7 efektyvūs problemų sprendimo būdai pagal „Budą“

Gyvenime yra mažai užtikrintumo ir nėra garantijų, kad šiandien gyvenamas gyvenimas pasikeis rytoj.
Bet vienas dalykas, kuris išliks nuoseklus per visą gyvenimą, yra tas, kad jūs visada turėsite iššūkių ir problemų, kurias reikės įveikti. Nors šie iššūkiai kiekvienam bus skirtingi – problemų sprendimas gali būti suskirstytas į 7 pagrindines vystymosi sritis.

 

Šventąjame tekste, pavadintame “Sabbāsava Sutta”, Buda apibūdina šias 7 sritis, o šio teksto aiškinimas pateikiamas žemiau.

 

1. Žinios / įžvalgos

Kiekvienas iššūkis su savimi atsineša ir sprendimą. Tai jūsų darbas, surinkti įmanomą informaciją, atskirti gerą nuo blogo, ir parengti planą, kaip priartėti prie norimo rezultato.

 

2. Atsparumas / pakeitimas

Kai nuspręsite kažką pakeisti savo gyvenime, bus laikas, kai turėsite pasipriešinti pagundoms.
Atsikratyti blogo įpročio vien tik priešinantis būtų labai sunku, taigi, kai bandysite tai padaryti, bus lengviau, jei sąmoningai pakeisite jį produktyvesniu.

 

Pavyzdžiui, jei nustojate rūkyti – galite pradėti tapyti. Atsisakius netinkamo maisto, galite pradėti valgyti sveiką maistą. Arba, jei ketinate nustoti lankytis naktiniuose klubuose ir vartoti alkoholį, galite pradėti užsiiminėti joga ir gerti žalias sultis.

 

3. Vartojimas

Vartojimas veikia abiem būdais; galbūt jūs vartojate per daug arba per mažai. Galbūt valgote per daug arba nepakankamai. Kad ir koks jūsų atvejis, vartojimas daugiau ar mažiau tam tikrų dalykų, padėtų jums įveikti kai kuriuos gyvenimo iššūkius. Galėtumėte pradėti nuo savo minčių, kurios yra proto maistas. Taigi, jei esate įstrigę neigiamų minčių cikle, galbūt norėsite pabandyti jas pakeisti pozityvesnėmis.

 

4. Kantrybė / atkaklumas

Kantrybė ir atkaklumas yra nuostabūs pagalbininkai siekiant didelių tikslų. Labai svarbu ir tinkamas laikas.
Kad ir kaip atkakliai siektumėte tikslo, švęskite kiekvieną nedidelę pergalę į savo didelius tikslus.
Galiausiai, pats procesas taps tikslu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

5. Vengimas

Gyvenime yra dalykų, kurių reikėtų vengti arba tiesiog ignoruoti. Tačiau, kai nusistatote aiškias ribas, viskas turėtų stoti į savo vietas. Kas nepriimtina, pasitraukia.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

6. Pašalinimas

Kartais gyvenime būna, kai vengimas nepadeda. Tada turite priimti griežtus sprendimus, tačiau dažniausiai sunkūs sprendimai turi didžiausią įtaką. Kartais draugystės ir santykiai baigiasi. Kartais karjera turi tokį neigiamą poveikį jūsų gyvenimui, kad turite jos atsisakyti. Gali atrodyti sunku tai padaryti, tačiau, kai pagaliau išsiaiškinate, kas stovi jūsų kelyje į laimingą gyvenimą, reikėtų imtis priemonių tai pašalinti.

 

7. Gyvenimo būdas

Gyvenimo būdas turi įtakos jūsų sveikatai, turtui ir santykiams. Norint visaverčio gyvenimo, svarbu žinoti, ko norite. Gyvenimo būdas iš tikrųjų yra derinys žinių, kurias jūs įgyjate, kasdieninių įpročių, ir tai ką jūs manote esant priimtina jūsų kelionėje.

 


Apsupkite save žmonėmis, kurie yra natūraliai sveiki ir pozityvūs.

Taip pat labai svarbu tam tikrose savo gyvenimo srityse nusistatyti griežtas ribas, kad būtumėte tikri, jog gyvenimas kurį gyvenate yra tas, kurį norite gyventi.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite