Kaip katės apsaugo jus ir jūsų namus nuo dvasių ir negatyvumo!

Katė yra viena iš visų labiausiai stebuklingų gyvūnų planetoje, todėl mes turime suprasti, kad kai katė trinasi prie jūsų kojų, ji ne tik bando iš mūsų gauti maisto, bet tai tapogi reiškia, kad katė dalijasi savo magiškaja astraline galia.

 

Tas, kuris tuo metu nustumia katę, sakydamas: „Palik mane vieną!“ tiesiog blokuoja šią teigiamą energiją, kurią katė bando jiems duoti. Kitą kartą katė nesidalins astralinės jėgos lauku.

 

Katės ne tik apsaugo namus nuo blogų dvasių, bet ir apsaugo namus nuo neigiamų energijų, kurios jau buvo šiame name, kol katė neatėjo į namus. Tai ypač naudinga, jei persikeliate į naują namą, priklausantį kitiems žmonėms, arba namą, kuriame įvyko blogi įvykiai.

 

Blogiosios dvasios ir vaiduokliai

 

Kai katė jaučia kad dvasia namuose, pirmas dalykas, kurį ji daro, ji pradeda sekti ją, kad suprastų jos ketinimus. Siekiant užtikrinti, kad šis astralinis subjektas nekeltų grėsmės jūsų teritorijai, katė daro visus įmanomus bandymus išstumti ją!

 

Jei tai neveikia, katė pasinaudoja savo energetiniu lauku ir tokiu būdu išveja dvasią. Taigi atkreipkite dėmesį į savo katę ir pažiūrėkite, ar ji nuolat grįžta į tam tikrą vietą namuose, natūralios būsenos, žiūrėdama į tai, ko žmogaus akis nemato.

 

Norėdami padėti savo gyvūnui atsikratyti blogų dvasių, perskaitykite maldą toje vietoje arba atlikite valymo ritualą.

 

Katės astralinis laukas yra toks didelis, kad gali lengvai siekti bet kokio neigiamo objekto lauką. Dėl šios priežasties žmonės, kurie bendrauja su dvasiomis, neleidžia katėms būti kambaryje, kur vyksta sesija. Tai gali išgąsdinti astralinius sutvėrimus. Tačiau kai kuriais atvejais kačių buvimas stebuklingų ritualų metu yra labai sveikintinas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kačių buvimas taip pat apsaugo jus nuo bet kokių blogų nužiūrėjimų ar prakeikimų. Tačiau tik tam, kad apsaugotų jus nuo blogos akies ar pokalbio su blogu asmeniu, kuriame įtariate nešvarias mintis, jums reikia laikyti rankas ant katės, kairioji ranka prie katės kaklo, o dešinioji ties uodega, tokiu atveju jūs turėsite visišką sąlytį su gyvūnu. Jūsų energijos laukai bus sujungti į vieną jėgos lauką, kuris saugo jus net nuo itin galingų atakų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kadangi katės yra kosminės energijos perdavimo priemonė, jos gali atnešti teigiamą energiją į namus, o tai prisidės prie visos šeimos gerovės.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

tikrai, katukai yra ypatingi ir nesa sekme namams i kuriuos atklysta. draugu seima labai dziaugias priglaustu atklydusiu augintiniu- lyg su pirma diena pastebejo, jog ju namuose tiesiog aura pasikeite, kazkokia nepaaiskinama ramybe atsirado. vyras gal pusmeti nesekmingai darbo ieskojo, o sekancia diena po katuko atejimo pasipyle skambuciai su darbo pasiulymais- buvo is ko rinktis..

Taip pat skaitykite