Numerologijos pagalba sužinokite “kas jūsų laukia rytoj”

numerologija-likimasŠio būrimo dėka Jūs galite sužinoti, kokia bus rytojaus diena ar bet kuri kita Jus dominanti diena, rašo esoteric.blogas.lt.

 

Užsirašykite savo gimimo datą, pavyzdžiui, 1985.03.17. Sudėkite visus savo gimimo datos skaičius: 1 + 9 + 8 + 5 + 0 + 3 + 1 + 7 = 34. Sudėkite gautus skaičius taip, kad suma būtų iš vienženklio skaičiaus: 3 + 4 = 7.

 

Taip pat apskaičiuokite dienos, kurios įvykius norite sužinoti, skaičius, pavyzdžiui, 2015.08.17:

 

2 + 0 + 1 + 5 + 0 + 8 + 1 + 7 = 24. Sudėkite gautus skaičius: 2 + 4 = 6.

 

Dabar sudėkite abu gautus skaičius: 7 + 6 = 13. Sudėkite gautus skaičius, kad suma būtų iš vienženklio skaičiaus: 1 + 3 = 4.

 

Pagal pateiktas apskaičiuotų skaičių reikšmes sužinokite kas Jūsų laukia šią dieną:

 

1 – Veikite! Tai – ryžtingų veiksmų ir sėkminga diena. Veikdami Jūs galite išspręsti bet kokią problemą. Galite pradėti naujus darbus – pasisekimo galimybės labai didelės.

 

2 – Planuokite! Šią dieną geriau neskubėti, o gerai apgalvoti savo problemų sprendimus. Tai – pakilimų ir nuopuolių diena: ji gali prasidėti sėkmingai ir blogai baigtis, arba atvirkščiai: pradžia bus ne kokia, o pabaiga bus labai gera.

 

3 – Daugiau entuziazmo! Tai puiki diena bet kokiai veiklai. Visi pradėti darbai bus sėkmingi. Diena labai tinka kelionėms ir išvykoms.

 

4 – Užbaikite pradėtą! Šią dieną Jums reikėtų užbaigti nereikšmingus darbus. Dieną galite skirti mokslams, darbui. Bet nieko reikšmingo nepradėkite – viskas bus veltui.

 

5 – Nepaleiskite sėkmės! Rizikuokite net ir tada, kai neturite tam tvirto pagrindo. Šią dieną Jus gali aplankyti ilgai laukta sėkmė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

6 – Neskubėkite! Šią dieną geriau atsisakyti neapgalvotų veiksmų ir nepradėti nieko naujo. Šiandien rizika yra labai pavojinga.

 

7 – Kurkite! Užbaikite pradėtus darbus, klausykite draugų ir artimųjų patarimų. Gali būti, kad sėkmė Jūsų laukia būtent šią dieną.

 

8 – Įsijunkite! Reikšmingus ir svarbius klausimus šiandien spręsite greitai ir be jokių sunkumų. Jūs lydės sėkmė.

 

9 – Nugalėkite! Ši diena tinkama pradėti naujus darbus. Tai – asmeninių pergalių ir pasiekimų diena.

 

Šaltinis: esoteric.blogas.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite