenime, „atsitiktinumus“, „staiga“, „kažkaip savaime“. Tai jau pradžia. Nesikabinkite už praeities, džiugiai priimkite pokyčius. Tai Visata jau pradeda suktis ir formuoti įvykius bei aplinkybes taip, kad gautumėte trokštamą. Nekurkite asmeninių įvykių klostymosi scenarijų. Netrukdykite Visatai pildyti jūsų noro JUMS GERIAUSIU BŪDU. Pasitikėkite savo jausmais. Tai labai svarbu! Bet kadangi mus visus mokė labiau pasitikėti smegenimis, kurį laiką bus sunku.

 

Pradėkite nuo mažiausio. Kuo didesnis jūsų noras, tuo sunkiau jį išpildyti, tuo mažiau tikite savo jėgomis, tuo didesnė tikimybė, kad praleisite palankias galimybes. Tad pradėkite nuo menkniekių. Nė vienas dailininkas nepradeda tapyti ant didžiausios drobės, visi pradeda nuo eskizų. Pildydami savo smulkius norus, pirmiausia pajusite savo galią ir tai jums suteiks pasitikėjimo. Antra, pradėkite labiau pasitikėti savimi. Juk jeigu galite paveikti smulkias situacijas, galite paveikti ir rimtesnes. Trečia, atsiras ypatinga „galimybių“ nuojauta.

 

Taigi, dabar jūsų didžiausias rūpestis – palinkėti sau tai, ko nori siela. O kai visa tai pradės pildytis – palikite šį galvosūkį Visatai. Tam ji ir yra Visata! Nesakykite sau: „To noriu taip seniai, kad nėra apie ką dabar galvoti.“ Netgi didžiausi norai, kilę iš rožinės vaikystės, turi būti peržiūrėti.

 

Būkite laimingi!

 

Šaltinis: http://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite