Mokyklos direktorius verčia mokinius dėvėti sukneles!

Nacionalinis transliuotojas SVT neseniai paskelbė pranešimą apie 45 metų vieno iš Švedijos miestų mokyklos direktorių Henriką Theoriną. Theorinas mokykloje įprastai dėvi suknelę ir dažo nagus įvairiomis vaivorykštės spalvomis. Jis teigia, kad tradicinė su lytimi susijusi nuomonė yra pasenusi, ir tikisi, kad daugiau moksleivių, neatsižvelgiant į jų amžių, pradės dėvėti sukneles mokykloje.

 

“Noriu parodyti mokiniams, kad suknelę gali dėvėti bet kas, kas tik to nori” “Manau, kad svarbu parodyti, kad jūs atrodote būtent taip, kaip jaučiatės”. Theorinas sakė SVT.

 

Visa tai prasidėjo tada, kai mokykla sukūrė savo “Lyčių lygybės” savaitę.

 

Theoriną įkvėpė buvęs direktorius, kuris dažė savo nagus skirtingomis spalvomis, Frederiko Plano, kuris šiuo metu dirba Botkyrkos miesto mokyklos direktoriumi, kur šiuo metu visų gyventojų skaičių sudaro 50% imigrantų.

 

“Deja, mes gyvename pagal sukurtus standartus, ir net nebandydami rizikuoti juos sunaikinti. Vyras turėtų būti “vyriškas”, dėvėti kelnes ir marškinius – tai nusistovėję standartai – aiškino direktorius.

 

Nors jis gauna daug paramos, jis taip pat turi tokią pačią priešišką poziciją iš kitos pusės, kuri mano, kad jo elgesys yra tik šaukštas, aprūpinantis LGBT sajungą.

 

“Norėčiau kad mano vaikai turėtų tokį direktorių!”, – sakoma “Facebook” komentare.

 

Kalbant apie priešingus požiūrius, jis rašė: “Mokykla – tai ne kas kita, kaip gamykla, kurios vienintelis tikslas yra išmokyti mūsų vaikus, kad jie atitiktų iš esmės blogają visuomenę”.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Joker

Pize batuose Nu… Dalbajobas, nieko nepbepridursi…

Taip pat skaitykite