Pagrindiniai požymiai liudijantys sielos nuovargį. II dalis

1. Dezorientacija ar harmonijos stoka.

 

Mums gali atrodyti, kad mūsų kūnas, protas ir siela praranda harmoningą tarpusavio ryšį. Kai esame streso ir nerimo būsenoje, pasiklystame minčių jūroje. Tuomet, tampa labai sunku atkurti natūralų kūno ir proto ryšį, ir tai sukelia didelio nuovargio ar dezorientacijos jausmą.

 

Užsidarę savyje, mes pradedame gyventi praeityje arba nerimaujame dėl ateities. Tačiau, kiekvienu atveju, visiškai atsijungiame nuo realybės ir jaučiame, kad dirbame kažkur kitoje dimensijoje, atskirti nuo savo kūno. Sąmoningumo metodai, tokie, kaip meditacija ir gilus kvėpavimas, padeda sinchronizuoti protą su kūnu, leisdami sielai pailsėti.

 

2. Didelis fizinis ir emocinis išsekimas.

 

Stresas ir nerimas išderina natūralų kvėpavimo procesą, todėl sumažėja energijos atsargos. Juk kvėpavimas yra svarbiausias mūsų energijos šaltinis. Jei įtampa sutrikdo šį procesą, atsiranda kūno ir raumenų silpnumas. Tokiomis akimirkomis tiesiog norime atsigulti ir ilsėtis visą dieną.

 

Labai svarbu skirti laiko specialiems kvėpavimo pratimams ir nedideliems darbo krūviams. Tai suteiks mums drąsos, užpildys kūną deguonimi, sumažins stresą ir padidins gyvybingumą.

 

3. Nerimas ir netikrumas dėl ateities bei nesugebėjimas gyventi dabartyje.

 

Jei turite psichikos išsekimą, turbūt nustojote kurti ateities planus. Šioje būsenoje žmogus tiesiog be reikalo klajoja erdvėje. Dėl to sustiprėja nerimas bei netikrumas dėl ateities ir tampa neįmanoma mėgautis dabartimi.

 

4. Labai stiprios emocijos.

 

Psichikos išsekimas gali pasireikšti padidėjusio jautrumo forma. Tai tarsi emocijų karuselė – iš pradžių širdis prisipildo meilės, užuojautos ir džiaugsmo ašarų, o kitą akimirką jas pakeičia galvos skausmas ar liūdesys.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tokią nestabilią būseną gali sukelti keletas priežasčių. Pavyzdžiui, sunkus atsiskyrimas nuo mylimojo. Netikėtas praradimas ar įvykiai, dėl kurių norima priešintis realybei.

 

Kartais mes būname apsupti „nuodingų“ žmonių, gyvename ne pagal savo principus ar prarandame gyvenimo prasmę, tačiau reikėtų nebijoti atsisakyti negatyvą keliančios aplinkos.

 

Neretai dvasinių problemų priežastis yra netinkamas gyvenimo būdas, kuriame nėra vietos fiziniam krūviui, ir kamuoja priklausomybės nuo alkoholio ar narkotikų. Nėra taip svarbu kokia priežastis, kur kas svarbiau skirti šiek tiek dėmesio savo kūnui, protui, sielai ir jų harmoningam ryšiui.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Toliau pateikiami patarimai, padėsiantys pavargusiai sielai:

 

1. Pirmiausia pasirūpinkite savimi.
2. Pailsėkite kiek norite. Išjunkite jus trikdančią įrangą ir mėgaukitės tuo, kas jums malonu: skaitymu, menu, šokiu, tapyba, dainavimu, žygiais ar kitai dalykais, dėl kurių jūsų siela džiaugiasi.
3. Skirkite laiko dvasinei gerovei, kurią padeda atkurti joga, meditacijos, buvimas dvasiniame prieglobstyje ir gamtoje, vaikščiojimas miške ar tiesiog žiūrėjimas į naktinį dangų.
4. Išbandykite alternatyvius sveikatos stiprinimo būdus, tokius kaip Ajurveda, reiki ar masažas.
5. Būkite sau kantrūs, dėmesingi ir mylintys.
6. Nepamirškite natūralaus kvėpavimo ir įsižeminimo.

 

Mūsų sielos yra labai stiprios ir patvarios, o tai padeda joms greitai atsigauti nuo skausmo ar sielvarto. Tiesiog būkite kantrūs sau ir leiskite intuicijai padėti eiti geriausiu sveikimo keliu. Tai apsaugos jus nuo bet kokių nepageidaujamų ar neigiamų veiksnių bei juos pakeis meile, teigiamais ir prasmingais įspūdžiais.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite