2019 metų horoskopas Žuvims

2019 metai Žuvims žada daug naujovių ir netikėtumų. Iki šiol atrodė, kad gyvenimas teka įprasta vaga ir tai kėlė nuobodulį, tačiau ateinančiais metais viskas pasikeis. Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti asmeniniam tobulėjimui, palanku užsiimti nauja veikla, lankyti kursus, mokytis užsienio kalbų, ir t.t.

 

Iki birželio mėnesio gali atrodyti, kad niekas jūsų nepalaiko, todėl norėsite maištauti. Vis dėlto, antroje metų pusėje tikrai sulauksite ne tik palaikymo, bet ir nuoširdžių patarimų, todėl užsiimti mėgstama veikla galėsite be jokių keblumų. Tikėtina, kad jums į galvą šaus genialių idėjų, kurių įgyvendinimui bus palankesnė antroji metų pusė. Apie neįgyvendintus sumanymus garsiai nekalbėkite – tikrai netrūks žmonių, kurie norės tuo pasinaudoti.

 

Pirmoji metų pusė bus palanki užbaigti pradėtus darbus bei grąžinti skolas. Jei planuojate investuoti, tą geriausia daryti nuo birželio mėnesio, nes iki tol investuoti pinigai gali nesugrįžti.

 

2019 metais Žuvų finansinė situacija taps stabilesnė – didelė tikimybė, kad būsite paaukštinti pareigose, todėl gausite didesnį atlyginimą. Darbinė veikla nepareikalaus tiek daug pastangų, kiek jų teko įdėti pernai, todėl turėsite daugiau laisvo laiko.

 

Jei planuosite kelionę, tam geriausia rinktis birželio mėnesį. Taip pat 2019 metų birželį patartina daugiau laiko skirti savo draugams ir artimiesiems: aplankykite seniai matytus bičiulius, suorganizuokite giminės susitikimą, ir pan., nes žvaigždės jums žada tikrai daug malonių akimirkų.

 

Ateinančiais metais Žuvims rekomenduojama labiau saugoti sveikatą – gali sustiprėti sezoninių alergijų simptomai, pasireikšti kvėpavimo takų ligos. Rugpjūtį ir rugsėjį jūsų sveikata bus silpniausia, tad šuo laikotarpiu reikėtų saugotis peršalimo ir įvairių traumų.

 

Šaltiniai horoskopai.patarimupasaulis.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite