Kokioms moterims peršasi vyrai

Moterys dažnai susimąsto, kodėl gi mylimasis nesiperša? Juk ji viską dėl jo daro: ir myli beprotiškai, ir rūpinasi, ir priima tokiu, koks jis yra, ir niekada nepyksta, jei nueina pasėdėti su draugais, ir skaniai maitina, ir lovoje – nepasotinama tigrė, o jis vis nesiperša.

 

O viskas dėl to, kad vyrai ne visada veda tą, kuri viską jam daro ir duoda, tikina psichologė Viktorija Kirsta. Taip, jis gali būti neregėtai dėkingas ir netgi mylėti, bet vis tiek neskuba. O štai moteriai, kuri padaro jį geresniu ir kuri pažadina jame norą pačiam rūpintis ir saugoti ją – šiai moteriai jis pasipirš net negalvodamas. Jei vyras jaučia, kad norisi šią moterį saugoti, globoti, rūpintis ir tiesiog padaryti, kad ji būtų laiminga – jam tai akivaizdus ženklas, kad pagaliau surado, ko taip ilgai ieškojo. Ir dėl to jis ją veda, kad moteris niekur nuo jo nebepradingtų. Kaip matote, kalba eina visai ne apie tai, kiek visko padarysite savo vyriškiui ir kaip smarkiai stengsitės jam įtikti.

 

Vyras išties įsimyli ir pasiūlo tapti žmona bei savo vaikų motina tik sutikęs tą moterį, kuri būtent jame pažadina troškimą nuveikti kuo daugiau jos labui. Ir kuo daugiau visko daro, kuo daugiau savo meilės ir rūpestingumo jai dovanoja, jausdamas, savaime aišku, ir jos analogišką reakciją bei dėkingumą, tuo labiau ir stipriau vyras įsimyli.

 

Kitaip sakant, visiškai nesvarbu, ar mokate nuostabiai gaminti, myluoti jį lovoje ir rūpintis kaip didžiausiu lobiu. Svarbu visai kas kita – ar mokate priimti būtent jo meilę jums? Ar mokate pažadinti jame tuos geriausius bruožus, apie kuriuos jis iki šiol galbūt net pats nieko neįtarė, kol jūsų nesutiko – švelnumą, rūpestingumą, dosnumą, norą padėti ir apginti? Kad vyrui kiltų noras jus vesti, jis turi pajausti, kad būtent greta jūsų pabunda visi tie bruožai, kad būtent šalia jūsų jis tampa geresnis. Ir patikėkite, vyrai išties tai pastebi ir jiems tai labai svarbu. Juk jeigu anksčiau jam niekad nešaudavo mintis kam nors „nuskinti žvaigždę nuo dangaus“, o jums pasirodžius staiga toks noras kilo, tai jam tai išties labai daug reiškia. Dėl to išmokite iš pradžių priimti vyro meilę, o jau paskui dovanokite saviškę. Ir nereikia jam pastoviai kartoti: „Nereikėjo tau to daryti, pati būčiau susitvarkiusi“, nes taip ir teks visą likusį gyvenimą pačiai tvarkytis. O juk vyras nori atlikti jūsų labui žygdarbį, pasijausti jūsų herojumi, būtent tuo princu ant balto žirgo, kurio taip ilgai laukėte. Tai suteikite jam tą galimybę.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Suteikite galimybę pajausti, kad priimate jo rūpestingumą, meilę ir pagalbą. Pajausti, kad jis jums reikalingas – štai tada jis supras, kaip stipriai jūs jam reikalinga. Juk tik greta jūsų jis gali pilnai atsiskleisti. Ir jeigu jūsų santykiai plėtosis būtent pagal tokį scenarijų – kur bus vietos vyro žygdarbiams, kur jis galės jumis rūpintis, kur jūs priimsite tai su meile ir dėkingumu – štai tada šansų, jog santykiai baigsis santuoka žymiai padaugės. O svarbiausia – abu tokiuose santykiuose būsite išties laimingi. Sėkmės!

 

Šaltinis: https://www.delfi.lt/gyvenimas/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ABaryan

Delfi šudasklaida

suopis

Vyras imą moterį tą, kuri pajėgi pagimdyti bei išauginti jo palikuonis. Visa kita paistalai. Tie vyrai, kurie ima į žmonas pieštukus ir anoreksikęs, yra biologiniai lavonai, nes prarado vyrišką pradą…

Belytis

Arba neturėjo lyties nuo gimimo, yra belyčiai vyrai, angliškai save vadina “gėjais”.

Damn

Dvieju idijotu paistalai, mano zmona plona kaip pie6tukas, bet pagimde man du grazius vaikus, jai jums storos karves patinka taip ir sakykit.

Taisyklė

Nėra čia jokių taisyklių, išskyrus vieną, o ta viena taisyklė sako, kad nėra čia jokių taisyklių.

Taip pat skaitykite