Ar mes turime sielą (Skaitytojo publikacija)

Kaip jūs suprantate save. Visos dogmos ir religijos sako , kad žmogus turi kūną ir sielą. Ar jūs tuo tikite? Pabandykime paanalizuoti, ar tikrai žmogus gali turėti sielą.

 

Kas yra žmogus?

Tai kūnas ir viskas. O kaip jūs jaučiatės kune? Ar jums patogu, ar jums jūsų kūnas mielas, gražus. Kai tik taip pagalvoji, atrodo kad jus tai kažkas esantis kūne. Pabandykite sau pasakyti, aš ir mano kūnas. Aš turiu kūną. Juk jūs turite kūną. Juk taip sakote . Juk nesakote aš esu kūnas. Dabar pabandykite apsižiūrėti į kūną, kaip į jus nešiojantį bio robotą. Žmonija jau sukūrė žmogaus kūnui egzoskeletus, kurie padės žmogaus kūnui persikelti iš vienos vietos į kitą.

 

Grįžtame prie jūsų kūno. Tai gi jūs nesakote aš esu iš kūno. Jūs sakote aš turiu kūną. Tai gal pereikime prie sielos. Jei jūs turite kūną, reiškia jūs pats esate iš kitokios medžiagos. O gal tai ne medžiaga, gal tai tik energijos sankaupa, mastanti ir save suprantanti būtybė. Pamėginkime išsiaiškinti , ar galima pamiršti kad esate jūs ir kūnas. Taip galima. Dabar pamėginkite sekundei pagalvoti, ar jūs jaučiate visa laiką , kad esate su žiedu, su rūbais. Ar jūs jaučiate kad jūsų kūnas sudėtas iš labai daug detalių. Ar jaučiate savo kepenis, inkstus. Juk nejaučiate, ir tik sumušus juos ima skaudėti. Ir net tada dar abejojate, kas ten viduje skauda. Tai gal mes vos gime , ir jaučiame save esantį kūne. Bet po to pamirštame, nes kūnas taip gerai prigludęs prie mūsų, kad mes net nebejaučiame jo ir atrodo , kad kūnas kartu su mumis ir yra mes. Aš esu . kažkaip keistai skamba, ar ne. O va kai pažiūri į save ir sakai, čia mano kūnas. Nekyla abejonių, kad tai jūsų kūnas. Dar vienas epizodas.

 

Žmonės kartais kai būna labai pavargę, sakykime toli keliaujantys. Beeidami pradeda jausti lyg jie būtų kūne, ir jis juos neštų. Tai tankiai nutinka alpinistams, kariams, ar šiaip žmonėms patekusiems į keblias situacijas. Tai gal mes tikrai esame mes, ir turime kūną, kurį valdome ir jis mus nešioja. Mes jame gyvename. Kaip kokiame kambaryje, ar mašinoje, gyvename ir jis kaip koks sielos egzoskeletas, patogus jaukus. Gal, kyla klausimas kaip mes valdome kūną. Juk tai paprasta. Pabandykite atsistoti, jums pavyko. O kaip jūs taip padarėte. Jūs davėte komandą smegenims, kurios davė impulsus reikalingiems raumenims ir jie tam tikra tvarka pajudėjo ir pastatė kūną. Ar gi ne taip. Taip juk tai įrodyta mokslo. Dabar pagalvokite, kiek turi būti smegenyse informacijos, kad jos taip greitai atliktų labai didelį kiekį judesių. Juk jūs tik energija. Jūs negalite paliesti materijos. Jūs duodate smegenims komandas energetiniu būdų. Tai taip pat įrodyta mokslo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Mintys – tai valdymo mechanizmas

Jūs minčių pagalba, valdote savo smegenis. Kaip šaunu, ar ne. Tačiau kūnas turi savo nepriklausomą mechanizmą, kurio pagalba, valdo save. Juk jums nereikia mintims kartoti savo širdies darbo dūžių. Viens du, viens du, 60 kartų per sekundę. Jūsų kūnas, pats save remontuoja, pats paruošia kai daromi vieni ar kiti judesiai.

 

Sakykime jūs staiga sugalvojote bėgti. Kūnas turi paruošti save bėgimo ritmui. Jis taip greitai, paruošia save, kad jūs net nepastebite. Jūs valgote. Juk nereikia galvoti, kramtyk, dabar nuryk, dabar vėl kramtyk. Tai daro kūno programa. Jūs sau sėdite ir maloniai kaifuojate, skonių gamoje. Kaip smagu, ar ne. Bet kas gi valdo ir prižiūri kūną. Kur tas info centras, kuris reguliuoja jūsų biologinį egzoskeletą.

 

Kas nutinka žmogui kai jam trinkteli per galvą?

Keista, kūnas nuvirsta. Reiškia smegenyse yra centrai kuriuose, užkrauta informacinė programa, kuri atsakinga už kūno motorinę būklę. Tai kaip automobilio borto kompiuteris, kurio kai kuriuos įspėjimus žinote ir jūs. Juk kai automobilyje baigiasi degalai, jo borto kompiuteris pasako. Jums reikia įpilti automobiliui Degalų. Kai nuleidžia padanga, jums pasako kad reikia į autoservisą. Tai p ir kūnas. Kai reikia Degalų, jums pasako. O kadangi ši funkcija, sujungta su jumis kaip malonumas, jūs įsakote kūnui, kuo skubiau eiti ir pavalgyti ar atsigerti. Tikiuosi, jūsų komentarų. Tik taip suprasiu , kad ne veltui rašiau.

Autorius Ričardas Auglys

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

taip nutinka [valgo arba eda, vaiksto, miega,geria, per galva gave nugriuna ir t.t.] visiems gyviems padarams, ne tik zmogui.. gaunasi, kad ir siela turi visi… na ”gyventoja” kune..

Sugaištas laikas

O wow! Kaip miegi vistiek kvėpuoji! Alkanas valgai, gavęs per galvą nugriuni, o gal netgi miršti woooow! Niekas to nežinojo kol neparašėi. Cool. Jokio ryšio su pavadinimu, bet argi tai svarbu? Svarbu, kad parašei, bet gaila, kad veltui. Sugaištas laikas… Pirmas komentaras teisus, po banalių tiesų atėjus momentui KAŽKĄ parašyti neskaitant to, ką žino net mano šuo rašliava baigiasi.

pamestinukas

jūsų šuo intelektualus

taspats

Įdomu.Negaliu kol kas nieko prieš pasakyti.Lauksiu tęsinio.

Taip pat skaitykite