Gaudami kažką nemokamai, jūs kaupiate savo viduje skolą bei prarandate energiją

Mums visiems patinka gauti kažką nemokamai, tačiau ar daug kas pagalvojame, jog tai tik padidina mūsų vidines energetines skolas?

 

Deja, visas skolas anksčiau ar vėliau teks grąžinti – ir tikrai nebūtinai pinigine išraiška. Sumokėti galite kažkuo, kuo visai nenorėsite (sveikata, santykiais, karjera, laime, saugumu, ar net gyvybe). Taigi, kai kitą kartą ieškosite kažko nemokamai ar už žymiai mažesnę kainą, pasvarstykite, ar tikrai norite įsiskolinti savo energija. Taip pat dirbdami vien iš idėjos, nemokamai dalindami savo resursus, nesąmoningai įklaipinate kitus žmones į panašias skolas (jūsų karmai tai nepatiks).

 

Atsiskaityti, žinoma, galima ne vien pinigais, tačiau būtent jie yra pats lengviausias būdas tą padaryti. Šia tema būtina prisiminti keletą pagrindinių taisyklių:

 

– Nesisavinkite energijos nemokamai. Pavyzdžiui, jei žiūrite piratinius filmus ar skaitote piratines knygas, jūs būtent tai ir darote.
– Nebijokite prašyti už savo darbą atlygio, grąžinkite visus pasiskolintus daiktus ar pinigus, neišsisukinėkite nuo mokesčių ir pan.
– Nesistekite padėti žmonėms, jei jie to neprašo (už pagalbą taip pat nesidrovėkite priimti atlyginimo).
– Stenkitės nesiskolinti ir neskolinti pinigų.

Šaltinis: www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite