Džonas Lenonas ir Jėzus Kristus

Turbūt niekas nepaneigs, kad Džonas Lenonas (John Winston Lennon) ir Jėzus Kristus – tai dvi ikonos, palikusios ryškų pėdsaką pasaulio istorijoje ir daugelio žmonių širdyse. Nors šie du žmonės gyveno skirtinguose laikmečiuose ir aplinkose, panašumų jų charakteriuose, idėjose ir gyvenimuose, tikrai netrūksta. Šių metų pradžioje Mokytojas Ryuho Okawa perdavė dvasinį pranešimą iš Džono Lenono, kuriame buvo atskleista, jog Džonas Lenonas yra Jėzaus Kristaus dvasios atšaka. (Jėzus Kristus yra devintosios dimensijos dvasia ir gali savo dvasią skaidyti į mažesnes atšakas.) Taigi, tam tikra prasme, Džonas Lenonas buvo XX a. atgimęs Jėzus Kristus.

 

Dvasinė misija ir gyvenimo panašumai

 

Tiek Jėzus Kristus, tiek Džonas Lenonas buvo savo laikmečio inovatoriai ir revoliucionieriai, laužę nusistovėjusius standartus, taisykles, įstatymus, ir palikę gilias meilės, neprievartos, antirasizmo ir taikos žinutes. Abu jie mokė meilės, tik vienas jų tą darė per muziką, o kitas – per savo pamokslus, pamokymus ir pavyzdžius. Abi šios žvaigždės žemėje švietė ryškiai, deja, gana trumpai. Jėzus Kristus buvo nukryžiuotas 33-iejų, o Džonas Lenonas – nušautas 40-ties. Abu jie buvo garbinami, tačiau nestokojo ir tų, kurie juos kritikavo, ar laikė jų ideologijas pavojingomis. Jų mąstymąs ir įžvalgos gerokai lenkė laikmečius, kuriuose jie gyveno, nes tiek Jėzus Kristus, tiek Džonas Lenonas – abu jie buvo atėję “sudrebinti” pasaulio.

 

Polas Makartnis – meilės misionierius

 

Džono Lenono dvasinio pranešimo metu buvo atskleista ir tai, kad Polas Makartnis (James Paul McCartney) anksčiau buvo inkarnavęs kaip Apaštalas Paulius. Džono ir Polo artistinių skonių sinergija, pagimdžiusi The Beatles atliekamas dainas, buvo kur kas gilesnė, nei tik ryšys tarp senų mokyklos draugų. Polas visada sakydavo, kad jis buvo didelis Džono fanas, žavėjosi jo asmenybe, idėjomis ir talentais. Iš tikrųjų, tas jų santykis buvo tarsi Apaštalo Pauliaus svajonės išsipildymas: mokytis tiesiogiai iš paties Jėzaus.
Net ir gerokai perkopęs septintą dešimtį, Polas Makartnis ir toliau rengia savo muzikinius turus po pasaulį, tęsdamas meilės misionieriaus misiją: “All you need is Love” (Visa, ko jums reikia, yra meilė).

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šaltinis: http://laimesmokslas.blogspot.com/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Goda

Esu skaiciusi, kad Lenonas, toli grazu, nebuvo joks genijus, tik labai ismaningai daug ideju savindavosi, perdirbdavo kazka i savo stiliu ir gimdavo jau Jo kuriniai. O kad jis buvo negeras zmogus tai zino visi, kas daugiau domisi jo praeitim. Ir atsiradusi Joko Ono jo gyvenime (kurios kaip ir anksciau tebenekencia beveik visas pasaulis, bent jau didzioji dauguma), tik parode, koks koki pritrauke…

eik jau eik

ojojojojoj, kokie niekalai

Kvailas

Genijai visada atrodo kaip “ateiviai”, juos sugeba suprasti po 100 ar 1000 metų. Kartais niekada.

Protingas žmogus prisitaiko prie sąlygų, kvailas mėgina sąlygas keisti: visas progresas tik dėl “kvailų”.

Unnamed

O kas tada buvo jis? ? ? stivenas hokingas? ?

Taip pat skaitykite