Kaip suprasti, kad visuotinis traukos dėsnis tikrai veikia Jūsų gyvenime?

Visuotinis traukos dėsnis skelbia, jog Jūs savo gyvenime gaunate tiktai, ką patys į jį pritraukiate. Negatyvios mintys bei veiksmai pritraukia nemalonią patirtį ir Jums kenkti pasiruošusius žmones. Tuo tarpu pozityvus mąstymas bei geranoriški veiksmai atneša džiugius įvykius ir malonias pažintis. Neveikti šis dėsnis negali.

 

“Mūsų pačių mintys suteikė mums formą. Mes tampame tuo, ką mes mąstome. Kai protas yra aiškus, džiaugsmas seka mus kaip šešėlis, niekada neatsilikdamas!” – kažkada mokė Buda.
Jei esate įpratę skųstis ir tai darote jau ilgą laiką, ši negatyvi energija ir toliau bus Jūsų gyvenimo vedamoji jėga, užgožianti visas gražias mintis. Jūs iš inercijos aplinkui save matysite tik tai, kas bloga, neteisinga ir negražu.

 

Remiantis visuotinio traukos dėsnio veikimo principu, mes galime pasiekti ir gauti viską, ką tik įsivaizduojame. O jei tie mūsų vaizdiniai tik nemalonūs ir pikti..? Gal jau laikas juos pakeisti kažkuo gražesniu bei pozityvesniu? Keisdami vien savo minčių pobūdį Jūs galite pasiekti labai daug nuostabių dalykų:

 

-Pagerinti psichinę ir fizinę sveikatą;
-Atgauti pasitikėjimą savimi ir atsikratyti nerimo;
-Sustiprinti santykius su artimaisiais;
-Susirasti antrą pusę;
-Pagerinti materialinę padėtį.

 

Taigi, įvertinkite, kokių minčių daugiau sukasi Jūsų galvoje – pozityvių ar negatyvių. Jei jau skaitote šį straipsnį, tikėtina, kad sukate tinkama linkme. Jeigu iki šiol nebuvote labai pozityvus, tų žadėtųjų rezultatų gali tekti kurį laiką palaukti. Tiesiog po truputį ženkite pokyčių keliu ir stebėkite, kas vyksta Jūsų gyvenime. Toliau pateikiame keletą patarimų, padėsiančių Jums tinkamai pasinaudoti traukos dėsnio veikimu:

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

-Kreipkite savo dėmesį į tuos gražius dalykus ar įvykius, kuriuos norėtumėte pritraukti į savo gyvenimą. Pradžioje negatyvios mintys tikrai neleis sklandžiai to padaryti. Neklausykite jų. Tegul sau murma. Negaudamos pakankamai Jūsų palaikymo vis tiek nutils po truputį.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

-Būkite dėkingi už tai, ką jau turite gero ir gražaus. Jei kažkas nepatinka, pasistenkite suprasti, ko iš to galite išmokti ir dėkokite už tas pamokas. Dėkingumo energija yra pozityvi ir labai galinga. Jos pagalba transformuokite savo turimą negatyvą į pozityvą.

 

-Susidraugaukite su Visata. Svarbu suvokti, jog vyksta tik tai, kas yra reikalinga. Niekas niekada nesiunčiu Jums nelaimių ar kitokių nesklandumą tam, kad tiesiog pakenktų. Visada klauskite savęs: “Ką gero man atnešė ši situacija? Ką naudingo aš supratau?”

 

-Pasistenkite dažniau pabūti su savimi dabartyje. Juk nesvarbu, kas su Jumis įvyko anksčiau – tai jau nebevyksta. Nervindamiesi ir skaudindamiesi nieko nebepakeisite. Vietoj to, verčiau pajuskite, kokia ramybe yra užpildyta “dabar” akimirka.

 

Parengta pagal http://www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kalbininkas

Gal pradėti reikia nuo to, kad lietuvių kalboje žodis “vydėti” reiškia “matyti” arba “žiūrėti”. Taigi būsime sveiki, kuomet sveikai suprasime mūsų bočių pakvietimą: “eikime pavydėti, kaip kaimynas gyvena”.

xxx....

ne ”vydeti”, bet ”veizeti”… eikim paveizeti, kaip kaimynas gyvena..

Taip pat skaitykite