“Spaceman”, arba žmogus “iš niekur”

spacemanŠi fotografija yra viena iš nedaugelių kurios buvo analizuojamos pačioje “Kodak” foto-laboratorijoje. Atsakymas buvo vienas: fotografija jokiais žinomais tais laikas būdais nebuvo redaguota.

 

Kai Jim’as Templeton’as 1964 metais fotografavo savo 5 metų dukrą pievoje, mate tik ją ir nieko daugiau. Tačiau po fotografijos apdorojimo išaiškėjo, kad joje įamžinta ne tik Jim’o dukrą. Fotografijoje atsirado “kažkas”, kuris vėliau buvo vadinamas tiesiog “Spaceman” (kosmonautu). Po visų negatyvų tyrimų, “Kodak” pripažino, kad jokio racionalaus paaiškinimo neturi.

 

Galbūt nebūtų nieko keisto ir fotografija butu tiesiog užmiršta, jeigu ne vienas incidentas apie kurį pasakojo fotografijos autorius. Praėjus kelioms savaitėms po nuotraukos įamžinimo, Jim’as turėjo neeilinius svečius. Tada jis pirmą kartą sužinojo apie MiB egzistavimą (Men in black, vyrai juodais drabužiais). Pas nuotrakos autorių juodu Jaguaru atvažiavo į namus 2 vyrai. Bendraudami tarpusavyje vadino vienas kita ne vardais tačiau skaičiais. Norėjo sužinoti visus tos lemtingos dienos įvykius. Klausinėjo neeilinius klausimus, pvz. koks buvo oras, koks buvo paukščių aktyvumas ir pnš. Vėliau jie bet kokią kainą norėjo įtikinti Jim’ą, kad jis tą dieną matė tiesiog keistai apsirengusį žmogų pievoje kuris tuo metu kai darė fotografija, vaikštinėjo aplinkui. Jim’as sutiko su jais, tačiau oficialiai niekada nepripažino šios hipotezės.

 

Paslaptingi vyrai manydami, kad Jim’as daugiau niekada neprabils apie šį įvykį, paliko jį ramybėje. Po kelių tokių apklausų, fotografijos autorius jų daugiau nebematė.

 

Iki šių dienų, niekas negali atsakyti, ką Jim’ui pavyko įamžinti fotografijoje. Tačiau kiekvienas fotografijų ekspertas sutinka, kad tai yra viena iš paslaptingiausių fotografijų pasaulyje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ezekiel

Gal nematomumo technologijos turi savo trūkumą – sekundės dalį pakankama kamerai užfiksuoti būtybė pasidaro matoma.

Martynas

Iskart prigalvojat teoriju… Pasaulis toks platus, didelis ir dar nieko daug nepazinatas todel tikiu, kad gali buti visokiu anomaliju o ne tik fake :)

AnonymousUser

Apie MIB mažai kas žino nes tie filmai apie juos padaro tai kaip aktorius ir kad žmogus tik išsigalvoja. čia kažkas slapto

Diatomized

MiB, nu cia tai pavaro :D Dar tegu pasako, kad “Betmanas” egzistuoja.

Mistika

Cia anomalija truputeli ne visa info parase. Si nuotrauka dar yra keista tuom, kad tas 2 plane zmogus(?) yra neproporcingas atsizvelgus i teritorija… Sunku paaiskinti, daugiau info galima rasti uzsienio spaudoje.

haha

O tai negalejo tiesiog tas zmogelis siaip sau sita istorija sukurti ir viskas? manekena kazkoki pastate uz mergaites ir tiek.

sas

Nezinau kodel kiti zmones ant jo komentaro dislikina juk parase teisybe Juk galejo pastatyti manekena arba paprasyti draugo atsistoti tenais su kostiumu…

Taip pat skaitykite