Neįtikėtina minties galia

Mūsų neribota visata yra didžiulis energijos tinklas, kuriame visi ir kiekvienas iš mūsų esame sujungti tam tikru energijos lygmeniu. Tačiau yra vienas Gyvenimo šaltinis, kuris išreiškia save per žmogų, gyvūną, augalą ir mineralą. Niekas nėra atskirtas nuo šio energijos šaltinio bei tinklo.

 

Kvantinė fizika jau seniai atrado šią tiesą. Medžiaga nėra tokia tanki, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ji yra begalinis šviesos dalelių srautas, kurį sukuria tikra nematoma jėga.

 

Mokslininkai atrado, kad net mažiausi elementai, ne tik atomai ir subatominės dalelės, jungiasi į vieną akivaizdžią pradinę medžiagą, iš kurios atsiranda visa, kas egzistuoja. Fotonų arba šviesos dalelės sulėtina savo vibraciją taip, kad mes, žmonės, galėtume juos suvokti.

 

Ši visuotinė dvasia arba pirminė medžiaga yra viskas, kas sudaro kietąją medžiagą, skystį, dujas ar eterį. Kiekvienas asmuo, gyvūnas, augalas ar mineralas yra kilęs iš šios pirminės medžiagos. Visi jie yra skirtingi, bet visi buvo „gimę“ iš vieno Šaltinio. Jie skiriasi tik kompozicija ir vibracija.

 

Mes visi esame vienyje su Šaltiniu, kuris pasireiškia kiekvienoje gyvoje būtybėje. Tiesą sakant, nėra skirtumo tarp mūsų ir kitų būtybių. Kiekviena būtybė yra Gyvybės jėgos išraiška, tik vis kita ir unikali vystymosi bei išraiškos būsena.

 

Kažkas nori jį pavadinti Galia, Dievu, kažkas jį vadina Brahma, Kosmu, Absoliumu, Gyvybės Šaltiniu ir pan. Iš tikrųjų svarbu tik gyvenime kuriamų santykių kokybė. Kuo ji geresnė, tuo malonesnis ryšys su visais.

 

Visata yra gyva būtybė su neapsakoma intelektine operacine sistema. Joje viskas paklūsta kūrimo ir traukos įstatymams.

 

Parengta pagal http://nashaplaneta.su

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

taaaip… viskas surista, vieni nuo kitu priklausomi ir… vieni gimsta tam, kad kiti turetu ka esti. juk gamtoje butent taip- stipresni maitinasi silpnesniais.. .. o ir zmoniu pasaulis toks pat- gudresni, stipresni valdo, privercia tarnauti ir paklusti silpnesnius.. o tas Brahma, Absoliutas, Galia, Dievas tai leidzia.. gal zmogui duotas pasirinkimas =but geru arba blogu? bet ar duotas pasirinkimas but silpnu ar stipriu?… ar duotas pasirinkimas but sveiku ar ligotu?..

ZsliM

Tu pats gali pasirinkti buti silpnas ir stiprus. Zinau viena konkretu pavizdy, kaip iš benamio, zmogus tapo pasiturinciu, ir vien tik priduodamas buteliu, skardines, o pinigus kaupe, apsikirpo, susirado kiemsargio darba, buta po kiek laiko išsinuomavo ir t.t. Tereikia noro ir visa kita turesi, o jai nei valios nei noro nera, tai ir tenka kapstytis dugne.

Taip pat skaitykite