Zodiako ženklai, kurie negali vienas kito pakęsti

Žvaigždės padeda surasti idealų partnerį ir apsaugo nuo to, kuris visiškai netinka. Astrologai nurodo šešias poras, kurių santykiai iš anksto pasmerkti žlugti. Šių Zodiako ženklų charakteriai nesutampa. Blogiausia tai, kad žmonės iš pradžių būna apakinti aistros ir savo klaidingą pasirinkimą neretai suvokia per vėlai. Neapsigaukite!

 

AVINAS ir MERGELĖ

 

Tai du visiškai skirtingi žmonės. Sugyventi ši pora nesugebės. Jie be perstojo konfliktuos ir išsiskirs kaip nesutaikomi priešai. Net stipriausia meilė negalės išgelbėti šių santykių.

 

LIŪTAS ir SKORPIONAS

 

Tai stiprios asmenybės, kurios niekada nenusileis viena kitai. Šiuose santykiuose paprastai vyksta nuolatinė kova už lyderystę. Šioje kovoje nebus nugalėtojo. Svarbiausia, kad nei Liūtas, nei Skorpionas niekada nepripažįsta savo klaidų.

 

DVYNIAI ir OŽIARAGIS

 

Didžiausia šios poros problema ta, kad Ožiaragis yra gana ramus ir šeimyniškas, o Dvyniai mėgsta triukšmingus vakarėlius, nuotykius. Jie nesupranta vienas kito, todėl tokiuose santykiuose abiem bus labai nuobodu.

 

ŽUVYS ir VANDENIS

 

Šie partneriai nuolat reikš įvairiausias pretenzijas vienas kitam. Nesibaigiantys skandalai, įžeidinėjimai, nuoskaudos neleis porai sukurti ilgalaikių santykių.

 

VĖŽYS ir SVARSTYKLĖS

 

Tai – visiškai nesuderinami žmonės. Jie nesugebės suprasti vienas kito. Vėžys nuolat jaus stresą, o Svarstyklės kels pavydo scenas. Šie Zodiako ženklai suteiks vienas kitam tik kančias.

 

JAUTIS ir ŠAULYS

 

Šie du užsispyrę ženklai visą laiką stengsis spausti ir menkinti savo partnerį. Tokia sąjunga iš anksto pasmerkta žlugti. Beje, santykių aiškinimasis užsitęs ilgai ir bus varginantis, nes nė vienas nenorės atsitraukti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Reikia pridurti, kad dviem vienodiems Zodiako ženklams paprastai sekasi ne per geriausiai. Tokiuose santykiuose būna ankšta ir nejauku.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite