Soliaro keitimas

Astrologų nuomonės dėl soliaro keitimo* išsiskiria: vieni teigia, kad tai – būdas, leidžiantis kardinaliai pakeisti savo gyvenimą, o, kitų nuomone, nereikia žaisti su likimu, nes tai, kas lemta, vis tiek bus skirta žmogui išgyventi. Ar iš tiesų veikia prognozės keitimas? Ar soliaro keitimas ir yra ta kertinė ašis, kai išskridus į kitą šalį kardinaliai pasikeis gyvenimas ir nuo šiol jūs gyvensite gražiai ir laimingai?

 

*Soliaro keitimas – tai gimtadienio prognozės keitimas.

 

Kiekvienais metais per gimtadienį saulė grįžta į tą patį laipsnį, kokiame buvo gimimo metu. Šis momentas gali svyruoti paros laikotarpyje – tarkime, jūs gimėte 1986-05-06, 03:36 val. nakties, tačiau šiais metais saulė gali grižti į tą patį laipsnį 2019-05-06 02-08 val. Taigi grįžimo laikas gali šiek tiek skirtis. Esmė ta, kad būtent tuo momentu jūs galite būti kitoje pasaulio šalyje, nei gimėte, todėl nuo to priklausys jūsų metų įvykiai ir poreikiai.

 

Astrologija, kaip ir bet koks kitas dalykas gyvenime, nėra absoliuti.

 

Astrologija yra įrankis savo gyvenimo kokybės gerinimui bei savęs suvokimui – kaip ir psichologija ar filosofija. Tinkamomis aplinkybėmis, sveiku požiūriu bei gebėjimu suvokti savo prigimtį galima koreguoti save ir taip pasirinkti (pritraukti) palankesnes aplinkybes. Taigi soliaro keitimas gali labai padėti tokiais atvejais, jeigu jūs niekaip negalite susilaukti vaikelio, jeigu niekaip nerandate tinkamos poros ar profesinio pašaukimo arba kaip tik šiuo metu esate “ant bangos” ir nenorite to prarasti. Be jokios abejonės, visada veiks jūsų prigimtinis gimimo žemėlapis, reikalingos išmokti pamokos ir jūsų vidinė kokybė, tačiau tada, kai prognozė labai prasta, astrologas gali rekomenduoti per gimtadienį išvykti į kitą šalį.

 

Kita soliaro keitimų pusė yra tokia, kad tai yra taip pat ganėtinai “lengva duona” –

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

kaip ir bendrųjų prognozių rašymas liaudžiai ar lindimas į eterį. Lengva sudominti žmogų tuo, kad tiesiog išvykęs į kitą pasaulio kraštą jis pabėgs nuo sunkumų ir jam nereikės pačiam spręsti bėdų. Vis dėlto astrologas gali patarti, suteikti galimybę suvokti dabartinę situaciją, tačiau negali nuspręsti už žmogų. Žmogus pats priima atsakomybę, tačiau tiesa tokia, kad keičiant soliarą iš tiesų aplinkybės dėliojasi taip, kaip jūs ir pageidausite… Kitas klausimas – ar kasmet taip ir skraidysite, jei tik kažkas prognozėje nepatiks? Ar tai nėra bėgimas nuo sunkumų, bėgimas nuo savęs? Neatmetama ir dar viena versija, kad soliaro keitimas iš tiesų įgalina žmogų keisti savo požiūrį ir užsiprogramuoti teigiamai, o tai, be jokios abejonės, visada yra naudingiau nei pesimizmas. Tačiau sveiko proto prarasti nereikėtų. Kartą pakeitęs soliarą ir tai patyręs žmogus gali pajausti didelę vidinę galią, kad daug kas priklauso nuo jo paties, o ne tik nuo išorinių aplinkybių.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Į soliaro keitimą galima žiūrėti iš įvairių pusių, taip pat kaip ir į viską gyvenime.

 

Karminė pusė sakytų, kad kiekvienam skirti išgyventi tam tikri iššūkiai. Psichologiniu požiūriu, soliaro keitimas gali suveikti taip, kaip Placebo efektas. Astrologiniu požiūriu, be jokios abejonės, veiks nauja prognozė, tačiau senoji taip pat lieka kažkur šešėlyje ir tarsi dubliuojasi. Be to, verta įsidėmėti, kad keisdamas metinę prognozę žmogus tampa tarsi augalas, išrautas su visomis šaknimis ir įsodintas į svetimą dirvožemį, o naujame dirvožemyje teks gebėti taikytis prie naujų sąlygų. Gilesnių pojūčių žmonės visada jaučia šiuos pokyčius, nes ištrūksta iš jiems įprastų vėžių. Mitas, kad soliaro keitimas vyksta kažkaip mistiškai, stebuklingai. Tiesa ta, kad kuo stipresnių pokyčių tikitės iš savo gyvenimo ir kuo didesnių sunkumų bandote išvengti, tuo daugiau problemų gali iškilti prognozės keitimui. Visa tai tik tam, jog žmogus išmoktų įveikti iššūkius ir nugalėtų baimes.

 

Asmeniškai galiu užtikrinti, kad keičiau savo prognozę tam, jog įsitikinčiau šia astrologine teorija praktiškai. Tai leido man nebijoti praktiškai nieko gyvenime, nes soliaro keitimas atvėrė naujus horizontus. Tiesa, tai buvo tik vienas iš metodų, padėjusių pereiti į laikotarpį, kai pradėjau klausytis širdies balso, o proto ir aplinkos manipuliacijos liko užnugaryje.

 

Straipsnio Autorė: Simona Banė, Astrologijos guru
Redagavo Lina Staponaitė

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite