FTB uždaryta observatorija vėl veikia – kas ten iš tiesų vyko?


JAV Naujosios Meksikos valstijoje įsikūręs „Sunspot Solar Observatory“ mokslo centras rugsėjo 6 dieną staiga buvo uždarytas. Jį užpildė FTB pareigūnai, o nei vietinė policija, nei mokslininkai nežinojo, kas vyksta. Visgi, visai neseniai, rugsėjo 17 dieną observatorija ir vėl buvo atidaryta ir paaiškėjo naujų detalių, kas galėjo nutikti.

Iš tiesų, šio mokslinio centro uždarymas sukėlė konspiracijos teorijų bangą. O kaipgi kitaip galėjo būti? Suvažiavo gausios FTB pajėgos, atskrido „Blackhawk“ sraigtasparnis, vietos šerifui jokia informacija nebuvo atskleista, o iškraustyti mokslininkai galėjo sugrįžti tik po 11 dienų. Pro tvirtai suspaustas lūpas mokslinio centro atstovai tepasakė, kad vyksta tyrimas dėl iškilusių saugumo problemų.

Žmonės kėlė įvairias versijas – nuo mokslinių kompiuterių panaudojimo kriptovaliutoms kasti iki ateivių. Tačiau pirmadienį mokslinės stoties personalas pagaliau pajudėjo atgal ir paaiškėjo šiek tiek papildomos informacijos. Dabar jau atvirai teigiama, kad buvo vykdomas nusikaltimo tyrimas. Teigiama, kad nusikaltimas įvyko ant Sakramento viršukalnės, kur ir yra įsikūrusi observatorija. Koks tai nusikaltimas – neskelbiama. Tyrimas vyko dar gerokai prieš garsiąją evakuaciją ir iš pradžių planų iškelti mokslininkus nebuvo. Tačiau tyrimo eigoje kilo susirūpinimas, kad įtariamasis gali kelti grėsmę observatorijos darbuotojų saugumui, todėl jie buvo paprašyti palikti centrą.

Kalbama tik apie vieną įtariamąjį, bet neatskleidžiama, ar jis buvo sulaikytas. Taip pat pabrėžiama, kad evakuacija buvo būtina dėl vietovės nuošalumo – sunku užtikrinti taip aukštai dirbančių žmonių saugumą. Teigiama, kad grėsmė saugumui buvo rimta ir į ją buvo būtina sureaguoti labai greitai. Taigi, buvo evakuoti visi kalno gyventojai ir darbuotojai.

Sunku spėti, kas tai galėjo būti. Vėlgi, teorijų gali būti įvairių – nuo netikro pranešimo apie sprogmenis, iki teritorijos užteršimo toksinėmis medžiagomis. Tik kažin, ar atsakymas kada nors paaiškės. Ir net paskelbus daugiau duomenų apie tyrimą ir įvykusį nusikaltimą ne visi tuo patikės – visada bus žmonių, kurie manys, kad yra slepiami naujai surasti nežemiškos gyvybės įrodymai.

Beje, ši istorija turėjo ir teigiamą pusę – pranešimai žiniasklaidoje taip išpopuliarino „Sunspot Solar Observatory“, kad vos atidaryta ji sulaukė lankytojų antplūdžio. Žmonių buvo tiek daug, kad teko samdyti papildomus apsaugos darbuotojus.

Šaltinis: Technologijos.lt

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anubis

Jie stebi mane :D

Drapana

Aš manau kad jo gero buvo užkimštas kanalizacija nes mokslininkai dėl nežinomų priežasčių pradėjo Triesto LB stipriai priežastys neaiškios na kagi ir vėl konspiracija

Zinoma

Tai jo db visi ftb agentai varys i kalna del zmoniu grupes :D

Taip pat skaitykite