Anapusinio gyvenimo vyrą sutiko būtybės didžiulėmis juodomis akimis


Žmogus, patyręs beveik mirties patirtį, yra tikras, kad pomirtiniame pasaulyje jį sutiko keistos figūros, esant pilkai tamsoje.

 

Steve’as dirbo apsaugos darbuotoju Naujajame Orleane ir buvo sužeistas, kai parduotuvę užpuolė ginkluoti plėšikai. Jis pradėjo su jais ginčytis, o po to jie šovė į jį, palikdami jį mirti tiesiai ant grindų. Steve’ą laiku rado gydytojai ir jis sugebėjo išgyventi, tačiau vis tiek kelias minutes jis buvo klinikinės mirties būsenoje.

 

Artimos mirties patirties tyrimų fonde Steve’as rašė, kad jis yra vietoje, panašioje į „juodąją dėžę“ ir labiau panaši į tuštumą. Tačiau jis nieko nejautė. Steve’as žinojo apie save, tačiau neturėjo fizinio kūno. Jis stebėjosi, kur jis pateko. Po to pasirodė ilga vertikali šviesos linija. Tada jis pradėjo atsidaryti kaip durys. Iš skylės išlindo dvi galvos ir pradėjo žiūrėti į Steve’ą.

 

Abiejų būtybių akys buvo didžiulės. Jie lėtai paliko skylę, kuri tada visiškai dingo. Šviesa pradėjo sklaidytis ir vėl liko pati tamsa. Staiga Steve’as grįžo į kūną, tačiau jis yra tikras, kad jam pavyko pamatyti dalelę pomirtinio gyvenimo ir dabar jis tiki, kad jis egzistuoja.

 

Savo ruožtu mokslininkai nėra tikri, ar pomirtinis pasaulis tikrai egzistuoja, ir mano, kad tokios Steve vizijos yra gana normalios. Daktaras Samas Parnia kalba apie tai, kaip smegenys stengiasi kuo ilgiau išsilaikyti prieš numirdamos, todėl ir pateikia skirtingas vizijas. To priežastis taip pat yra ta, kad į organizmą pradeda tekėti mažiau deguonies, o tai lemia smegenų grandinių išjungimą.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anapusinis vyras

Anapusinio gyvenimo vyrą sutiko. Po to pasirodė ilga vertikali šviesos linija. Tada jis pradėjo atsidaryti kaip durys.

Tiems kas nesuprato

Anapusinis vyras atsidare kaip durys.

Taip pat skaitykite