Žvaigždės gali jums atsakyti ar esate geras vairuotojas, ar ne

Jūsų gimimo diena gali nulemti jūsų vairavimo įgūdžius. Ne visi iš mūsų sugeba puikiai vairuoti tarsi antys be problemų plauktų vandeniu.

Kai kurie iš mūsų kelis kartus laikė vairavimo egzaminą, kol galiausiai išlaikė. Tokios nesėkmės kartais parodo kaip mes išmokome vairuoti. Vieniems vairavimas toks paprastas, kad jiems pakanka keleto pamokų, jog išlaikytų vairavimo egzaminą, tačiau kitiems nepakanka ir kokių dvidešimties pamokų.

Neseniai buvo nustatyta, kad skirtingiems vairavimo įgūdžiams įtakos gali turėti žvaigždės. Australijoje buvo atliktas tyrimas su 100 000 vairuotojų, kad sužinoti, kurie zodiako ženklai buvo linkę labiausiai ir mažiausiai pažeisti kelių eismo taisykles.

Po šio tyrimo buvo nustatyta, kad liūto ir žuvies zodiakai buvo tarpusavyje daugiausiai sukaupę pažeidimų. Tačiau buvo nustatyti ir kiti įdomūs faktai. Pavyzdžiui, per raudoną šviesoforo šviesą dažniausiai važiuoja žuvys, o rečiausiai mergelė. Labiausiai tikėtina, jog nesusimokės už stovėjimą mokomoje vietoje yra liūtas, o mažiausiai tikėtina skorpionas.

Dažniausiai greitį viršija taip pat liūtas, o rečiausiai svarstyklės. Draudžiamoje zonoje dažniausiai prisiparkuoja žuvys, o rečiausiai dvyniai. Autobusų juosta tikėtina dažniausiai važiuoja svarstyklės, o rečiausiai jautis.

Tyrimus atlikusios komandos atstovas pridūrė: „Šis tyrimas yra įdomus, tačiau, jeigu jūs atradote šiek tiek tiesos juose, naudokite juos kaip pasiteisinimą, kad būtumėte geresniais vairuotojais. Visada svarbu prisiminti, jog vairuoti reikia saugiai“.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite