Sapnuojate kad krentate? Sužinokite ką tai reiškia

Šiandien egzistuoja ypatinga mokslo rūšis tyrinėjanti sapnus, vadinama oneirologija. Daugelis mėgsta interpretuoti savo sapnus pagal įvairias sapnų knygas ir tiki, kad tai gali prognozuoti jų ateitį.

 

Tačiau psichologai mano, kad sapnai tiksliai atspindi mūsų dabartinę būklę ir kad mūsų pasąmonė kartais bando mums kažką svarbaus pasakyti sapnų pagalba.

 

Kritimas

 

Pasak psichologo Ian Wallace, sapnuoti kritimą reiškia baimę prarasti kontrolę

 

Taip pat gali būti, kad negalite valdyti kažko savo gyvenime, įvyko kai kurie drastiški pokyčiai, kuriems nebuvote pasiruošę. Pagalvokite, kokioje gyvenimo srityje (darbe, santykiuose, finansuose, sveikatoje ir pan.) jaučiatės labiausiai pažeidžiamais, ir būdus, kaip tai ištaisyti. Kai kurie mokslininkai sapnus apie kritimą aiškina, kaip paprastą fiziologiją.

 

Kai kūnas panyra į miego būseną, nervų sistema nurimsta, kraujo spaudimas ir širdies susitraukimų dažnis tankėja, o užmigusios smegenys, ypač jei per dieną sunkiai dirbo, gali suvokti šį fiziologinį pasikeitimą, kaip pavojų ar artėjančią mirtį, todėl verčia jus staigiai nubusti.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

but idomu suzinot ka reiskia skraidymas sapne.. zmogaus organizmas tikrai turi dar begale mokslo neatskleistu paslapciu.. yra zmoniu, sapnuojanciu tik nespalvotus sapnus ir pasitaiko isvis nesapnuojanciu.. tai lyg paralelinis zmogaus gyvenimas.. ir kodel sapne viskas buna taip keistai tikroviska, realybej tai nesuvokiama nesamone, o mes visai tuo nesistebim..

Taip pat skaitykite