Testas: Pasirinkite muilo burbulus ir mes jums pasakysime, ko turėtumėte atsikratyti

Tikriausiai nėra nė vieno žmogaus, kuris, būdamas vaikas, nemėgo muilo burbulų …

 

Kviečiame atlikti patrauklų testą, kuris padės nustatyti, kas jus stabdo gyvenime, ko turėtumėte atsikratyti, kad būtų lengviau „kvėpuoti“.

 

Pažvelkite į nuotrauką ir pasirinkite muilo burbulų vaizdą, kuris, jūsų manymu, labiau personifikuoja jūsų gyvenimą. Rinkitės apgalvotai! Pasirinktas vaizdas paveiks rezultatą …

 

Taigi pasiruošę ?!

 

1 paveikslas: „Įgyvendinimas“

 

Esate žmogus – idėjų generatorius. Galvoje sukasi daugybė įdomių minčių, tačiau kokia nesėkmė, dėl tam tikrų priežasčių jos nevirsta realybe. Visos jūsų idėjos lieka fantazijos lygyje.

 

Jums tiesiog reikia drąsos įveikti tingumą. Pradėkite veikti, jūs galite pasiekti gerų rezultatų, tereikia tiesiog patikėti savimi ir pradėti judėti pirmyn!

 

2 vaizdas: „Lašas savimeilės“

 

Esate malonus ir paslaugus žmogus, visada pasiruošęs padėti. Jūs visada darote ką nors, kad palengvintumėte kažkieno gyvenimą ir dėl tam tikrų priežasčių pamirštate apie savo. Jums tereikia lašo savanaudiškumo. Būti „Motina Terese“ tikrai gera, tačiau be fanatizmo.

 

Pradėkite pirmiausia galvoti apie save, keiskite gyvenimo prioritetus. Ir jūsų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę.

 

3 paveikslas: „Ramus, tik ramus“

 

Jūs labai dažnai nervinatės dėl smulkmenų, paversdami savo gyvenimą vienu dideliu „nerviniu tašku“. Malonios smulkmenos nustojo patikti …

 

Rūpinkitės savo mąstymu, nusiteikite pozityviai, atitraukite nuo gyvenimo neigiamas emocijas. „Perdažykite“ pilkus savo gyvenimo tonus „vaivorykštės spalvomis“, kitaip depresija jums garantuota.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite